ŞEHİR ORTAK AKILLA YÖNETİLMELİ

14 Ağustos 2018 18:03
ŞEHİR ORTAK  AKILLA YÖNETİLMELİ

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir'in önemli problemlerinin ortak akılla çözülmesi gerektiğini söyledi.

Algısal yönetim

Gazetemizi ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Çalışkan, Eskişehir'in en önemli sorununun trafik ve imar olduğunu söyledi. Çalışkan, “Şu anki belediye başkanımız faydalı işleri olmuştur. Ancak bu şehir ortak akılla yönetilmelidir. Ben yaptım oldu mantığıyla, algısal yönetimle şehir yönetilmez” dedi.

Farklı siyasi yönelimler

Yeni il Yönetimi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Çalışkan, “Şehre faydası olsun anlamında bir değişim oldu. Bu değişim partiyi güçlendirmek adına yapıldı. Farkı siyasi yönelimleri olan kitleleri de hedef aldık” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

vatandaş

15 Ağustos 2018 10:57
Şehir ortak akılla yönetilmeli ,Peki ülke nasıl yönetilmeli ???

ali

15 Ağustos 2018 12:43
ortak akıl için bile önce akıl gerek.önce sürü psikolojisinden kurtulmalıyız.

Doğa Sever

14 Ağustos 2018 23:56
Evet , ortak akılla yönetilirse ; yıllardır bekleyen Kızılinler , Seyitgazi cittaslow , Mahmudiye Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane) , Yarış Tayı İdman Merkezi gibi konular da çözüme kavuşur!

guzel eskisehir

14 Ağustos 2018 22:03
eskişehir ak parti teskilatı15 senedir bu algıyı yıkmaya calıssın ak parti il baskanı bugun bu acıklamayı yapsın ne yapmıs buyuksehır zıhnı bey avukatlıgını yaptıgı buyukersenın aydınlatabilirmi birde farklı siyasi gorusleri bir araya getirdik ne demek anlayan anlatsın
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
Eskişehir'de çevre yolunda ters yönde süratli bir şekilde ilerleyen sürücü, hem kendisini hem de diğer sürücüleri ölümle burun buruna getirdi.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.