SÜNNET NEŞESİ

04 Eylül 2018 16:39
SÜNNET NEŞESİ

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri, Prof. Dr. Emine Nur Günay ve Prof. Dr. Nabi Avcı, İnönü Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel sünnet şölenine katıldılar.

Yoğun katılım

Sünnet şöleni Yeşil Cami'de başladı. Şölende, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İnönü Kaymakamı Mustafa Taş, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamdi Yüzügüllü, Tepebaşı Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir, İnönü İlçe Başkanı Hasan Kırıkçı ve çok sayıda vatandaş bulunuyordu.

İlçelerimiz kalkınıyor

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “İnönü ilçemizin potansiyellerini açığa çıkarmak için birçok çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu bizim görevimiz ve bu uğurda kapım sizlere her zaman açık. Bakanımızın destekleriyle İnönü için, Eskişehir için, durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan'a teşekkür

Şölende konuşan AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı ise “Başkanımıza bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Sünnet olan çocuklarımızın yanı sıra onların kız kardeşlerine de hediye verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Herkesi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.