SU KABAĞI SERGİSİNE BÜYÜK İLGİ

02 Mayıs 2018 17:36
SU KABAĞI SERGİSİNE BÜYÜK İLGİ

Odunpazarı Belediyesi katkılarıyla Eskişehir doğumlu el sanatları ustası Nezahat Hasçelik’in Su Kabağı Tasarımları sergileniyor.

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde (YKSM) yer alan Su Kabağı Tasarım Sergisi’nin açılışına CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra çok sayıda sanatsever katıldı. Açılışın ardından Başkan Kurt ve Çakırözer, sanatseverlerle birlikte sergiyi gezdi. Çini boyamadan, origami sanatına, gümüş takı tasarımlarından su kabağı oymacılığına kadar pek çok sanat dalında üretim yapan Nezahat Hasçelik’in su kabaklarına yaptığı tasarımlar büyük beğeni topladı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

MUSTİ

03 Mayıs 2018 09:29
Çok sanatkar bir toplumuz. Kabaktan bile ilham alır olduk.

es - es

03 Mayıs 2018 08:49
chp nin su kabağı sergisi çok ilgi görmüş , koskoca şehir hastanesi , yeni ssk hastanesi bu kadar ilgi görmemiş algıya bak ( ya bunlar 1946 senesindemi takılı kaldılar acaba )

heykelciiiiii.....

03 Mayıs 2018 01:23
İşte icraat işte belediyecilik.

su kabağı - bal mumu

02 Mayıs 2018 17:48
chp nin sanatsal çalışmaları . ( sanatsal ) chp iktidara gelirse başlıca hizmetleri .

htc

02 Mayıs 2018 17:53
su kabağı tesisleri açıldı .

Yalcın

03 Mayıs 2018 15:34
Her sorun bitmisti yapacak bisey kalmamisti Su kabağı sergisi gerekliydi ilimiz için yillardir ozlemle bekliyorduk bu sergiyi teşekkür ederiz

ES_ES

03 Mayıs 2018 10:33
Şu aşağıda yorum yazanları kıstırın iyice beton duvarların, huzursuz şehirlerin arasına. Asgari ücret hüloğğğ diye de verin mehteri. Yaşasın gitsinler işte kendi çaplarında. Bu arada şehir hastanesini de seçim için erken açmak ne kadar doğrudur? oraya ulaşım vs çözülmemişken çile çekecek vatandaş nasıl oy verir bilemeyiz.
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı. 
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
Ünlü oyuncu Begüm Kütük, bir etkinlik kapsamında geldiği Eskişehir'e hayran kaldı.