SONUÇ ALANA KADAR MÜCEDELE EDECEĞİZ

15 Eylül 2019 16:57
SONUÇ ALANA KADAR MÜCEDELE EDECEĞİZ

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT) 'nin ikinci temsilciliği Eskişehir'de açıldı.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği açılış töreni öncesinde konuşan EYT Derneği Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak "Aynı amaç için bir araya gelmiş bunu kardeşliğe dönüştürmüş bir topluluk olduk. En olgun, en bilinçli kesimiz. Bugün Eskişehir'deki derneğimizle birlikte federasyonlaşma yolunda ikinci derneğimizin açılışı gerçekleştirmiş olacağız. Kar tanesiydik, kar topu olduk, şimdi çığ gibi tüm Türkiye'de hep birlikte olduk. Birlikte başaracağız. Biz yılmadık, Edirne'den Kars'a kadar bütün arkadaşlarımızla omuz umuza olmaktan gurur duyuyorum. Sonuna sonuç alana kadar mücedelemize devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

15 Eylül 2019 20:55
30 yaşındayım sizin erken emekli olmanızı istemem bana benim çocuğuma külfet 40 yaşında emekli mi olacaksınız

Ceylan

16 Eylül 2019 09:41
Bekleyin alırsınız... Parti kursanız hükümet kuracak kadar kalabalıksınız ama bir işe yaramıyor maalesef...

vatandaş

16 Eylül 2019 14:34
suriyeli suriyeli diyerek her konuda kendinizi tatmin edenler , bu yasanın mimarı chp li yaşar okuyandır . siz de çok iyi biliyonuz . sizde chp nin kapısında oturun bu iş böyle çözülür .

Eskisehirli

16 Eylül 2019 13:15
Akp olduğu sürece yasa düzenlemesi hayal,Akp,li üyeler zaten devletin her kademesine yerleştirildi ve trolleştiler,üniversite mezunu bir trol 2300 TL maaşa razı olup,hala savunuyorsa bunun üzerine söz söylenemez,çünki onların derdi EYT değil,köleliğe razı olmak, devran dönecek,yolun sonu göründü,20 sene Akp, li olmayanları yok sayanlar,hazır olun,3-5 yıl sonra bu kez sizlerin canı yanacak,demedi demeyin.

cann

16 Eylül 2019 10:33
işe girdiğindeki emeklilik şartları sonradan değiştirlmiş ve yasa geriye doğru işletilerek hakları elinden alınmış, insanlar mağdur olmuş.. suriyelilere verilen paralar kendi insanından esirgeniyor..

vatandaş

16 Eylül 2019 12:13
Suriyelilere bahçeli ev yapilacak.siz eyt unutun.yada suriye vatandaşı olun.