TALİPLİYE KAPIMIZ AÇIK

10 Aralık 2018 10:26
TALİPLİYE KAPIMIZ AÇIK

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, adaylık için düşünce aşamasında olan Dündar Ünlü ile yakın arkadaş ve dost olduklarını belirterek, “ kendisi ile bir görüşmem olmadı. Talipli kim olursa gelsin hemen bugün bırakalım. Bu işler dışarıdan göründüğü gibi kolay değil.” yorumunu yaptı.

ÜNAL MESAJ VERDİ

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, geride kalan hafta içinde Eskişehirspor başkanlığı konusunda, “ Düşüncelerimiz arasında var.” mesajı veren Dündar Ünlü ilgili olarak konuştu. Başkan Ünal, Altay maçı sonrası yaptığı açıklamada, “ Defalarca söyledim. Talipli olan varsa zaman kaybetmesin. Bugünden itibaren gelsin görüşelim ve görevi devredelim. Sayın Ünlü bizim kardeşimiz. Dostumuz. Kendisi ile hem Pancar kooperatifi hemde Eskişehirspor yönetimlerinde birlikte çalıştık. Görüşlerini gazetelerden okudum. ” dedi.

FAZLA KONUŞMUYORUZ

Başkan Ünal, “ Herkes şunu bilsin ki, biz olmasak, bu yönetim olmasa bu kulübün 30 puanı silinmişti. En son Defederico'dan -6 puan gelmişti. Uğraştık, çabaladık o cezayı kaldırttırdık. Kamuoyunun ve taraftarın morali bozulmasın diye bunları sessiz sedasız hallediyoruz. Bu işler o kadar kolay olmuyor. Kulüp lisansı alırken çektiğimiz sıkıntıları çabuk uturuyoruz. Biriken borçlar, 50'nin üzerinde dosyalarla uğraşmak kolay değil. Bu hafta yine İstanbul'a gidiyorum. Yakınmadan, sorumlulukla kulübü yaşatmak adına çalışmalar yapıyoruz. ” diye konuştu.

YASAK KALKAR ANCAK

Altay önünde alınan galibiyetin büyük önem taşıdığını vurgulayan Ünal, “ Zorlu 90 dakikadan mutlu ayrıldık. Altyapıdan gelen oyuncularla bu ligde herkese kafa tutacak bir kadro yaratmayı da başardık. Hedefimiz transfer tahtasını açmak. Şampiyonluğa oynayacak transferler yaptık ama tahtanın kapanması büyük problem oldu. Ben bu yasağı kaldırabileceğimizi düşünüyorum. Elbet maddi desteğe ihtiyaç var. ilk etapta bir gece düzenledik. Gelecek hafta yapılacak olan gece için biletler satışta. Şehrin ileri gelenlerinden destek bekliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

soru

10 Aralık 2018 13:58
Evet gerçekten bu işi yapmak kolay değil, peki kolay değildide neden paran yokken transfer yapıp biraz daha borçlandın, eğer kolay olsaydı sizlerde yapardınız.

TamEs

11 Aralık 2018 00:48
Baştan beri talipliye açığız diye bas bas bağırıyor mu ? Bağırıyor . Destek istiyor mu ? İstiyor ...Peki ben adayım diyerek , kim ortaya çıkıyor? Hiç kimse...Çünkü bu durumda kimse elini taşın altına koymuyor , koymak istemiyor, buna cesaret edemiyor...Sorun çok büyük ama aşılamayacak kadar zor mu ?Bence zor. Durum oldukça vahim...Bu durumda hala göreve devam edip , olası puan silme cezalarını kaldıran , olur , olmaz ama transfer tahtasını açmak için az da olsa umut olan başkana teşekkür etmek gerekmiyor mu?..Seversin , sevmezsin hataları vardır veya yoktur ama emek harcayanları görmezlikten gelmek bize yakışmaz...Sezon başında biraz mali destek görse , transfer açılsa kurulan takım rakipleri eze eze şampiyon olurdu...Olan kime oldu ?Tabiki Es Es'e oldu başka kimseye değil , bu neyin inadı , hıncınız şahıslara mı , yoksa sözüm ona çok sevdiğiniz EsEs'e mi?

eses

10 Aralık 2018 15:55
bi okuldan tahta alın gelin transfer karatahtasını açalım.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.