TARAFTARIN DENİZLİ SEFERİ

12 Eylül 2018 09:29
TARAFTARIN DENİZLİ SEFERİ

Eskişehirspor taraftarı pazar günü oynanacak Denizli maçı için deplasman hazırlıklarını sürdürüyor.

Taraftar grupları Denizli deplasmanına gidecek taraftarların kayıtlarını yaparken diğer yandan da kurum ve kuruluşların bu zorlu deplasmana otobüs vermesini istiyor. Eskişehirspor'un zorlu bir süreçten geçtiğini ifade eden taraftarlar "Takımımızı hiçbir yerde yalnız bırakmadık,Denizli'de de yalnız kalmayacaklar!" dediler.Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

12 Eylül 2018 13:39
hadi beyler; pamuk eller cebe. ESKISEHIRIN DEV SIRKETLERI/ bundan iyi reklam olurmu? bir otobusun DENIZLI/ ESKISEHIR arasi GIDIS DONUS yakacagi MAZOT 2000 tl. HAYDI ESKISEHIR KALK AYAGA ESES ICIN. GENC FUTBOLCULARIMIZI YALNIZ BIRAKMA. benim icin; hepsi birer tanju colak/ seytan ridvan dilmen/ hakan sukur/ usta ayak sergen yalcin. rustu rencber. GENCLERE YATIRIM YAPMAYAN; HER FUTBOL KULUBU ; yok olmaya mahkumdur.
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.