SÜMEYYE HERKESE ÖRNEK OLSUN

24 Ağustos 2018 17:45
SÜMEYYE HERKESE ÖRNEK OLSUN

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İrlanda Cumhuriyeti’nde düzenlenen 2018 Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Sümeyye Boyacı’yı ziyaret etti.

Başaracağından eminim

Günay ziyaretinde ‘’Sümeyye bu başarısıyla hem şehrimizin hem ülkemizin gururu oldu. Ben başta ailesi olmak üzere bu başarıda emeği olan herkesi kutluyorum. Ama en çok Sümeyye kızımızı azmi, kararlılığı, disiplini ve çalışkanlığı için kutluyor herkese örnek olmasını diliyorum. Şimdi tabi hedef Dünya Şampiyonluğu. Bunun için her zaman Sümeyye’nin yanında olacağız. Sümeyye bana milletvekili olma hayalinden bahsetmişti. Bu hayalini de gerçekleştireceğine eminim’’ dedi.

Karakolu ziyaret etti

Günay ayrıca Çarşı Polis Karakolu’nu ziyaret ederek, görev başındaki polislerin bayramını kutladı. Prof. Dr. Günay, ‘’Bizlerin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesi için fedakârca görev yapan, gece gündüz çalışan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyoruz.’’ Şeklinde konuştu. Polisler ile tek tek bayramlaşan Günay daha sonra kendileriyle sohbet etti, öneri ve isteklerini dinledi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eyüp

24 Ağustos 2018 19:05
Çok sevindik .kutluyoruz.Ama Bjk forması ile değilde EsEs forması olsaydı ne güzel olurdu.

Hıdır

24 Ağustos 2018 18:59
Bu milletvekilimiz biraz EsEs lilere moral olsun diye bu fotoğrafi farklı çektirseydi.Netice de Eskişehir milletvekili.

EsEs26

24 Ağustos 2018 18:57
8taş formalı resim kullanmak zorundamısınız Sakarya Gazetesi.SAKARYA GAZETESİ yakıştıramadık.

EsEs

24 Ağustos 2018 18:56
Keşke fotoğraftaki küçük kardeşimizin üzerinde EsEs forması olsaydı.Sevincimiz katlanırdı.

Sadi

25 Ağustos 2018 12:43
Sayın vekilimizi EsEs renkleri ile görmek isteriz.

Lütfen Sakarya

25 Ağustos 2018 12:13
Minik kızımıza candan tebrikler.fAKAT ..Taraftarın morali bozuk.Sakarya lütfen haber kalsın... fotoyu kaldırsanız.O forma moralimizi daha da bozuyor.EsEs İstanbul takımlarından nefret ediyor.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.