ŞUAN Kİ SÜREÇTE ÖNCELİK SAĞLIK

30 Mart 2020 14:45
ŞUAN Kİ SÜREÇTE ÖNCELİK SAĞLIK

Eskişehirspor'un yetenekli isimlerden Talha Erdoğan, Şuan ki yaşanan durumun futbol oynamaya elverişli olmadığını ve önceliğin sağlık olduğunu ifade ederek "evde kal, hayatta kal" çağrısına bulundu.  

Eskişehirsporlu futbolcular gazetemizin konuğu olmaya devam ediyor. Siyah Kırmızılılar'ın genç ve yetenekli isimi Talha Erdoğan dün gazetemize açıklamalarda bulundu. Ülkenin sıkıntılı bir süreç yaşadığını aktaran Erdoğan, " İnşallah bu zorlu süreci en kısa sürede atlatırız." dedi. Korona virüs yüzünden bir kaos durumu yaşandığını ifade eden Talha, "Bu süreci el ele verip atlatacağız. Devletimizin aldığı kararlara uymalıyız. Normale dönmek biraz zaman alacak gibi duruyor. Ama sıkıntılı süreci İnşallah en kısa sürede atlatırız" ifadesini kullandı.

LİGLERİN TESCİL EDİLMESİ GEREK

Şuan ki yaşanan durumun futbol oynamaya elverişli olmadığını aktaran Talha, "Bu hassas aşamada önce sağlık diyoruz. Şuan ki durum liglerin tescil edilmesi yönünde ilerliyor. Hem benim hem de takımım açısından liglerin tescil edilmesi çok daha iyi olur." dedi.

ŞUAN ÇOK İYİ DURUMDAYIM

Sakatlığı yüzünden sahalardan uzak kaldığını belirten başarılı orta saha oyuncusu Erdoğan, "Uzun süreli talihsiz bir sakatlık yaşadım. Fakat Allah'a çok şükür, inancım ve hırsımla eskisinden daha iyi olacağım. Bu süreçte öncelikle bana yardımcı olan kulüp doktorumuz Dr. Barış Kurtgöz hocama ve ekibine, zor günlerimde yanımda olanlara çok teşekkür ediyorum. Şuan ki durumum ise çok çok iyi pes etmek yok. Yakında görüşürüz." yorumunda bulundu.

MOTİVASYONUMUZU ETKİLEDİ

Eskişehirspor'un durumu hakkında da görüşlerini aktaran genç futbolcu Talha, "İkinci devreye çok iyi başlamıştık. Fakat şansız arka arkaya gelen mağlubiyetler moral motivasyonu etkiledi. İnanıyorum ki el birliğiyle bu zorlu sürçten çıkıp ligde kalacağız. Bu süreçte her zaman yanımızda olan büyük taraftarımız bizi desteklemeye devam etsin. Herkese teşekkürler" diyerek sözlerini tamamladı.

BİREYSEL ÇALIŞMALARIM SÜRÜYOR

Evde günlerinin nasıl geçtiği sorusuna yetenekli oyuncu Talha, "Doktorumun verdiği programla evde ve sahada bireysel çalışmalarıma devam ediyorum. Kitap okuyorum zihinsel olarak kendimi geliştiriyorum ve ailemle daha çok vakit geçirme imkanı buluyorum" dedi.

AİLE DESTEĞİ

Talha'nın antrenmanlarına, antrenör olan babası İbrahim Erdoğan'da yardımcı oluyor. Talha'nın şansız ve büyük bir sakatlık atlattığını ifade eden baba Erdoğan, "Oğlum inşallah sahalara çok iyi bir şekilde dönüş yapacak" yorumunda bulundu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TAHA

30 Mart 2020 16:13
allah akıl fikir versin liglerin tescil edilirse eskişehirspor bir alt lige düşecek.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama