SENDİKADA DİLEKÇE TARTIŞMASI

16 Mayıs 2018 16:15
SENDİKADA DİLEKÇE TARTIŞMASI

Sağlık Sen'de önümüzdeki aylarda gerçekleşecek seçimde delege olmak isteyen bazı sendikalıların dilekçelerinin kabul edilmediği iddiası tartışmalara neden oldu. İddiaya göre yaşanan tartışmaya polis müdehale etti. Sendikaya gelen delegelerin dilekçeleri polis eşliğinde alındı.

Üzerimize yürüdüler

Dilekçesinin kabul edilmediğini iddia eden Safiye Eroğlu isimli sendika üyesi "Sendika binasına alınmıyoruz. Dilekçemiz gözümüzün önünde yırtıldı. Sendika binasında, sendikalı olmayan şahışlar var. O şahıslar üzerimize yürüyerek telefonlarımızı bile elimizden aldı." dedi.

Darp olayı yok

İddialar üzerine açıklama yapan Sağlık-Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, "Verdiği dilekçe geçersizdir. Dilekçe doldurmayı bilmeyen insanlar karşımıza rakip oldular. Dilekçede hangi kurumda, nerede çalıştığı yazmıyordu. Asla darp olayı yoktur" diye konuştu.

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

16 Mayıs 2018 19:21
Sendikaya güven olmaz onlar yüzünden isimden oldum

Cahit Çağlar

17 Mayıs 2018 09:01
Hasan Hüseyin Köksal inandırıcı bir arkadaş hiç olmadı.

sendikalı

17 Mayıs 2018 10:51
bu sağlık-sen başkanı kendisini mafya zannediyor herhalde hemşire döver üye döver derhal genel merkez gereğini yapmalı zorbalıkla sendikalık farklı şeyler

Eski Sendikalı

17 Mayıs 2018 12:16
Dilekçe hakkında hiç bir bilgisi olmayan insan başkan olursa olacağı bu. Verilen dilekçe hiçbir şekilde yırtılmaz. Evrak kayda girer neden kabul edilmediğine dair cevap verilir.

sağlıkcı

17 Mayıs 2018 13:40
Dilekçe kanunu nun hangi maddesinde dilekçe veririken başkanın makam odasında birer kişi alınacak karşısında dilekce yazılacak diye yazıyor. Tehditvari konuşmalarıda cabası.

Ahmet Çırak

17 Mayıs 2018 09:03
Bu iddialar çok önemli. Nerede yaşıyoruz? Kesinlikle konunun üzerine gidilmelidir.

Muz Cumhuriyeti

17 Mayıs 2018 11:14
Malum partiden siyasete atılma söylentisi vardı mevcut sendika başkanının. ÜNLÜ DOĞAN kesimler görsün buraları :)

Ahmet Bilmez

17 Mayıs 2018 09:21
Bir sendika düşünün üyesinin çalıştığı işyerini bilmiyor. Yani vah halimize

memiş

17 Mayıs 2018 09:03
İstifa edin ,böyle sendikamı olur. Sendika Sağlık müdürü atarsa sonuç böylen olur.

Hakikat

18 Mayıs 2018 08:29
Kendini saglik yoneticisi kabul eden adamlar bunu bu hale getirdiler. Ayrica sendika baskani degil il saglik muduru ve bashekim olarakta gorev yapiyor. Yaziklar olsun

Sağlıkçı

18 Mayıs 2018 04:01
Sendikalar hak arayan yerler değil haksızlık yapılan kurumlar olmuş.bir an önce yetkililer bunlara önlem almalıdır

suleyman

18 Mayıs 2018 13:00
Yiyosa darb et birde gorelim

gürcan

16 Mayıs 2018 20:51
boş işler
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda tasarımını yaptıkları İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Uluslararası Robot Yarışmasında dünya ikincisi olarak büyük bir başarı örneği gösterdiler.
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret etti.
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehirli şehitlerin hatıralarını 'Cennet Taburu' sergisinde yaşattı. Taşbaşında gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisine çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin fotoğraflarını sergide gören vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
Odunpazarı Belediyesi, Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren her akşam iftar yemeği düzenliyor.
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Çankaya Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.
19 MAYIS COŞKUSU
19 MAYIS COŞKUSU
Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Festivali kapsamında 15 bin kişilik dev bir kadro ile geçit töreni düzenledi.
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası’nda dalgıçlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar. Ziyaretçiler ellerinde bayraklar ve İzmir Marşı söyleyerek, coşkuyla dalgıçların gösterisini izlediler.
İFTAR SEVİNCİNİ PAYLAŞTILAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen iftar buluşmalarının 5'incisi Sarayören ve Taşlık Mahallelerinde başladı.