TARAFTARLARDAN ÖRNEK ETKİNLİK

08 Mart 2019 09:07
TARAFTARLARDAN ÖRNEK ETKİNLİK

MKE Ankaragücü taraftarlarını taşıyan deplasman otobüsünün kaza yapması üzerine hayatlarını kaybeden Eren Açıkgöz ve Mert Turgut Çakır, Eskişehir’de farklı takımlara gönül vermiş yüzlerce taraftar tarafından lokma dağıtılarak anıldı. 

Geçen günlerde Antalya deplasmanının ardından Ankara dönüşü Afyonkarahisar'da hayatlarını kaybeden Eren Açıkgöz ve Mert Turgut Çakır, Eskişehir’deki AnkaraGüçlüler Taraftar Birliği öncülüğünde yüzlerce taraftarlar ile birlikte Üniversite Caddesi üzerinde bulunan bir alışveriş merkezi önünde anıldı. Başta Ankaragücü olmak üzere Eskişehirspor, Konyaspor, Bursaspor, Sakaryaspor, Kocaelispor, Gençlerbirliği, Samsunspor, Kastamonuspor, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Bayburtspor gibi köklü kulüplerin taraftarları Eren ve Mert için bir araya geldi. Lokma dağıtım programında taraftarlar, ‘Unutursak kalbimiz kurusun’, ‘Unut diyorlar ne de kolay söylüyorlar’, ‘Armaya can veren mert çocuklar’, ‘Başın sağ olsun Ankaragücü’ gibi sloganlar da attı. Düzenlenen etkinliğe, Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Eskişehirspor’un futbolcularından Bedirhan Altunbaş, Sissokko, Fırat Can Üzüm ve çok sayıda taraftar katıldı. 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Turgay

08 Mart 2019 12:56
Çok çok üzücü bir olayın,bari güzel bir sonucu olsun. Sporun bir dostluk ve kardeşlik olayı olduğunu herkes anlasın ve spordaki şiddete son versin. Bu 2 kardeşimizin de ruhu mutlu olsun. Mekanları cennet olsun.