STADYUMDAN İYİ HABER

Son Güncelleme : 27 Ocak 2020 15:01
STADYUMDAN İYİ HABER

Eskişehir Yeni Atatürk Stadyumu, 9 Şubat'taki Altınordu maçına yetiştirilmeye çalışılıyor.

Sorunlu noktalarda yenileme işlemlerinin devam ettiği stadyumda,  çatlayan direklerin yenisi ile değiştirileceği öğrenildi. Stadyumun, büyük bir aksilik yaşanmadığı takdirde 9 Şubat Pazar günü oynanacak olan Eskişehirspor-Altınordu maçına yetiştireceği belirtildi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sıradan Vatandaş

27 Ocak 2020 15:23
Pazar günü stadyumun yakınından geçtiğimde gördüğüm, Güney Kale arkası tribün tarafındaki mobil vinç çalışması bir umut ışığı olmuştu. Gerçekten de haberde belirtildiği gibi Altınordu maçına yetişirse, büyük bir iş başarılmış olur ve bu taraftar, bu takım bu saatten sonra bu işi başarır..

YNS

27 Ocak 2020 15:24
Haydi hayırlısı...Yine başka şehirlere sefer düzenlenmesin.

Es

27 Ocak 2020 17:08
İnşallah gecici bir tadilat değildir.

Eses

27 Ocak 2020 23:38
Stadın onarıldığını, riskin ortadan kalktığını her şeyinizin üzerine yemin etseniz de milleti inandıramazsınız. yapılacak tek şey onarım işi bittikten sonra bu stadyumun maksimum kar, rüzgar ve deprem şartlarında mahallinde testlerinin yapılması, bunun da halka izletilmesi ve aydınlatılmasıdır. Yoksa vatandaş her maça gittiğinde tedirgin olacaktır. Bu da maça gelen izleyici sayısında düşüş demektir.

Stad bahane

28 Ocak 2020 15:11
Vurun abalıya. Stad TOKİ tarafından yapılmış yaptırılmış olabilir. Hata var mı elbette var. Ve düzeltilir giderilir problem. Bunu yapan tasarlayan mühendisler Uganda da eğıtım almadı. O da bu ülkenin evlâdı. Herkes en iyisini yapmak için uğraşmalı, herkes işini en ahlaklı şekilde yapmalı. Denetim yetersiz ülkemizde maalesef. O veya bu şekilde birileri bunu yapıyor. Ama düşünmüyor o çatının altında kendisi ya da bir yakını da olabilir. Bunu düşünerek işini en doğru şekilde yapmalı. Her kontrol her denetim sadece kağıt üzerinde kalmamalı. Konu sadece stadyum meselesi değil! Oturduğunuz binalara bakın en azından. Yediklerinize bakın? Bu millete neler yedirmişler? Hangi dine sığar bu? Hangi halkçı düşünceye hangi insani düşünceye hangi müslümanlığa sığar bu. Bu ülkede ahlâk sorunu var. Hangisi gerçekten kontrolden geçti? Her şeyden önce denetim, denetim ve denetim. "Güven kontrole mâni değildir"

bilek26

27 Ocak 2020 18:47
Sizce iyi haber mi bence felakete davetiye. Bütün çatının hepsinin sökülüp yeni bir mühendislikle yeni uygun malzemelerle tümden yeniden yapılmalı bunu herkes biliyor niye görmezden duymazdan gelirsiniz vebal hepinizin olur hele bu saçma başlıkları atanlar büyük vebal alırlar.