ŞİMŞEKLER LİDERE BİLENİYOR

15 Şubat 2018 09:01
ŞİMŞEKLER LİDERE BİLENİYOR

Pazar günü gündüz maçında lider Ümraniyespor'un konuğu olacak olan Eskişehirspor'da idmanlar devam ediyor. Son iki maçtan 6 puan alan kırmızı şimşekler İstanbul deplasmanında da çıkışını sürdürmeyi planlıyor.

ÇİFTE MESAİ

Pazar günü gündüz maçında TFF 1. lig lideri Ümraniyespor'un konuğu olacak olan Eskişeirspor'da antrenmanlar devam ediyor. Takım dünde teknik kadro yönetiminde iki ayrı antrenman yaptı. Tam kadro yapılan çalışmalarda morallerin yerinde olduğu gözlendi. Bugün ve yarında tesislerde idman yapacak olan takım Cumartesi öğle saatlerinde İstanbul'a giderek bir günlük kamp yapacak.

BİLETLERDE SIKINTI

Ümraniye Belediye sahasında saat 13.00'da başlayacak olan maç için Es Es taraftarına yaklaşık 100 kişilik yer ayrılması maça gidecek olan taraftarları sıkıntıya soktu. Bilet alabilen 100 taraftar misafir tribünde maçı takip edebilecek.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

rahmi

16 Şubat 2018 19:20
Başarılar eses.Galibiyete inanın ve yürekten oynayın .
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.