ŞEHRİMİZ KÜLTÜR MOZAİĞİ

08 Kasım 2019 14:46
ŞEHRİMİZ KÜLTÜR MOZAİĞİ

Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu yöneticileri, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu’nu konseyde ziyaret ederek yeni dönemde başarılar diledi.


Ortak çalışma

Ziyarete, Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Demir ve Federasyona bağlı dernek başkanları katıldı. Demir, Eskişehir Kent Konseyi’nin herkesi kucaklayan çalışmalarını son derece anlamlı bulduklarını belirterek “Sizlerle iş birliği içinde olmak ve ortak çalışmalarda bulunmak bizleri son derece mutlu ediyor” dedi.

Birlik beraberlik

Başkan Akçasoy ise, “Şehrimiz adeta bir kültür mozaiği. Bu kültürel çeşitliliği en doğru şekilde değerlendirerek geçmişte olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içinde geçirmemiz çok önemli. Birlikte çalışmalar yürütmekten bizler de çok mutlu oluruz. “dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

19 Kasım 2019 22:39
Muhacirleri diğer sığınmacılar ile aynı kefeye koymanız çok üzücü. Muhacirler Osmanlı yönetiminde fethedilen topraklarda iskan edilmiş öz be öz Türktür. Onlar bu ülkeye geldiklerinde suç işlemediler, dilenmediler. Alınlarının teri ile kazanıp toplumdaki saygın yerlerini tırnakları ile kazıyarak elde ettiler. Onları hazmedemeyenler hakkında şimdi buraya başka şeyler de yazarım. Ama bu mesaj yayınlanmaz.

Eskişehirli

09 Kasım 2019 12:53
Gerçekten de öyle suriye ırak iran afgan Afrika ve diğer memleketlerin hepsi Türkiye de ve eskişehir de de varlar.ne kadar güzel maşallah.devam edelim böyle büyük başarı bu.

istanbul escort

depolama ?ehirler aras? nakliyat

evden eve nakliyat eviri ?ehirler aras? nakliyat ofis ta??ma uluslararas? evden eve nakliyat istanbul e?ya depolama