SOKAK SİNEMALARI SONA ERDİ

Son Güncelleme : 14 Eylül 2018 16:09
SOKAK SİNEMALARI SONA ERDİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve ilçelerde yaşayan binlerce vatandaşı bir araya getiren ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliğinin son gösterimi Seyitgazi’ye bağlı Kırka Mahallesinde yapıldı.

Yoğun ilgi

Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal ilçe ve mahallelerde yaşayan vatandaşların sinema kültürüyle tanışmalarını ve keyifli bir akşam geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği, Seyitgazi ilçesine bağlı Kırka Mahallesindeki gösterimle sona erdi. Gösterim yapılan alanı dolduran mahalleliler düzenlenen etkinliklerden çok memnun kaldıklarını ifade etti.

Memnun kaldılar

Seyircilerden Nimet Soytürk “Çocuklarımız ve bizler için çok hoş bir etkinlik. Sinemayı burada izleyebilmek güzel bir duygu. Etkinlikte emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Bu etkinliklerden memnunuz çok iyi işler yapıyorlar” şeklinde konuştu. Etkinliğin özellikle çocuklar tarafından çok sevildiğini dile getiren Asım Kocabaş “Biz gençler ve mahallemizin çocukları için yapılan bu faaliyet gerçekten çok iyi” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle