SÜNNET NEŞESİ

04 Eylül 2018 16:39
SÜNNET NEŞESİ

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri, Prof. Dr. Emine Nur Günay ve Prof. Dr. Nabi Avcı, İnönü Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel sünnet şölenine katıldılar.

Yoğun katılım

Sünnet şöleni Yeşil Cami'de başladı. Şölende, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İnönü Kaymakamı Mustafa Taş, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamdi Yüzügüllü, Tepebaşı Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir, İnönü İlçe Başkanı Hasan Kırıkçı ve çok sayıda vatandaş bulunuyordu.

İlçelerimiz kalkınıyor

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “İnönü ilçemizin potansiyellerini açığa çıkarmak için birçok çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu bizim görevimiz ve bu uğurda kapım sizlere her zaman açık. Bakanımızın destekleriyle İnönü için, Eskişehir için, durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan'a teşekkür

Şölende konuşan AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı ise “Başkanımıza bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Sünnet olan çocuklarımızın yanı sıra onların kız kardeşlerine de hediye verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Herkesi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı. 
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
Ünlü oyuncu Begüm Kütük, bir etkinlik kapsamında geldiği Eskişehir'e hayran kaldı.