TAKIM ETKİLENMESİN

11 Kasım 2017 16:18
TAKIM ETKİLENMESİN

Eskişehirspor futbol takımı gelişmeleri dikkatle izliyor. Kendi aralarında çift kale maç yapan takımda olumsuzluklara karşın gülen yüzler yüreklere su serpmeye yetti.

Eskişehirspor yönetiminin olağan üstü seçimli genel kurul kararı almasının ardından gözler futbol takımına çevrildi. Teknik direktör Yücel İldiz, talebelerinden sürece rağmen çalışmalarda formda kalmaları yönünde uyarılarda bulunurken Balıkesirspor maçından karlı dönmeleri için çalışmalar yaptırıyor.

Sahip çıkın

Öte yandan sıkıntılı bir sürecin içinde olan futbol takımında aksayan maaşlar ve ödemelere karşın özveriyle maçlara çıkan takımdan taraftar sabırlı olmalarını ve genel kurul sonucunu beklemelerini istiyor. Taraftarlar, "Bu kulüp büyüktür. Kimsenin alacağı kalmaz. Eninde sonunda alın teriniz ödenir. Önemli olan bu süreçte kötü sonuçlar fazla olmasın” diyerek görüşlerini dile getirdiler.Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hikmet

12 Kasım 2017 08:09
Takımı bu günlere getiren taraftardır antalyada 5 dk sabredemediniz takım ne hale geldi bi de tek takıma deştek olanlar taraftarmış hadi ordan taraftarı böyle olan takıma kim destek olur ki

beyköylü

12 Kasım 2017 13:28
"HİKMET" özür dilerim siz daha iyisiniz......................................

Hikmet

12 Kasım 2017 10:36
beyköylü güzel kardesim bizim şampiyonlar ligindeki maçın atmosferini izlemek için avrupadan gazeteciler geliyor....

Cemali CCCC

13 Kasım 2017 12:02
Bu kulüpte kimsenin alacağı kalmaz mı? O nedenle mi kulübün kapısında alacaklılar bekliyor..Sırf alacakları ödenmeyen futbolcular yüzünden puanlar siliniyor...Kendimizi kandırmayalım..Kulüp alacaklılar tarafından icralık olmuş , siz neden bahsediyor sunuz?Sinan başkan gibi değerli bir yönetici bile bu durumu engelleyemedi. Destek olması gereken kişiler uzak durduğu sürece borçlar büyüyerek devam edecek..Ben bunu bilir bunu söylerim.

Metal düdük

12 Kasım 2017 05:30
Ligden düşerek hükümtede düşmeyi iyi göstermeye teşvik

ES ESli

12 Kasım 2017 09:52
ETİ ETİ ETİ

beyköylü

12 Kasım 2017 15:37
..................................=el insaf

beyköylü

12 Kasım 2017 10:09
"HİKMET" herkesin hayran olduğu bu taraftarı eleştirmişsin ya......................................
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla açıklamada bulunan eğitim sendikalarının başkanları, öğretmenlerin sorunlarının her geçen gün arttığını dile getirdiler. Sendika başkanları bu sorunlar nedeniyle öğretmenlerin mutsuz olduğunu ifade ettiler.
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.