ŞEHİR HASTANESİ HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

02 Haziran 2018 10:09
ŞEHİR HASTANESİ HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

 Yapımı devam eden Eskişehir Şehir Hastanesi'nin inşaatında sona yaklaşılırken dev kampüs havadan görüntülendi. 

Ankara, Manisa, Kayseri, Eskişehir ve Elazığ’da 7 bin 988 yatak kapasiteli 5 modern şehir hastanesinin yapımı hızla devam ediyor. Bu hastaneler arasında yer alan Eskişehir Şehir Hastanesi ise, açılış için artık son günlerini sayıyor.

Toplam 1081 yataklı hastanenin temeli dönemin Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu tarafından atıldı. 2015 yılının son aylarında başlayan Şehir Hastanesi inşaatının önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor.

Söz konusu inşaatın bitmesi için çalışan sayısının arttırıldığı öğrenilirken, son dokunuşların yapıldığı aktarıldı. İçerisinde kalp damar, onkoloji, yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesinin de bulunacağı Şehir Hastanesi, çevre illere de büyük bir hizmet verecek. Önümüzdeki ay içerisinde tamamlanması beklenen Eskişehir Şehir Hastanesi'nin son hali is havadan görüntülendi. 

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kamilll

02 Haziran 2018 11:40
Emeği geçenlerden,yaptıranlardan ALLAH razı olsun..

Halk

02 Haziran 2018 11:32
Ülkeye çivi çakan herkesten Allah razı olsun.

PERSONEL

09 Haziran 2018 11:52
HASTANEDE ÇALIŞACAK PERSONELLER YANİ HASTA YÖNLENDİRMEDE ALINACAK 1000 KİŞİLİK PERSONELİN 900 TANESİ AKPDEN OLMASI SEBEBİ İLE HAKKI YENEN İNSANLARA ALLAH HAYIRLI İŞLER NASİP ETMESİNİ DİLERİM. İL BAŞKANLARI İLÇE BAŞKANLARI İŞ ÇÖZEN KİM VARSA GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR SİZİN İÇİNDE VARDIR..

Mesut

03 Haziran 2018 08:53
Adamlar yapiyo be

Nihat

03 Haziran 2018 10:28
Bir tv kanalında kötülemek için özel kurgu yapılmış! Yalan olduğu ortaya çıktı! Şunların rezilliğine bakar mısınız? Gayet güzel yapılmış, hizmet eden bir kurumu dahi lekelemek için olmadık şaklabanlıklar yapıyorlarsa daha bilmediğimiz ne haltlar karıştırır bunlar.

Vatandaş

11 Haziran 2018 09:41
Birde yolunu goruntulesrniz

Hasan

03 Haziran 2018 08:56
Yorumlarda yapanlardan Allah razı olsun yazanlari begenmedim butonu ile cevaplayanlar,,,siz yıkıcı misiniz.sizin zihniyetinuzin bu ülkeye ne yararı olmuş,

ali kemal

07 Haziran 2018 09:15
yorumları okuyunca deve hikayesi aklıma geldi

owwo

02 Haziran 2018 17:38
bu hastaneler yapıldıda , önemli olan bunları yıktırmamak . yıkım ekibi kuruluyor .

htc

02 Haziran 2018 15:37
KILIÇTAROĞLUNUN ssk genel md . dönemindeki hastaneleri özleyenler . hala onları savunanlar var yaaaa . bu nankörlük değilde ne dir .

***** MAAŞALLAH

02 Haziran 2018 15:31
şimdi hastaneler ***** 5 yıldız , hala gözü görmeyen , kulağı duymayanlar var ..

Eses

02 Haziran 2018 15:09
Yapanlardan Allah razı olsun karalayanlarda madem kullanmasın kardeşim tüm memleket gördü fatih portakalın yaptığı yalan yanlış haberi neymiş efendim çok büyükmüş adam yürüyemiyormuş

es esli

03 Haziran 2018 12:26
şehrin ucunda nasıl gidecez.açılsın bakalaım ya osmangazinin içinde kaybolyoz bu hathanede hiç bi yeri bulamıcaz küçük olmalıydı
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI  SUÇÜSTÜ YAKALANDI
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Eskişehir'de bir ahıra küçükbaş hayvanları çalmak için giren İ.G. isimli şahıs, jandarma ekiplerince suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer muhtarların bulundukları mahalle ve köylerde devletin tüm kurumların en önemli temsilcisi olduklarını belirtti.
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
ESKİ’ye bağlı ekipler son olarak Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile mahallenin su sorununu ortadan kaldırdı.
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
Eskişehir Barosu'nda stajlarını tamamlayan 36 avukat için yemin töreni düzenlendi. Yeminlerini eden genç avukatlar, cübbelerini giyip ruhsatlarını aldı.
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI:1ÖLÜ
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI:1ÖLÜ
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
Eskişehir Kırım Türkleri Derneği yöneticileri, Ankara’da Eskişehir milletvekillerini ziyaret ederek her birine Kırım Tatarlarının milli bayrağı, ''Taraklı Tamga'' hediye edip sesleri olması temennisinde bulundular. 
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
Eskişehir'de, jandarma ekiplerinin durdurduğu araçlarda yaklaşık 3 kilo esrar, af tüfeği ve sahte banknot ele geçirilirken, olaylarla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de bir evin kömürlük bölümünde çıkan yangında eşyalar kullanılmaz hale geldi. 
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
Eskişehir'de bir ekmek fırınında tüpten sızan gaz sonucu meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı.