ŞEHİR HASTANESİNDE ANLAMLI UYGULAMA

03 Ocak 2019 15:53
ŞEHİR HASTANESİNDE ANLAMLI UYGULAMA

Şehir Hastanesinde, şehit yakınları ve gaziler için “Destek Masası” kuruldu.

Sıra beklemeden

Şehit ve gazi yakınlarının iş ve işlemlerini takip etmek, hastanede yardımcı olmak amacıyla kurulan masada, hastaneye müracaat eden şehit ve gazi yakınları, birimde çalışan görevliler yardımı ile sıra beklemeden tüm hizmetleri hızlı bir şekilde yapılıyor.

Refakatçi veriliyor

İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge, "Bu vatanın birlik ve bütünlüğü için şehadet şerbetini içen şehitlerimiz ve bu uğurda uzvunu feda eden gazilerimiz her zaman başımızın tacıdır” dedi. Bilge, Şehit yakını ve gazilerin hastaneye girişlerinden itibaren sıra bekletmeden tüm işlemlerinde kolaylık sağlandığını, poliklinik hizmeti, görüntüleme ya da laboratuvar işlemleri sırasında talep ettikleri takdirde kendilerine refakatçi de görevlendirildiğini belirtti.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ok

03 Ocak 2019 15:57
acil bile 1 saat sonra bakıyor insanlara

esra san

03 Ocak 2019 17:00
hastane aşırı büyük.....koridorun genişliği bile 20m nerdeyse...bunn anlamsız buluyorum...inanın amacım siyaset felan değil ....gerçekten anlamsız bir şekilde ve abartılı olarak çok büyük

tatar

04 Ocak 2019 15:47
çocuk acile gittik önümüzde 50 kişi vardı ve bizim bebek daha 20 günlüktü böyle bir şey olamaz reziller birde insana önem verir gibi haber yapmışsınız

suriyelilerede iyi bakın

04 Ocak 2019 06:56
Aman bir şey olmasın !

EsEs

04 Ocak 2019 06:57
Kimse kusura bakmasın gazi,şehit yakını, vip kişi bunlar hastanede öncelik alamaz. Triyaj kararı verilir öncelikler. Sen vatandaşı poliklinik önlerinde kuyrukta hatta acilde 1 saaten fazla beklet sonra bazılarına ayrıcalık yap.

Halil canar

03 Ocak 2019 23:23
Ne uygulamasi akli olan varsa gitmesin yunusemre yada tip tercih edin acile gitseniz saatlerce beklersiniz.

yirmialtı26

04 Ocak 2019 08:42
helal size

Eskişehirli

05 Ocak 2019 12:52
Hastane 10 numara tertemiz sıfır yeni.beğenmeyen gitmeyebilir.SSK da sabahın 5 inde sıraya sokup 1 2 gün sonraya sıra gelip yalandan muayene olunduğunu da biliyoruz. Yapanlardan çalışanlardan ALLAH razı olsun eskişehir eskişehir oldu olalı böyle hastane görmedi güzel hizmet.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.