SÜRÜCÜLER İÇİN ÖNEMLİ UYARI

22 Kasım 2019 15:37
SÜRÜCÜLER İÇİN ÖNEMLİ UYARI

Büyükşehir Belediyesi tarafından, tramvay hattı çalışmaları kapsamında açılacak ve kapanacak caddelerle ilgili açıklama yapıldı.

yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Geçtiğimiz günlerde Yıldız Tramvay Kavşağı’nda makas bağlantıları sebebiyle kapatılan Gazi Yakup Satar Caddesi 25 Kasım 2019 Pazartesi günü itibariyle gidiş geliş olarak araç trafiğine açılacaktır.
Bu bölgenin trafiğe açılmsıyla birlikte aynı gün Hasan Polatkan Bulvarı’nın bir bölümü (Opera ile Kırım Caddesi arası) araç trafiğine kapatılacak ve Opera Kavşağı’nda makas bağlantı çalışmaları başlayacaktır. Bu sebeple Yunus Emre Caddesi’nden gelerek Opera istikametine gitmek isteyen araç sürücülerimizin, Kırım Caddesi kesişiminden itibaren Kırım Caddesi-Sakarya 1 Caddesi ve Zübeyde Hanım Bulvarı güzergahını kullanmaları gerekmektedir. Muttalip geçidi üzerinden Yıldız tarafına gelen araçlar ise Hasan Polatkan Caddesi trafiğe kapalı olması nedeniyle Gazi Yakup Satar Caddesi’ni kullanabileceklerdir"

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

:/

23 Kasım 2019 16:16
Şehir mahvoldu gitti. Tamam tramvay iyi bir şey güzel bir şey ama şehirde ana bağlantı noktası olan caddelere sokulması çok yanlış. Şehirde gidecek yol kalmadı.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama