SU KABAĞI SERGİSİNE BÜYÜK İLGİ

02 Mayıs 2018 17:36
SU KABAĞI SERGİSİNE BÜYÜK İLGİ

Odunpazarı Belediyesi katkılarıyla Eskişehir doğumlu el sanatları ustası Nezahat Hasçelik’in Su Kabağı Tasarımları sergileniyor.

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde (YKSM) yer alan Su Kabağı Tasarım Sergisi’nin açılışına CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra çok sayıda sanatsever katıldı. Açılışın ardından Başkan Kurt ve Çakırözer, sanatseverlerle birlikte sergiyi gezdi. Çini boyamadan, origami sanatına, gümüş takı tasarımlarından su kabağı oymacılığına kadar pek çok sanat dalında üretim yapan Nezahat Hasçelik’in su kabaklarına yaptığı tasarımlar büyük beğeni topladı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

MUSTİ

03 Mayıs 2018 09:29
Çok sanatkar bir toplumuz. Kabaktan bile ilham alır olduk.

es - es

03 Mayıs 2018 08:49
chp nin su kabağı sergisi çok ilgi görmüş , koskoca şehir hastanesi , yeni ssk hastanesi bu kadar ilgi görmemiş algıya bak ( ya bunlar 1946 senesindemi takılı kaldılar acaba )

heykelciiiiii.....

03 Mayıs 2018 01:23
İşte icraat işte belediyecilik.

su kabağı - bal mumu

02 Mayıs 2018 17:48
chp nin sanatsal çalışmaları . ( sanatsal ) chp iktidara gelirse başlıca hizmetleri .

htc

02 Mayıs 2018 17:53
su kabağı tesisleri açıldı .

Yalcın

03 Mayıs 2018 15:34
Her sorun bitmisti yapacak bisey kalmamisti Su kabağı sergisi gerekliydi ilimiz için yillardir ozlemle bekliyorduk bu sergiyi teşekkür ederiz

ES_ES

03 Mayıs 2018 10:33
Şu aşağıda yorum yazanları kıstırın iyice beton duvarların, huzursuz şehirlerin arasına. Asgari ücret hüloğğğ diye de verin mehteri. Yaşasın gitsinler işte kendi çaplarında. Bu arada şehir hastanesini de seçim için erken açmak ne kadar doğrudur? oraya ulaşım vs çözülmemişken çile çekecek vatandaş nasıl oy verir bilemeyiz.
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.