ŞEKER'DE İZMİR MARŞI COŞKUSU

08 Eylül 2017 14:53
ŞEKER'DE İZMİR MARŞI COŞKUSU

Tepebaşı Belediyesi’nin farklı mahallelerde gerçekleştirdiği halk konserleri yoğun katılımla devam ediyor.


Vatandaşların keyifli bir gece geçirdiği adres, bu kez Şeker Mahallesi oldu. Şeker Mahallesi, Toki Sıraevler Sitesi 4531’inci Sokak’ta gerçekleştirilen halk konserine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Gecede sahne alan Eskişehir’in sevilen ses sanatçısı Salim Özkara, mahalle sakinlerine gece boyunca coşkulu anlar yaşattı. Belediye ekipleri tarafından patlamış mısır ikramı da yapılan etkinlikte Eskişehirliler zaman zaman piste de çıkarak doyasıya dans etti.
Vatandaşların komşuları ile birlikte güzel saatler geçirdiği etkinlikte bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, halk konserlerine gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu ifade etti. Başkan Ataç, “Eskişehir’in yaz mevsimi kısa sürüyor. Halk konserlerimize bayram öncesinde başlamıştık. Yaz gecelerinde vatandaşlarımızın birkaç saat iyi vakit geçirmesi için konserler düzenliyoruz. Sizler sayesinde yine konser alanımız dolup taştı. Buradan gördüğüm manzara Eskişehir’de nasıl bir beraberlik ve birlik olduğunun katını durumunda. Ülkemizde görmeyi istediğimiz manzara burada, Eskişehir’de Bu ülke de hepimize yeter, hepimize yetecek kadar güzel bir ülkeyiz. Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz büyük mücadeleler vermiş. Ama bugün siyasi nedenlerden bölünmeler yaşanıyor. Dileğimiz; Eskişehir bütün Türkiye’ye örnek olsun. Şehrimizdeki bu beraberlik tüm Türkiye’de olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Ataç konuşmasının ardından vatandaşlar ile bol bol fotoğraf çektirdi. Etkinlik hep bir ağızdan söylenen İzmir Marşı ile sona erdi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sıradan Vatandaş

09 Eylül 2017 12:09
Kutuplaşmamızı isteyenlere inat birlik olmalıyız. Marşların sembolleştirilmesini tehlikeli buluyorum. İzmir Marşı da bizim, Mehter Marşı da.. Her ikisini de coşukyla söyleyebilmeliyiz.

Nedim

09 Eylül 2017 10:13
İyi etmişsin de bunu oy için yaptıysan beyhude gayret.

Fatih,

09 Eylül 2017 13:20
Hadi ızmir marsi tamam,itiraz yok ta,Eskisehir marsimiz da yok mu bizim,
MEKE'YE YARDIMELİ UZANDI
MEKE'YE YARDIMELİ UZANDI
Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, araç çarpması sonucu yaralanan Meke’ye yardım eli uzattı.
ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
Vali Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Afrin'de şehit düşen Piyade Binbaşı Mithat Dunca’nın ailesini ziyaret etti.
İNCE'YE DESTEK SÜRÜYOR
İNCE'YE DESTEK SÜRÜYOR
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destekte bulundu.
ANLAMLI ZİYARET
ANLAMLI ZİYARET
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Safiye Gönül Bayar Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti. Yaşlılarla sohbet eden Çakırözer, oyunlara da eşlik etti.
SUÇA ORTAK OLMAYACAĞIZ
SUÇA ORTAK OLMAYACAĞIZ
Odunpazarı Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Kolaylaştırıcısı İlknur Küçükoğlu, Sapanca'da patileri ve kuyruğu kesilerek yavru köpeğin öldürülmesiyle ilgili açıklama yaptı.
MİNİK CANLARA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR
MİNİK CANLARA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR
Sokakta gördüğü enfeksiyonlu yavru kedilerin bakımıyla ilgilenen Egemen Karataş, kedilere gözü gibi bakıyor.
GENÇLİK MERKEZLERİNDE KAYITLAR BAŞLIYOR
GENÇLİK MERKEZLERİNDE KAYITLAR BAŞLIYOR
Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri Yaz Dönemi Kursları için kayıtlar yarın 18.00'de sosyal medya üzerinden yayınlanacak başvuru linkleri üzerinden yapılacak.
ESOGÜ'YE ASALETEN  REKTÖR ATANDI
ESOGÜ'YE ASALETEN REKTÖR ATANDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 üniversiteye rektörler atadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğünde vekaleten bulunan Kemal Şenocak görevine asaleten atandı.
ON BİNLERCE ÇİÇEK DAĞITILDI
ON BİNLERCE ÇİÇEK DAĞITILDI
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı nedeniyle arife günü mezarlıklara ziyarete gelen Eskişehirlilere yakınlarının kabirlerine dikmeleri için on binlerce çiçek dağıttı.