SUAT ER'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

12 Ekim 2018 14:43
SUAT ER'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

AK Parti’nin Odunpazarı Belediye Başkanlğı adayları arasında adı geçen isimlerden biri olan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er, “Bizi çevremiz, eşimiz, dostumuz bu göreve layık gördüyse biz hayır demeyiz. Layıkıyla yapacağıma da inanıyorum” dedi.

Emirdağlılarla görüşeceğim

Suat Er, adaylık iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Pazartesi günü de Emirdağlılar Vakfıyla ve hemşehrileriyle bir toplantı düzenleyeceklerini ve konuyu görüşeceklerini ifade eden Er, “Pazartesi günü Emirdağlı olmam sebebiyle Eskişehir’de 130 bine yakın Emirdağlı var. Başta Emirdağlılar vakfı olmak kaydıyla oda başkanları, sivil toplum kuruluşları bir toplantı yapacağız. Onların da görüşünü alacağız. Görüşleri çok önemli. Öyle bir şey olursa da takdir halkımızın olacak” dedi.

Layıkıyla yaparım

45 yıldır Eskişehir’de yaşadığını kaydeden Er, “30 yıldır da sivil toplum örgütünde görev yapıyorum. Bu yaptığım görevleri de bugüne kadar layıkıyla yaptığıma inanıyorum. Örneğin Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinde devletimizi, hükümetimizin göndermiş olduğu parayı yılda 100 milyonu Eskişehir halkına dağıtıyoruz. Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda 29 yıldır bir görevim var. Layıkıyla yaptığıma inanıyorum. Bugüne kadar siyasette bulunmadım. Benim partim, A Partisi, B partisi diye ayrım yapmadım. Bundan sonra yapacağım hizmetler de görev istenilmez, görev verilir. Bizi çevremiz, eşimiz, dostumuz bu göreve layık gördüyse biz de hayır demeyiz. Layıkıyla yapacağıma da inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (15) / Onay bekleyen (7)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Serdar

12 Ekim 2018 19:11
Şoförler odasıni sömürdünuz sülalece sıra odunpazari belediyesindemi

RIFKI keskin

12 Ekim 2018 18:26
Adam mı kalmamış başka da.

bayram k

12 Ekim 2018 17:11
Emirdağlılarda bekliyordu akepeden biri çıksada oyversek diye. mezardaki babam akepeden aday çıksa oy vermem.

Aman dayı dur

13 Ekim 2018 07:35
Anlayanlar var .sen hele bir dur .

111

13 Ekim 2018 12:06
İşte Sorun bu Eskişehir aday bulmakta hep zorlanıyor. Kamu oyu yoklaması yapıp suat er volkan doğan be eskilerden isimler belirliyor halkı yönetecek ismi dikta etmektense halkın ortak adayını halkın beğendiği be umutlarını boşa çırmayacak kişiyi istemiyo

Murat

16 Ekim 2018 20:55
Suat ER i AKAPE aday yapmaz Hayal kurmayın. Emirdaglilara çok güveniyor ise BAĞIMSIZ çıkmaya yüreği yeter mi?

hakan

12 Ekim 2018 16:48
volkan doğan dan iyidir.

Hasan

08 Kasım 2018 10:16
Suat er emirdaglilarin cogu tepebasinda haberin olsun katekulleye gelme otur oturdugun yerde :)

Hesap

18 Ekim 2018 14:33
Editör hakkı sen bol bol kötü yorumları yayınlamaya devam et gün gelir devran döner... Selamlar

Sofor

14 Ekim 2018 14:15
Daha kendi camiasında %100 kabul görmemiş silik birisi kalkmış belediye yönetecekmiş bu isler öyle kolay değil boyunun ölçüsünü alır. Emirdağlı suat aday diyemi ak partiye oy vercek lafa bak ya

Cemil Çakı

25 Ekim 2018 11:33
Emirdağlıların desteğini alırsa iş biter. Kimler bu şehirde belediye başkanlığı yaptı ve Suat Er'in gücü vardır.

İsa özkaya

13 Ekim 2018 14:44
Yerel yönetimde kişe oy verilir pertiye degil emirdaglı olman da yolun acık olsun hemşehrim

Vatandas

14 Ekim 2018 17:09
Odunpazarinda volkan dogan olacaktir

Beyoğlu akin

13 Ekim 2018 01:17
Şapkasını koysun açık ara kazanır.. Alın emirdağlılar bulunmaz fırsat bu fırsatı iyi değerlendirmek lazım... Suat er 24 saat ara herkese koşar Yolsuzluk sole bole yaptı diyenler sallıyor varmı kanıt ispat hanı nerde adamın alnı açık başı dik Volkan doğan ve sakallı dan bin kat daha iyi bir aday olduğu kesin...

Yakkp

14 Ekim 2018 14:45
Kim bu tomsuk le
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.