TARİH YIKILIYOR

04 Ağustos 2018 05:00
TARİH YIKILIYOR

Millet Bahçesi yapımı için Atatürk Stadyumu'nda tahliye işlemlerinin ardından yıkım çalışmaları başladı.

Eskişehirspor'un bir çok unutulmaz maçlarına ev sahipliği yapan tarihi stadyumda yıkım çalışmalarının bir kaç içinde bitmesi bekleniyor. Yıkım işlemlerinin ardından Millet bahçesinin yapılması için çalışmalar başlayacak.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

04 Ağustos 2018 19:36
Hey gidi gençliğim, yanından , önünden bile geçerken heyecanlandığım , gurur duyduğum , büyük bir camianın ve büyük efsanenin , ölümsüz aşkın yıkılmaz kalesi.Sende her güzel şey gibi mazi oluyorsun...Yerini hiç birşey dolduramasa da yapılacak yeni parkta otururken , seni ve kazanılan büyük zaferleri yeni nesillere her daim özlemle anlatacağız...

Cem

05 Ağustos 2018 09:41
Altının otopark olması şehir trafiğini rahatlatacak Atatürk caddesinde sağlı sollu parklar yasaklanır caddede akıcı bir trafik olur

Öğretmen

04 Ağustos 2018 18:17
Otopark olmasın aman Merkez sıcaktan nefes almıyor!!!

Vatandaş

04 Ağustos 2018 14:12
Bir kaç ney? Gün, hafta, ay???

ES ES

04 Ağustos 2018 09:29
EN AZINDAN BİR PARK DAHA KAZANACAK ESKİŞEHİR ALTERNATİF OLARAK OTOPARKTA YAPILABİLİR
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.