ŞEHİR HASTANESİ HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

02 Haziran 2018 10:09
ŞEHİR HASTANESİ HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

 Yapımı devam eden Eskişehir Şehir Hastanesi'nin inşaatında sona yaklaşılırken dev kampüs havadan görüntülendi. 

Ankara, Manisa, Kayseri, Eskişehir ve Elazığ’da 7 bin 988 yatak kapasiteli 5 modern şehir hastanesinin yapımı hızla devam ediyor. Bu hastaneler arasında yer alan Eskişehir Şehir Hastanesi ise, açılış için artık son günlerini sayıyor.

Toplam 1081 yataklı hastanenin temeli dönemin Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu tarafından atıldı. 2015 yılının son aylarında başlayan Şehir Hastanesi inşaatının önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor.

Söz konusu inşaatın bitmesi için çalışan sayısının arttırıldığı öğrenilirken, son dokunuşların yapıldığı aktarıldı. İçerisinde kalp damar, onkoloji, yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesinin de bulunacağı Şehir Hastanesi, çevre illere de büyük bir hizmet verecek. Önümüzdeki ay içerisinde tamamlanması beklenen Eskişehir Şehir Hastanesi'nin son hali is havadan görüntülendi. 

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kamilll

02 Haziran 2018 11:40
Emeği geçenlerden,yaptıranlardan ALLAH razı olsun..

Halk

02 Haziran 2018 11:32
Ülkeye çivi çakan herkesten Allah razı olsun.

PERSONEL

09 Haziran 2018 11:52
HASTANEDE ÇALIŞACAK PERSONELLER YANİ HASTA YÖNLENDİRMEDE ALINACAK 1000 KİŞİLİK PERSONELİN 900 TANESİ AKPDEN OLMASI SEBEBİ İLE HAKKI YENEN İNSANLARA ALLAH HAYIRLI İŞLER NASİP ETMESİNİ DİLERİM. İL BAŞKANLARI İLÇE BAŞKANLARI İŞ ÇÖZEN KİM VARSA GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR SİZİN İÇİNDE VARDIR..

Mesut

03 Haziran 2018 08:53
Adamlar yapiyo be

Nihat

03 Haziran 2018 10:28
Bir tv kanalında kötülemek için özel kurgu yapılmış! Yalan olduğu ortaya çıktı! Şunların rezilliğine bakar mısınız? Gayet güzel yapılmış, hizmet eden bir kurumu dahi lekelemek için olmadık şaklabanlıklar yapıyorlarsa daha bilmediğimiz ne haltlar karıştırır bunlar.

Vatandaş

11 Haziran 2018 09:41
Birde yolunu goruntulesrniz

Hasan

03 Haziran 2018 08:56
Yorumlarda yapanlardan Allah razı olsun yazanlari begenmedim butonu ile cevaplayanlar,,,siz yıkıcı misiniz.sizin zihniyetinuzin bu ülkeye ne yararı olmuş,

ali kemal

07 Haziran 2018 09:15
yorumları okuyunca deve hikayesi aklıma geldi

owwo

02 Haziran 2018 17:38
bu hastaneler yapıldıda , önemli olan bunları yıktırmamak . yıkım ekibi kuruluyor .

htc

02 Haziran 2018 15:37
KILIÇTAROĞLUNUN ssk genel md . dönemindeki hastaneleri özleyenler . hala onları savunanlar var yaaaa . bu nankörlük değilde ne dir .

***** MAAŞALLAH

02 Haziran 2018 15:31
şimdi hastaneler ***** 5 yıldız , hala gözü görmeyen , kulağı duymayanlar var ..

Eses

02 Haziran 2018 15:09
Yapanlardan Allah razı olsun karalayanlarda madem kullanmasın kardeşim tüm memleket gördü fatih portakalın yaptığı yalan yanlış haberi neymiş efendim çok büyükmüş adam yürüyemiyormuş

es esli

03 Haziran 2018 12:26
şehrin ucunda nasıl gidecez.açılsın bakalaım ya osmangazinin içinde kaybolyoz bu hathanede hiç bi yeri bulamıcaz küçük olmalıydı
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
Anadolu'nun en büyük ahşap direkli camilerinden olan, Sivrihisar Belediyesinin yaptığı başvuru sonrası 2016'da UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesine eklenen Ulu Cami, 786 yıldır ihtişamını kaybetmeden ayakta duruyor.
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
Eskişehir’de, bir apartmana gece geç saatlerde giren iki hırsız bisiklet çalarken güvenlik kameralarına yakalandı. Bisiklet sahibi Aytaç Korum, 3 ay önce büyük zahmetlerle aldığı ve arkadaşı gibi gördüğü bisikletinin bulunmasını istiyor.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefonda kendisini polis olarak tanıtan şüphelinin yönlendirmesiyle bankadan 100 bin lira çekmeye çalışan 86 yaşındaki kişi, dolandırılmaktan son anda kurtarıldı.
ŞEHRİN TARİHİNE  IŞIK TUTULUYOR
ŞEHRİN TARİHİNE IŞIK TUTULUYOR
Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerinin çalışmalar yaptığı Şarhöyük Kazı Alanı'nda bulunan 4 bin yıl öncesine ait kalıntılar Eskişehir'in tarihine ışık tutuyor.
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, trafik yoğunluğunun üst seviyelere çıktığı bayram tatilinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.
SIRA DIŞI MESLEKLER  ÇOCUKLARLA BULUŞTU
SIRA DIŞI MESLEKLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Espark Alışveriş Merkezi’nde Sıra Dışı Meslekler'de gerçekleşen etkinliklerde, tüm çocuklar henüz var olmayan meslekleri deneyimledi.
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu’nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti’nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.
SARAR'A TEŞEKKÜR
SARAR'A TEŞEKKÜR
Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle ve idari mali işler Müdürü Yüksel Solmaz, Sarar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ı ziyaret ederek hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
MİHALGAZİ’DE  SİNEMA KEYFİ
MİHALGAZİ’DE SİNEMA KEYFİ
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.