ŞEKERSPOR'DA YOĞUN MESAİ

23 Temmuz 2019 09:46
ŞEKERSPOR'DA YOĞUN MESAİ

Şekerspor, her yıl olduğu gibi bu yaz sezonunda yeni yetenekleri altyapısına kazandırmaya devam ediyor. Elit yaş grupları da yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Altyapısına önem veren kulüplerden Şekerspor'da Yaz dönemi çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Şeker Halı Sahası'nda gerçekleştirilen antrenmanlarda 200'ün üzerinde kayıtlı sporcu bu dalın temel eğitimini deneyimleri antrenörler Erol Kaya ve Osman Esen'den alırken, elit taş grupları da yeni sezona hazırlanıyor.

DENEYİMLERİNİ AKTARIYORLAR

Antrenörler Erol Kaya ve Osman Esen, minik futbolcu adaylarına, deneyimlerini aktararak temel teknik ve incelikleri öğretiyorlar. Bir yandan da yeni yetenekleri kulüp bünyesine kazandırmaya çalışan antrenörler şampiyon kadrolar yaratmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

VELİLER TAKİPTE

Çocukları sahada futbolun temel eğitimini alırken velilerde çocuklarının heyecanına kendilerine ayrılan yerden takip ederek ortak oluyorlar. Antrenman sonunda da veliler antrenörlerden çalışma programı hakkında bilgiler almayı ihmal etmiyor.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

osman yalinkilic

24 Temmuz 2019 02:44
Yahu hala varmisiniz Dogrusu Tebrikler

Bilal

23 Temmuz 2019 15:38
erol kaya dan sonrasını okumadım

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama