TALİPLİYE KAPIMIZ AÇIK

10 Aralık 2018 10:26
TALİPLİYE KAPIMIZ AÇIK

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, adaylık için düşünce aşamasında olan Dündar Ünlü ile yakın arkadaş ve dost olduklarını belirterek, “ kendisi ile bir görüşmem olmadı. Talipli kim olursa gelsin hemen bugün bırakalım. Bu işler dışarıdan göründüğü gibi kolay değil.” yorumunu yaptı.

ÜNAL MESAJ VERDİ

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, geride kalan hafta içinde Eskişehirspor başkanlığı konusunda, “ Düşüncelerimiz arasında var.” mesajı veren Dündar Ünlü ilgili olarak konuştu. Başkan Ünal, Altay maçı sonrası yaptığı açıklamada, “ Defalarca söyledim. Talipli olan varsa zaman kaybetmesin. Bugünden itibaren gelsin görüşelim ve görevi devredelim. Sayın Ünlü bizim kardeşimiz. Dostumuz. Kendisi ile hem Pancar kooperatifi hemde Eskişehirspor yönetimlerinde birlikte çalıştık. Görüşlerini gazetelerden okudum. ” dedi.

FAZLA KONUŞMUYORUZ

Başkan Ünal, “ Herkes şunu bilsin ki, biz olmasak, bu yönetim olmasa bu kulübün 30 puanı silinmişti. En son Defederico'dan -6 puan gelmişti. Uğraştık, çabaladık o cezayı kaldırttırdık. Kamuoyunun ve taraftarın morali bozulmasın diye bunları sessiz sedasız hallediyoruz. Bu işler o kadar kolay olmuyor. Kulüp lisansı alırken çektiğimiz sıkıntıları çabuk uturuyoruz. Biriken borçlar, 50'nin üzerinde dosyalarla uğraşmak kolay değil. Bu hafta yine İstanbul'a gidiyorum. Yakınmadan, sorumlulukla kulübü yaşatmak adına çalışmalar yapıyoruz. ” diye konuştu.

YASAK KALKAR ANCAK

Altay önünde alınan galibiyetin büyük önem taşıdığını vurgulayan Ünal, “ Zorlu 90 dakikadan mutlu ayrıldık. Altyapıdan gelen oyuncularla bu ligde herkese kafa tutacak bir kadro yaratmayı da başardık. Hedefimiz transfer tahtasını açmak. Şampiyonluğa oynayacak transferler yaptık ama tahtanın kapanması büyük problem oldu. Ben bu yasağı kaldırabileceğimizi düşünüyorum. Elbet maddi desteğe ihtiyaç var. ilk etapta bir gece düzenledik. Gelecek hafta yapılacak olan gece için biletler satışta. Şehrin ileri gelenlerinden destek bekliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

soru

10 Aralık 2018 13:58
Evet gerçekten bu işi yapmak kolay değil, peki kolay değildide neden paran yokken transfer yapıp biraz daha borçlandın, eğer kolay olsaydı sizlerde yapardınız.

TamEs

11 Aralık 2018 00:48
Baştan beri talipliye açığız diye bas bas bağırıyor mu ? Bağırıyor . Destek istiyor mu ? İstiyor ...Peki ben adayım diyerek , kim ortaya çıkıyor? Hiç kimse...Çünkü bu durumda kimse elini taşın altına koymuyor , koymak istemiyor, buna cesaret edemiyor...Sorun çok büyük ama aşılamayacak kadar zor mu ?Bence zor. Durum oldukça vahim...Bu durumda hala göreve devam edip , olası puan silme cezalarını kaldıran , olur , olmaz ama transfer tahtasını açmak için az da olsa umut olan başkana teşekkür etmek gerekmiyor mu?..Seversin , sevmezsin hataları vardır veya yoktur ama emek harcayanları görmezlikten gelmek bize yakışmaz...Sezon başında biraz mali destek görse , transfer açılsa kurulan takım rakipleri eze eze şampiyon olurdu...Olan kime oldu ?Tabiki Es Es'e oldu başka kimseye değil , bu neyin inadı , hıncınız şahıslara mı , yoksa sözüm ona çok sevdiğiniz EsEs'e mi?

eses

10 Aralık 2018 15:55
bi okuldan tahta alın gelin transfer karatahtasını açalım.