ŞEKER'DE İZMİR MARŞI COŞKUSU

08 Eylül 2017 14:53
ŞEKER'DE İZMİR MARŞI COŞKUSU

Tepebaşı Belediyesi’nin farklı mahallelerde gerçekleştirdiği halk konserleri yoğun katılımla devam ediyor.


Vatandaşların keyifli bir gece geçirdiği adres, bu kez Şeker Mahallesi oldu. Şeker Mahallesi, Toki Sıraevler Sitesi 4531’inci Sokak’ta gerçekleştirilen halk konserine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Gecede sahne alan Eskişehir’in sevilen ses sanatçısı Salim Özkara, mahalle sakinlerine gece boyunca coşkulu anlar yaşattı. Belediye ekipleri tarafından patlamış mısır ikramı da yapılan etkinlikte Eskişehirliler zaman zaman piste de çıkarak doyasıya dans etti.
Vatandaşların komşuları ile birlikte güzel saatler geçirdiği etkinlikte bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, halk konserlerine gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu ifade etti. Başkan Ataç, “Eskişehir’in yaz mevsimi kısa sürüyor. Halk konserlerimize bayram öncesinde başlamıştık. Yaz gecelerinde vatandaşlarımızın birkaç saat iyi vakit geçirmesi için konserler düzenliyoruz. Sizler sayesinde yine konser alanımız dolup taştı. Buradan gördüğüm manzara Eskişehir’de nasıl bir beraberlik ve birlik olduğunun katını durumunda. Ülkemizde görmeyi istediğimiz manzara burada, Eskişehir’de Bu ülke de hepimize yeter, hepimize yetecek kadar güzel bir ülkeyiz. Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz büyük mücadeleler vermiş. Ama bugün siyasi nedenlerden bölünmeler yaşanıyor. Dileğimiz; Eskişehir bütün Türkiye’ye örnek olsun. Şehrimizdeki bu beraberlik tüm Türkiye’de olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Ataç konuşmasının ardından vatandaşlar ile bol bol fotoğraf çektirdi. Etkinlik hep bir ağızdan söylenen İzmir Marşı ile sona erdi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sıradan Vatandaş

09 Eylül 2017 12:09
Kutuplaşmamızı isteyenlere inat birlik olmalıyız. Marşların sembolleştirilmesini tehlikeli buluyorum. İzmir Marşı da bizim, Mehter Marşı da.. Her ikisini de coşukyla söyleyebilmeliyiz.

Nedim

09 Eylül 2017 10:13
İyi etmişsin de bunu oy için yaptıysan beyhude gayret.

Fatih,

09 Eylül 2017 13:20
Hadi ızmir marsi tamam,itiraz yok ta,Eskisehir marsimiz da yok mu bizim,
OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM
OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent genelinde faaliyet gösteren öğrenci servislerine yönelik denetim yaptı.
YAŞLI ÇİFT KAZA KURBANI
COŞKULU KUTLAMA
COŞKULU KUTLAMA
Sivrihisar'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ncı yıl dönümü gerçekleşen tören ile coşkuyla kutlandı.
ARSLAN ADAY OLMAYACAK
ARSLAN ADAY OLMAYACAK
Ak Parti Mahmudiye İlçe Başkanı Mustafa Arslan, 2010 yılından bu yana yapmış olduğu ilçe başkanlığına tekrar aday olmayacağını açıkladı.
GÜNEYDOĞU GAZİSİ UNUTULMADI
KİTLE ÖRGÜTLERİ ÖNEMLİDİR
KİTLE ÖRGÜTLERİ ÖNEMLİDİR
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri ve hemşehri dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
'19 Eylül Gaziler Günü' münasebetiyle, Eskişehir Valiliği ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.
Herhangi bir adaya desteğim söz konusu değil
Herhangi bir adaya desteğim söz konusu değil
AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’dan Oda seçimlerine ilişkin açıklama: “Ne mevcut yönetimlere ne de herhangi bir adaya desteğim söz konusu değil” “Konumum, Oda seçimlerinin çok üzerinde bir görev anlayışı gerektiriyor” “İsmimi kullanıp, üyeleri etki altına alma çabaları var”
YENİ BELEDİYE BİNASI YAPILMADAN MAHKEMELİK
YENİ BELEDİYE BİNASI YAPILMADAN MAHKEMELİK
Büyükşehir Belediye meclisinde yeni belediye binası tartışması vardı. AK Partili meclis üyeleri ile CHP'li meclis üyeleri yeni belediye binasının nereye yapılması konusunda ve kime yaptırılması konusunda anlaşamadı.