ŞEHİR ORTAK AKILLA YÖNETİLMELİ

14 Ağustos 2018 18:03
ŞEHİR ORTAK  AKILLA YÖNETİLMELİ

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir'in önemli problemlerinin ortak akılla çözülmesi gerektiğini söyledi.

Algısal yönetim

Gazetemizi ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Çalışkan, Eskişehir'in en önemli sorununun trafik ve imar olduğunu söyledi. Çalışkan, “Şu anki belediye başkanımız faydalı işleri olmuştur. Ancak bu şehir ortak akılla yönetilmelidir. Ben yaptım oldu mantığıyla, algısal yönetimle şehir yönetilmez” dedi.

Farklı siyasi yönelimler

Yeni il Yönetimi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Çalışkan, “Şehre faydası olsun anlamında bir değişim oldu. Bu değişim partiyi güçlendirmek adına yapıldı. Farkı siyasi yönelimleri olan kitleleri de hedef aldık” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

vatandaş

15 Ağustos 2018 10:57
Şehir ortak akılla yönetilmeli ,Peki ülke nasıl yönetilmeli ???

ali

15 Ağustos 2018 12:43
ortak akıl için bile önce akıl gerek.önce sürü psikolojisinden kurtulmalıyız.

Doğa Sever

14 Ağustos 2018 23:56
Evet , ortak akılla yönetilirse ; yıllardır bekleyen Kızılinler , Seyitgazi cittaslow , Mahmudiye Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane) , Yarış Tayı İdman Merkezi gibi konular da çözüme kavuşur!

guzel eskisehir

14 Ağustos 2018 22:03
eskişehir ak parti teskilatı15 senedir bu algıyı yıkmaya calıssın ak parti il baskanı bugun bu acıklamayı yapsın ne yapmıs buyuksehır zıhnı bey avukatlıgını yaptıgı buyukersenın aydınlatabilirmi birde farklı siyasi gorusleri bir araya getirdik ne demek anlayan anlatsın
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi.