ŞEKER'DE İZMİR MARŞI COŞKUSU

08 Eylül 2017 14:53
ŞEKER'DE İZMİR MARŞI COŞKUSU

Tepebaşı Belediyesi’nin farklı mahallelerde gerçekleştirdiği halk konserleri yoğun katılımla devam ediyor.


Vatandaşların keyifli bir gece geçirdiği adres, bu kez Şeker Mahallesi oldu. Şeker Mahallesi, Toki Sıraevler Sitesi 4531’inci Sokak’ta gerçekleştirilen halk konserine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Gecede sahne alan Eskişehir’in sevilen ses sanatçısı Salim Özkara, mahalle sakinlerine gece boyunca coşkulu anlar yaşattı. Belediye ekipleri tarafından patlamış mısır ikramı da yapılan etkinlikte Eskişehirliler zaman zaman piste de çıkarak doyasıya dans etti.
Vatandaşların komşuları ile birlikte güzel saatler geçirdiği etkinlikte bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, halk konserlerine gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu ifade etti. Başkan Ataç, “Eskişehir’in yaz mevsimi kısa sürüyor. Halk konserlerimize bayram öncesinde başlamıştık. Yaz gecelerinde vatandaşlarımızın birkaç saat iyi vakit geçirmesi için konserler düzenliyoruz. Sizler sayesinde yine konser alanımız dolup taştı. Buradan gördüğüm manzara Eskişehir’de nasıl bir beraberlik ve birlik olduğunun katını durumunda. Ülkemizde görmeyi istediğimiz manzara burada, Eskişehir’de Bu ülke de hepimize yeter, hepimize yetecek kadar güzel bir ülkeyiz. Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz büyük mücadeleler vermiş. Ama bugün siyasi nedenlerden bölünmeler yaşanıyor. Dileğimiz; Eskişehir bütün Türkiye’ye örnek olsun. Şehrimizdeki bu beraberlik tüm Türkiye’de olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Ataç konuşmasının ardından vatandaşlar ile bol bol fotoğraf çektirdi. Etkinlik hep bir ağızdan söylenen İzmir Marşı ile sona erdi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sıradan Vatandaş

09 Eylül 2017 12:09
Kutuplaşmamızı isteyenlere inat birlik olmalıyız. Marşların sembolleştirilmesini tehlikeli buluyorum. İzmir Marşı da bizim, Mehter Marşı da.. Her ikisini de coşukyla söyleyebilmeliyiz.

Nedim

09 Eylül 2017 10:13
İyi etmişsin de bunu oy için yaptıysan beyhude gayret.

Fatih,

09 Eylül 2017 13:20
Hadi ızmir marsi tamam,itiraz yok ta,Eskisehir marsimiz da yok mu bizim,
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
Eskişehir’de Fetullahçı terör örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında yargılanan sanıklara çeşitli hapis cezaları verildi.