SÜNNET NEŞESİ

04 Eylül 2018 16:39
SÜNNET NEŞESİ

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri, Prof. Dr. Emine Nur Günay ve Prof. Dr. Nabi Avcı, İnönü Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel sünnet şölenine katıldılar.

Yoğun katılım

Sünnet şöleni Yeşil Cami'de başladı. Şölende, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İnönü Kaymakamı Mustafa Taş, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamdi Yüzügüllü, Tepebaşı Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir, İnönü İlçe Başkanı Hasan Kırıkçı ve çok sayıda vatandaş bulunuyordu.

İlçelerimiz kalkınıyor

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “İnönü ilçemizin potansiyellerini açığa çıkarmak için birçok çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu bizim görevimiz ve bu uğurda kapım sizlere her zaman açık. Bakanımızın destekleriyle İnönü için, Eskişehir için, durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan'a teşekkür

Şölende konuşan AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı ise “Başkanımıza bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Sünnet olan çocuklarımızın yanı sıra onların kız kardeşlerine de hediye verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Herkesi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle