SEMT POLİKLİNİĞİ YENİ YERİNDE

17 Ocak 2018 12:29
SEMT POLİKLİNİĞİ YENİ YERİNDE

2006 tarihinden bu yana Emek mahallesi Ertaş caddesinde hizmet vermekte olan Emek Semt Polikliniği, Emek mahallesi Ziya Gökalp caddesi numara 42'deki yeni binasına taşındı.

Vatandaşların sağlık hizmetlerinden rahat ve ulaşılabilirliği kolay bir şekilde faydalanacağını belirten İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge, bölgenin ihtiyaç taleplerinin gözden geçirildiğini ifade etti. Bilge, "Yeni planlamada bölgenin ihtiyaç talepleri gözden geçirilerek kadın doğum hastalıkları ve fizik tedavi polikliniği de eklenerek her bölümün her gün hizmet vermesi sağladıklarını belirtitti.  Eskişehir Devlet Hastanesi Baş Hekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici ise, vatandaşların Emek semt polikliniğine uğradığında hastaneye gitmeye gerek kalmadan bir çok sağlık hizmeti alacaklarını ve evlerine döneceklerini ifade etti.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

erdal...

30 Ocak 2018 09:21
11.yıldan bu tarafa bu halk buraya ulaşamıyormuydu.... şimdi mi aklınıza geldi....
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.