Takılarına iki koruma

15 Şubat 2019 14:43
Takılarına iki koruma

CLEAR ana sponsorluğunda, bu yıl yedinci kez düzenlenen GQ Türkiye Men Of The Year ödül töreninin yankıları devam ediyor. Kırmızı halının dikkat çeken isimlerinden Nesrin Cavadzade gecede tercih ettiği takı ve Instagram paylaşımıyla konuşuluyor.

GQ Türkiye Men Of The Year ödül töreni 13 Şubat Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Gecenin ödülleri kadar kırmızı halısı da ses getirdi.  Şıklık yarışında öne çıkan isimlerden biri de Nesrin Cavadzade oldu. 36 yaşındaki oyuncu 2.5 milyon TL’lik Innova The Serpent adı verilen kişiye özel tasarlanmış takıları dikkatleri üzerine çekti. İki özel koruma hem Cavadzade’yi hem de milyonlarca liralık takıları korudu. 

Görkemli gece sonrası Instagram hesabından teşşekür fotoğrafı paylaşan Nesrin Cavadzade'nin 'Bu da koynunda yılan besleyenlere gelsin' notu dikkat çekti.

Öte yandan takipçilerinden “Senin artık zengin bir kadını canlandırmanı istiyoruz” şeklinde talepler geldiğini söyleyen Nesrin Cavadzade, yeni dizisinde varlıklı bir iş kadını olarak seyirci karşına çıkacak.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

As

27 Şubat 2019 08:26
Çok kötü bir takı. Kötü bir dövme. Azeri ise parlak takıları sevmesi ondan olabilir.