TARİH YIKILIYOR

04 Ağustos 2018 05:00
TARİH YIKILIYOR

Millet Bahçesi yapımı için Atatürk Stadyumu'nda tahliye işlemlerinin ardından yıkım çalışmaları başladı.

Eskişehirspor'un bir çok unutulmaz maçlarına ev sahipliği yapan tarihi stadyumda yıkım çalışmalarının bir kaç içinde bitmesi bekleniyor. Yıkım işlemlerinin ardından Millet bahçesinin yapılması için çalışmalar başlayacak.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

04 Ağustos 2018 19:36
Hey gidi gençliğim, yanından , önünden bile geçerken heyecanlandığım , gurur duyduğum , büyük bir camianın ve büyük efsanenin , ölümsüz aşkın yıkılmaz kalesi.Sende her güzel şey gibi mazi oluyorsun...Yerini hiç birşey dolduramasa da yapılacak yeni parkta otururken , seni ve kazanılan büyük zaferleri yeni nesillere her daim özlemle anlatacağız...

Cem

05 Ağustos 2018 09:41
Altının otopark olması şehir trafiğini rahatlatacak Atatürk caddesinde sağlı sollu parklar yasaklanır caddede akıcı bir trafik olur

Öğretmen

04 Ağustos 2018 18:17
Otopark olmasın aman Merkez sıcaktan nefes almıyor!!!

Vatandaş

04 Ağustos 2018 14:12
Bir kaç ney? Gün, hafta, ay???

ES ES

04 Ağustos 2018 09:29
EN AZINDAN BİR PARK DAHA KAZANACAK ESKİŞEHİR ALTERNATİF OLARAK OTOPARKTA YAPILABİLİR
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.