SON DAKİKA PİNTO AÇIKLAMASI

03 Mayıs 2020 13:40
SON DAKİKA PİNTO AÇIKLAMASI

Eskişehirspor’da Pinto dosyası bir türlü çözüme kavuşamıyor. Son olarak yönetim oyuncuya 2 tane ödeme planı sunmasına rağmen oyuncunun teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Eskişehirspor'da Sebastian Pinto krizi devam ediyor. Başkan Mustafa Akgören ve ekibinin, Şilili oyuncuya 2 ödeme planı sunmalarına rağmen oyucunun faizleriyle birlikte yaklaşık 500 Bin Euro'luk alacağının tamamını istediği öğrenildi. Konu hakkında açıklamada bulunan Başkan Akögren, "Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte Pinto dosyasını çözmek için gece-gündüz çalışıyoruz. Pinto'ya şuana kadar 2 tane ödeme planı sunduk. Ama oyuncu bunların hiç birisini kabul etmedi. Tabiri caizse param param diye tutturdu. Yani alacağının tamamını istiyor. Bizi köşeye sıkıştırmak için bütün kozlarını kullanıyor. En son oyuncuyla geçtiğimiz Cuma günü görüşüldü ama yine bir sonuç alamadık" dedi.

ÇARŞAMBA'YA KADAR

FİFA'nın verdiği sürenin Cuma günü sona ereceğini belirten Akgören "Biz Pinto dosyasını Çarşamba kadar çözüp evrakları göndermemiz gerek aksi takdirde küme düşeceğiz. Şehrin artık bu takıma sahip çıkması gerek" dedi.

HERKES KULAK TIKIYOR

Bu süreçte herkesin sağırı oynadığı ifade eden Akgören, "Bizim bunu parayı oyuncuya bir çırpıda ödememiz zor diye hep anlaşmaya çalıştık. Ama şehir bunu görmezden gelip kulak tıkadı. Gelinen noktada hiç bir kesimden destek görmedik ve halende görmüyoruz. Hani o büyük Eskişehirliler şimdi nerede. Takım iyiyken tribünlerde gelerek görüntü verenler şehrin önde gelenleri şimdi niye sağırı oynuyor' diyerek tepki gösterdi. Yorumlar (43) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

03 Mayıs 2020 14:08
pinto dosyasını çözseniz küme düşmeyeceksiniz yani. İnsanların aklıyla dalga geçmeyi bırakın artık.

Taraftar

03 Mayıs 2020 14:30
Düşerse düşsün. Yettiyseniz yettiniz be. Taraftara sırtınızı yaslamışsınız, oh ne ala. Biri biter biri başlar. Hangisini halletsin bu millet. Tadını kaçırdınız. Millet canıyla mı uğraşacak yoksa sizinle mi. Cehennem olun.

Batı kentli

03 Mayıs 2020 14:36
Başkan eskisehirin öndegelenleri deyil siźsiniz sorunları da siz ve ekibimiz ćozecek yapamayacaksanız niye başkan oldunuz

Alemdar

03 Mayıs 2020 14:25
Bu iş bitti buraya kadar 200 milyonluk borcu olan bu takım hiç bir ligde barınamaz olmasaydı sonumuz keşke böyle

Suat Avni

03 Mayıs 2020 13:46
Tiyatroda son perde...

rezil başkan

03 Mayıs 2020 16:58
madem yapamayacaktın niye geldin kulübün başına? ha pardon sen gelmemiştin seni amigo cakmaları başkan yapmıştı.. şehir sahip çıkmıyor diyolar bide rezalettttt!!!! önce kulübü DİRİ DİRİ yakanların banka hesapları kontrol edilsin!!

Alpu

04 Mayıs 2020 10:26
bıraksınla bu işleri artık Murat Diri ve Erkan Koca dayadılar sırtlarını kulube adam oldular ressmen bindikleri arabalar yaptıkları işler adamlar nemalanamayacakları başkanı seçtirtmediler ve ben Murat Diri taraftar başkanı olduktan sonra hiççç bir maçına gitmedim çünkü verdiğimiz paralar Esesimin kasasına değil bu adamların cebine girer oldu

Eseses

04 Mayıs 2020 02:33
Ben bu olayı anlamadım Mustafa Akgören, Boffinden dolayı -6 puzn yedik ve matematiksel olarak küme düştük zaten, şimdi pinto’dan da küme düşme cezası gelirse nolacak ki, zaten düşmüşüz, sıkıntı ne? Senin bu kadar kıvranmanda bir bit yeniği var, kokusu çıkar elbet. Bu kadar boffin konusunda uğraşmadın, -6 gelene kadar adamı arayıp sormadınız, sonra biz boffin ile anlaştık ama yok avukatı vermiş falan zırvaladınız.

odunpazar

04 Mayıs 2020 08:02
senin ne kariyerin varda başkan oldun hemen atlarsan sahaya vatandaş da senden ister kusura bakma başkanlık öyle trübünden gözüktüğü gibi değil bağıra bağıra gidiyor koca takım sizin için borç ödensin takım küme düşerse düşsün sizde orda bol bol medyatik ahkam kesersiniz.

Hesap

04 Mayıs 2020 01:41
Borç 15 milyon dediler 60 milyon çıktı. 80 milyon dediler 180 milyon çıktı.Bu hesap bilmezlerden yalan beyan verenlerden neden hesap sorulmuyor.Neden herkes bu konuda susuyor.Eski başkanlar ve yönetim kurulu üyeleri 500-600 yüz biner lira ortaya koysunlar borçlar kapanır.Onlar için çekirdek parası.Sonra tekrar taraftar devreye girer. Ama önce sizi görelim.

Demir Eses

03 Mayıs 2020 17:48
Valla Tatar siz kendinize güvenerek geldiniz. Halledecek olan sizsiniz. Kusura bakma. Şehir halledecekse herkes başkan olur. Yazık çok yazık takımı 2. Lige dusurduguniz yetmediği gibi şimdide 3. Lige dusuruyorsunuz. Hoscan abinden sonra en büyük kötülüğü siz yaptınız. Gelen paralar nerede hesapta vermiyorsuniz. Topculara ödeme yapmamak için gonderdiniz. Kulüp çalışanlarını para vermeden gönderdiniz kendi yandaslarinizi doldurdunuz kulübe . Kalan topculara sadece pirim odediniz. Hani şeffaf olacaktiniz. Pes dogrusu. İstifa etmeyi dusunmuyormusunuz? Hayallerinde çocuklarına anlatacağın çok güzel anı sanirim koca EsEsi 3. Lige düşürmek.... Yazık çok yazık...

levent

03 Mayıs 2020 15:37
zaten 6 puan silinmedimi silindiyze küme düstük pinto problemi bugunmü cıktı ne zamandan beri var bugüne kadar halledilmediyse 3 gün içindemi hallolacak

İsmail Nediyeyimki

04 Mayıs 2020 02:35
Anderson dan masallara devam. Eses sayesinde işadamı olan en az 100 kişi var bu şehirde. Aranızda toplayın birer milyon tl. Borç biter. Ama birbirinize güvenmezsiniz. Diğerleri size nasıl güvensin.

2626

03 Mayıs 2020 17:39
Başkan sorunları şehir cozecekse siz ne diye geldiniz. Paranız yoktu neden başkan oldunuz. Sorunu çözme mecrası sizsiniz. Öyle basın onünde reklam yapmaya stadlarda boyunlarıniza akredite kartlarını takip hava atıp gezmeye benzemiyor. Gelen paralar ne oldu kalabaktan Etiden ledlerden kampanyadan . Hani hallediyorduniz. Basın önüne çıkıp insanalara hayal satmayı bırakın. Halledemediniz bari edebinizle istifa etmeyi bilin.

Eski taraftar

03 Mayıs 2020 17:20
İnsanlar hastalıktan dolayı çalışamıyor devlet desteği alıyor. siz düşmüşsünüz bir pinto derdine. Gidin büyük taraftar olan sizi destekleyen tribün liderinden akıl alın

Kurtuluş

03 Mayıs 2020 21:10
Koskoca EsEs....... bırakın batmayı para basardı para..Düşmanı çok dostu azmış. Kulup resmen içeriden çökertilmiş.Resmen bitirmişler. Gelen para neredeye harcandı.Birileri hesap versin.ESKİ YÖNETİCİLER CEPLERİNİ ELLERİNE ATSIN.En az 100 kişiler.500-600 koysunlar kulup düze çıkar.Paralarını da alırlar.

Aslan

03 Mayıs 2020 19:58
Kim yendiyse o ödeyecek

bilek26

04 Mayıs 2020 12:05
mesut hoşcan versin

Remzi ülker

04 Mayıs 2020 02:15
Kapatın kardeşim kulübü tüzel kişiliğini sonlandırın , alacağım var diye gelen muhatap bulamayıp . . . . na baka baka geri gitsin . Bunu yapan takımlar var mesela göztepe amatördeydi 3. lig takımı aliağasporu sahiplendi ve şimdi yine kendi adını kullanarak nerelere geldi. Eskişehirin halkı boğazına kadar siyasete batmış kuru kuruya birbiriyle uğraşır ancak . Bu şehrin kaderi bu malesef . 3-4 yıldır toplanıp bir çıkış yolu bulalım demiyor kimse. Kadir kıymette bilinmiyor herkes herşeyden anlıyor bu şehirde .

Yabancı oyuncu

03 Mayıs 2020 16:10
Aha size yabancı oyuncu...Boffin, Pinto ,Bokila EsEs i süper ligden düşürdüler yetmedi amatöre lige kadar yolladılar.Acıdılar mı..hayır.Yerli oyuncuların alacağı var mı evet.Onların hiç sesi çıkıyor mu hayır.

Ahmet Yımaz

05 Mayıs 2020 08:26
Mustafa ölmüş tekeden süt çıkarmaya çalışıyor yada birileri doymamış olacakki ha bire Mustafaya baskı yapıyor; ha gayret son parsayı toplayalım bu saatten sonra ne toplarsak kardır, vatandaş gördü resti çekti. Son 2 yılda; Murat, Halil, nakliyeci ve yandaş temizlikçi ekip 40 a yakın kampanya düzenlediler, bilet, kupa, forma, 2626 sms, bunlar gibi 40 kampanya.firmaların verdiği paraları saymıyorum, minübüscüler odası, sucular (sakalar) odası, Kazım Kurt un el altından verdirdiği paralar vb,vb.vb. özetle, Mustafa başkan; Halile, nakliyeciye ve Murata söyle teke öldü,

Duru

03 Mayıs 2020 16:19
Zaten düşeceğiz inşallah biran önce düşelim de bu stresten kurtulalım ayrıca bu takımı bu hale getirenlerden hesap sorulamıyorsa çok yazık

ALİ arslan

03 Mayıs 2020 20:26
Düşme olmasa bu sene belki asılırlardı ama gerek yok kapatın kulübü o paraya. Yeniden kulüp kuralım

Yeter artık

03 Mayıs 2020 16:02
Olmayacağı zaten belliydi. Kulubu sömürenler borçları yapanlar isterlerse öderler.Yeter taraftar daha ne yapacak.Daha önceki yönetimler 2-3 milyon atsınlar ortaya borçlar ödenir.

Utanın

05 Mayıs 2020 02:19
EsEs amatör kulup mü.Taraftar daha ne yapsın.Olmayan maça bilet aldı.Yardım dediler yardım etti.Kaç defa lisanslı forma aldı.Kış yaz takımını destekledi...Karşılığında başkanların yöneticilerin adeta talat ettiği 200 milyon borçlu küme düşmüş bir kulup buldu.Sorumlular utanın utanın.Utanma varsa tabi.

Yıldo

03 Mayıs 2020 16:46
Parasını veremeyecekleri oyuncuları Almasaydılar. Ceplerini dolduran başkanların halt etmeleri. Küme düşmek dünyanın sonu değil mahali kümeye kadar yolu var.

bilek26

03 Mayıs 2020 16:23
hani indirime gitmişti şimdi parasının tümünü istiyor deniyor.

Vatandaş

03 Mayıs 2020 15:54
Ne desem bilemedim. Adamın parasını bunca zaman verme. Sonra adama 2 plan sunduk kabul etmedi diye adamı suçlu çıkar. Buna arsizlik denir. Adam size niye güvensin? Sonra yine ödemeyip adamı tekrar aynı işlemlere başlatıp zaman kaybettirmeyeceginiz garantisi varmı?

Manav

04 Mayıs 2020 03:19
Futbolcu tabikide parasını isteyecek neticede. Profesyonel İnsanlar kulübe para vermek zorundada değiller Bu sorunların olacağı çoktan belliydi yönetim olarak bu konuları çözemiycektiniz neden yönetime talip oldunuz.

doğan

03 Mayıs 2020 22:48
sevgili başkan bu kadar borç yükünün sorumluları kimlerse, kulübü kimler batırdıysa, kimler avanta yaptıysa hepsini tek tek hiç çekinmeden buradan açıklayın herkes bilsin, sizin elinizden gelen de bir yere kadar biliyoruz çünkü yük çok büyük, bari vatandaş ve taraftar artık gerçekleri öğrensin...

Oğuz Karadağ

03 Mayıs 2020 16:57
Takımını seven herkes kendi imkanları ölçüsünde bir şeyler yapmaya çalışıyor. Kombine alıyoruz lisanslı forma alıyoruz gibi. Ama olmuyor. Borç çok fazla. En güzel çözümü sayın Begiter söyledi. Yeni bir takım. Şirketleşme. Bunu Gaziantep başardı. Biz neden yapmayalım.

Gurbetçi

05 Mayıs 2020 04:02
Pardüseyi Halil mi verdi de başgan oldun yanındaki para içinde yüzenler niye 5 kuruş para vermiyor. Hadi osmanı murat getirdi 200 bin lira prim verdi diye para var sandı. Herşeyi anladım da özgür tulunu niye getirdin be kardeşim ne iş yapar bedavaya adam kaptırmaya geldiniz 3 5 para edecek çocuk var onlarda gidince kendiniz çıkarsınız eses formasıyla halı sahada çift kaleye

Esesli

05 Mayıs 2020 01:05
Ne pintoymuş kardeşim. Düşürün şu takımı amatörlere kurtulalım hepimiz

EsEs

04 Mayıs 2020 13:20
Paran yoksa niye başkan oldun? Paran yoksa niye yönetime girdin ? Protokolde, purolarla boy göstermeyi biliyorsunuz...

Yeni eses

05 Mayıs 2020 14:44
Çare elinizdeki oyuncuları kaçırmadan amatör kümeden başlayıp şirketleşerek yeniden bir takım kurmak.Yoksa bu borcu ödesen bile daha bir sürü borç var. Yeterki bu seyirciyi kültürleyim.

england_my

04 Mayıs 2020 11:31
yıllarda takım borçlarla mücadele ediyor halktan para istemekle çözülmediğini geçmiş yönetimlerde herkez gördü şimdi biri çıkacak ve takımı kurtaracak diye la fontane masalları anlatmaya gerek yok çünkü taraftar bence bunu biliyor birde başkanım size bir soru başkan olmadan önce 1 dk nızı ayırıp bu takımın geçmişteki ve gelecekteki borçlarına hiç baktınızmı bence bakılmamışki şu an sanki bir süpriz gelişmeymiş gibi bir açıklama içindesiniz buda çok normal değil insanlara paranormal aktivite filmimi izletmenize gerek yok birde bir konu NE İÇİN VARSAN ONUN İÇİN YAŞARSIN VE MÜCADELE EDERSİN.... saygılar hürmetler

es es1958

10 Mayıs 2020 11:10
Bugün esesin bu durumda olmasinin en büyük sebebi eski baskanlar Halil Unal ve Mesut Hoscan dir,gidin onlarin yakasina yapisin.Eskisehirin ileri gelenleri ve bu cefakar taraftarin sucu ne? Küme düsmeye gelince zaten düsmüs herkes bunu cok iyi biliyor.Eskisehirspor hakikaten büyük bir kulüpse tekrar küllerinden dogar merak etmeyin.

Isa

04 Mayıs 2020 21:31
Niye geldiniz ozaman şu an osman tas kalsaydı halletmişti bir türlü taraftar lideriniz ne oldu mama bitti herkez bir kenara çekildi yazıklar olsun

Şirintepe eses

05 Mayıs 2020 02:37
Aydın begiter in dediği gibi Anadolu üniversitesi ile birleşmek en son çare yapacak bişey yok 10 yıldır zaten taraftar ayakta tutabilmek için neredeyse canını verdi

Haluk

03 Mayıs 2020 16:05
Pinto'ya zerre ödemeyin.O oyuncu EsEs in ocağını söndürdü.Gram anlayış yok.Avukatı da aynısı..Ödeyen adam değildir.

Eses

11 Mayıs 2020 16:26
Maalesef bu gidişin sonu yok. En doğrusu sıfırdan başlayıp. Şirket kurulması. Yeni yapılanmada ise Esesi bu hale getirenlerin değil kendileri, beşinci dereceden bile akrabalarının kapıdan içeriye sokulmaması lazım. Yoksa çok değil beş altı yıl içinde aynı senaryoyu yaşarız. Tekrar tekrar sıfırdan başlamak diye bir şey de yok. Bir söz vardır. "Tarih ders alınsa tekerrür edermiydi?" diye. Bunun olmamsı elimizde. Ha bu şehirde hiç düzgün adam yok deniyorsa ne duruyoruz ki? Kapatalım kapıyı gitsin.

Bugra

03 Mayıs 2020 16:17
Amatör e düşüp yeni bir takım kurup adamca sponsorla eskişehir takımı biyerlere gelir, eses sloganını vs de unutulacak ama.

Yasar71

04 Mayıs 2020 06:36
Takımın bu halde olması Eskişehir adına üzücü ve takımı sayın Akgören bu hale getirmedi getirenler de Kemal Unakıtanın verdiği gazla borçlandıranlar yazık çok yazık

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama