ŞEHİR HASTANESİ'NDE SONA DOĞRU

16 Nisan 2018 11:46
ŞEHİR HASTANESİ'NDE SONA DOĞRU

Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz, Sağlık Bakanlığı'nın kamu-özel işbirliği kapsamında yaptırdığı ve sona yaklaşılan Eskişehir Şehir Hastanesi'nde inşaatında incelemelerde bulundu. 

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü, kamu-özel işbirliğinde 2018 yılı yatırım programı kapsamında Ankara, Manisa, Kayseri, Eskişehir ve Elazığ’da 7 bin 988 yatak kapasiteli 5 modern şehir hastanesini daha tamamlamayı hedefliyor. İnşaatı devam eden Eskişehir Şehir Hastanesi, bölgede hızla yükselmeye devam ediyor. Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Mumcu, Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici ile birlikte hastanede incelemelerde bulundu. İnceöz ile beraberindeki heyet, hastanedeki tüm odaları, ameliyathaneleri, poliklinikleri tek tek inceleyerek değerlendirmede bulundu. Heyet, yetkili inşaat firma temsilcilerinden hastane inşaatında gelinen son durumla ilgili bilgi aldı.  Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, şehir hastanesi inşaatının hızla devam ettiğini söyledi. İnceöz, şehir hastanesinin hizmete girmesiyle birlikte bölgede önemli sağlık merkezi olacağını ifade etti. 
Şehir Hastanesi'nin 2018 yılında tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor. Toplam bin 81 yatak kapasiteli hastanede yatak sayılarının branşlara göre farklı dağılım gösterecek. 

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

YA HASTA GELMEZSE by kemal

17 Nisan 2018 09:21
eskişehir e zorla 90 senede yapılan tek hastane tepebaşı ssk idi .. şimdi yılda iki hastane yapılıyor . ERDOĞAN A KIZMASINLARDA NE YAPSINLAR ,, ELLERİN BİRER KARA FIRÇA , HER YERİ KARALIYORLAR .. "ALLAH AKIL FİKİR VERSİN .

VATANINA GÖZ DİKENİ EZ OĞLUM

16 Nisan 2018 21:02
" maşallah devletimize - milletimize " ALLAH KEM GÖZLERDEN KORUSUN " yeni şehir hastanesini kıskananlar çatır çatır çatlasın .

Ali

16 Nisan 2018 21:05
1980 veriyordunuz ozaman ikdidarlar yemişler içişleri hiç bir iş yapmamislar tabiki bu 18 yıla bu kadar hizmet sigdirilinca bazı eski kafalar zannediyor ki bu hükümete yukleniyorlar çünkü bu zamana kadar böyle hizmet gormedikleri için ne diyeceğini bilmiyorlar bunlara hayırlı is yapma eşşek heykeli yap mutlu olurlar

vatandaş

16 Nisan 2018 15:17
toplanan vergiler yatırmın %10 yetmiyor devlet bu parayı nerden buluyor hiç düşündünüzmü

sade vatandaş

17 Nisan 2018 07:54
hastane bitti . yol yok , otobüs yok , tramvay yok heykel çok

Hakan

17 Nisan 2018 00:14
Otopark sorunu nasıl çözülecek merak ediyorum.

ismailC

19 Nisan 2018 16:10
Resimde hepsi işi bırakmış gidiyor gözüküyor.Nasıl tamamlanacak hastane?:)

vatandaş

16 Nisan 2018 15:18
hastane ücreti 80 tl ilgilenenler yap işlet devret

Falanca

19 Nisan 2018 02:33
Hala şu hastahaneyi bile beğenmeyenler, çoklu yolların, tüp geçitlerin, üst geçitlerin, viyadüklerin, YHT lerin, hava alanlarının, köprülerin kendi vergileriyle yapıldığını iddia edip bedava kullanmak isteyen züppeler adınızı soyadınız yazın, ödediğiniz vergileri size iade edelim uçak biletinizi ve pasaportunzu da verelim defolun gidin bu ülkeden! Gittiğiniz her neresiyse biraz da orada parazit olun.

TROLL AVCISI

16 Nisan 2018 14:54
1980 Lİ YILLARDA K.D.V. ÇIKTI. K.D.V.NİZİ ÖDEYİNİZ SİZE YOL, SU, ELEKTRİK, SAĞLIK VB. OLARAK GERİ DÖNECEK DENDİ.BİZ O YILLARDAN BERİ K.D.V. ÖDÜYORUZ. NE HİKMETSE ARAÇLARIMIZLA YOLLARI VE KÖPRÜLÜLERİ KULLANIRKEN ÜCRET ÖDÜYORUZ.HASTANELERE GİTTİĞİMİZDE ÜCRET ÖDÜYORUZ.KAÇAK ELEKRİK KULLANANLARIN ELEKTRİĞİNİ ÖDÜYORUZ. BİZ BUNLARI KULLANMAK İÇİN DEVLETE ZATEN VERGİMİZİ ÖDÜYORUZ. BU HASTANE İLE YİNE SOYULACAĞIZ ANLAŞILAN.

hilmi

17 Nisan 2018 10:19
eşşek heykeli ile bozmuşsunuz kafayı kardeşim.adam 2004 de-2009 da-2014 de kaç kere gol altmış size.atalarımız ne demiş bükemediğin bileği öpeceksin diye.neyse 2019 da öpersiniz artık.
ESKİŞEHİR'E 3. ÜNİVERSİTE MÜJDESİ
ESKİŞEHİR'E 3. ÜNİVERSİTE MÜJDESİ
Eskişehir'e kurulması planlanan üçüncü üniversite konusundaki çalışmalar meclise sunuldu
ŞÜPHELİ ARAÇTAN ESRAR ÇIKTI
ŞÜPHELİ ARAÇTAN ESRAR ÇIKTI
 Eskişehir'de polis ekiplerinin şüphelenerek durdurduğu araçtan ve içerisindeki 3 şahıstan esrar maddesi çıktı. 
VİCDANA DAVET EDİYORUM
VİCDANA DAVET EDİYORUM
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Eskişehir'de yapılması planlanan termik santrale ilişkin, "Ben bu termik santrali destekleyenleri akla, mantığa, vicdana davet ediyorum." dedi. 
 ÇOCUKLAR SAZOVA'DA  BAYRAM YAPACAK
ÇOCUKLAR SAZOVA'DA BAYRAM YAPACAK
Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda kutlayacak.
BU SEÇİME GEREK VARDI
BU SEÇİME GEREK VARDI
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Türkiye, 24 Haziran'dan sonra güçlü bir başkanlık sistemiyle daha farklı noktalara, 2023 ve 2051 yıllarına gidecek yol haritasını da çizmiş olacak." dedi.
ÇEVRE YOLU'NDA TEHLİKELİ GEÇİŞ
ÇEVRE YOLU'NDA TEHLİKELİ GEÇİŞ
Eskişehir'de çevreyolu üzerinde bulunan üstgeçitleri kullanmayan vatandaşlar, kazalara davetiye çıkarıyor. 
ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI
ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI
 Eskişehir’de bir şahıs, tartıştığı kişiyi göğsünden bıçaklayarak yaraladı. 
YILMAZ HOCA'NIN  KIYMETİNİ BİLİN
YILMAZ HOCA'NIN KIYMETİNİ BİLİN
Gazeteci Özlem Gürses, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte Eskişehirli gençlerle bir araya geldi.
  OĞLUM GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ
OĞLUM GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ
Eskişehir'den Antalya'nın Manavgat ilçesine geçen yıl ailesiyle tatile gittiği beş yıldızlı otelin havuzunda boğulan 6 yaşındaki Atakan Yiğit Arı’nın ölümüyle ilgili dava görülmeye başladı. Duruşmada olay gününü gözyaşlarıyla anlatan baba Ersin Arı, havuzda bir kızın "Ayağıma bir şey takıldı" diye çığlık atmaya başlaması sonrası oğlunun cankurtaran tarafından sudan çıkarıldığını söyledi. Anne Hatice Arı da "Oğlum göz göre göre otelin ihmali yüzünden hayatını kaybetti" dedi.