Sıcaklık 13 derece! Kendimizi dışarı attık

13 Aralık 2017 15:45
Sıcaklık 13 derece! Kendimizi dışarı attık

Eskişehir'de, aralık ayına girilmesine rağmen bugün 13 dereceye çıkan hava sıcaklığı ile yazdan kalma bir gün yaşayanlar, bu fırsatla kendilerini park, bahçe ve sokaklara attı.


Kış mevsiminin ilk ayı olan aralık ortalarına gelinmesine rağmen yaşanan yazdan kalma sıcak havalar, insanların kendilerini dışarı atıp gezintiye çıkmaları için fırsat oldu. Sıcak havaların keyfini sürmek isteyenlerin bazıları çocuğunu gezdirirken, kimileri de evcil hayvanlarıyla güzel havanın tadını çıkardı. Sokak müzisyenleri de bu güzel günde dışarıdaki insanların güzel vakit geçirmesini sağladı. Sokak hayvanları da güneş altında uyuyarak güzel havadan istifade ettiler.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre hava sıcaklıkları bir süre dana devam edecek. Hafta sonu gündüz 14, gece 6 dereceye dereceye kadar çıkması beklenen hava sıcaklıkları, gelecek hafta başından itibaren inişe geçecek ve yağışlar gelecek.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

çiğdem

14 Aralık 2017 09:10
aman yaşlılar çıkmasın yeter gari işe gidip gelirken tam mesai saatlerimize denk getiriyorlar tramvaya binemiyoruz bir durak için bedava diye biniyorlar artık acımıyoruz yaşlılara tramvayı kalabalık yapıyorlar diye gençlere saygısızlar diyor peki yaşlıların gençlere saygısı var mı çalışanları düşünse tramvaya binmezdi.
YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
Eskişehir’de zorlu kış şartlarında yaşam mücadelesi veren hayvanlar için Kırka mahallesindeki belirli bölgelere yem bırakıldı. 
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
Dünya üzerinde hangi ülkelerin ne kadar güvenli olduğu belli olurken, Türkiye 59,62’lik güven endeksiyle 49’uncu sırada yer aldı. Eskişehir ise yine Türkiye'nin en güvenli şehri olarak belirlendi.
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
Eskişehir'de, Porsuk Çayı'na düştüğü iddia edilen şahıs için polis ve itfaiye ekipleri adeta seferber oldu. Eskişehir İtfaiyesi dalgıç ekipleri soğuk havaya rağmen uzun süre suya düştüğü ihbarı yapılan şahsı bulmak için arama kurtarma çalışmaları yaptı. 
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
Hatboyu Caddesinde dün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.