ŞEHİR HASTANESİ GÜN SAYIYOR

08 Ağustos 2018 16:23
ŞEHİR HASTANESİ GÜN SAYIYOR

Vali Özdemir Çakacak, Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Sait Çelebi, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge’ ve beraberlerindeki heyeti kabul etti.

Kamu-özel işbirliği

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün kamu-özel işbirliği kapsamında yaptırdığı 1081 yatak kapasiteli Şehir Hastanesi çalışmalarında artık sona gelindiğini hatırlatan Vali Çakacak, Eskişehir Şehir Hastanesinin açılmasına sayılı günler kaldığını söyledi.

Sağlık merkezi

Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Çelebi de hastanenin kabul sürecinin tamamlanmasının ardından hizmete girmesiyle birlikte bölgede önemli sağlık merkezi olacağını dile getirerek, Vali Çakacak’a yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Süleyman

08 Ağustos 2018 20:46
Suriyelilere yarayacak esnaf bağ-kur borcundan muayene olamıyor

Musti

09 Ağustos 2018 14:37
Bu hastaneyi Büyükerşen yapsaydı inanın ödül üstüne ödül alırdı ve hoca ileri görüşlü olurdu. Hastaneyi yapanı değilde yolunu yapmayan Büyükşehiri eleştirmek gerekir. Sultandereye tramvay yapılıyormuş. 5 yıldan beri Sultanderede insanların hizmet beklediği yeni akıllarına geldi. Şehir içinde yollar şimdi asfaltlanıyor. 5 yıl önce neden yapmadınız. Eyyy Büyükşehir Belediyesi halkı kandırmayı bırak artık. Ama at gözlüğü takmış kişileri fikrinden vazgeçiremezsin.

yirmialtı

08 Ağustos 2018 22:38
oraya nasıl gidilir . ulaşım halledilmi yoooo. onu düşünen bi allahın kulu yok .hepsi şakşakcı bunlar. hasta oraya gidesiye kadar mefta .

Baba kazım

09 Ağustos 2018 11:04
Şehrin en işlek yerine atıyla beraber RET-KİT ' in heykelini istiyoruz. Neymiş o alt geçit , üst geçit betona karşıyız.Hocam sen bin yaşa inşallah .

Veysi

09 Ağustos 2018 01:21
Biz hastane falan istemeyiz.Heykel isteriz.Dünya birincisiyiz ya.
BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR
BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR
Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, odaların önemine değindi.
ESKİ KOMİSERE FETÖ GÖZALTISI
ESKİ KOMİSERE FETÖ GÖZALTISI
Eskişehir'de FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda, hakkında gözaltı kararı bulunan ve meslekten ihraç edilen eski komiser yakalandı.
 ESKİŞEHİRLİ DOKTOR  EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
ESKİŞEHİRLİ DOKTOR EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
Kocaeli'de özel bir hastanede görev yapan Eskişehirli, Psikiyatri Uzmanı Dr. Nihat Zincir, evinde ölü bulundu.
MAHKEME KARARINA UYMAK ZORUNDAYIZ
MAHKEME KARARINA UYMAK ZORUNDAYIZ
Büyükşehir Belediye Meclisinde, AK Parti Meclis Üyeleri yol harcamalarına katılma payı alma konusunun olduğu 1. ve 2. maddelerde çekimser kaldı.
DİKKAT! O CADDE 4 GÜN TRAFİĞE KAPATILIYOR
ŞEHRİMİZE TEMİZ YATIRIMLAR  FİNANSE EDİN
ŞEHRİMİZE TEMİZ YATIRIMLAR FİNANSE EDİN
Eskişehir Kent Konseyi Toplantı Salonu'nda bir araya gelen Çevre ve Yaşam Platformu üyeleri, Termik Santrali istemediklerini bir kez daha haykırdı.
KRİZİN FATURASINI  VATANDAŞ ÖDEMEMELİ
KRİZİN FATURASINI VATANDAŞ ÖDEMEMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, iki günlük ziyaret için bulunduğu Konya Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu.
ŞEHİR HASTANESİ'NİN YOLU ASFALTLANIYOR
ŞEHİR HASTANESİ'NİN YOLU ASFALTLANIYOR
Odunpazarı Belediyesi, yakında hizmete gireceği açıklanan Şehir Hastanesi’nin bağlantı yolları ve çevresindeki yollarda asfalt çalışması yaptı.
57 HAVACI ASKERİN SAVUNMALARI ALINIYOR
57 HAVACI ASKERİN SAVUNMALARI ALINIYOR
Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye oldukları öne sürülen 58 havacı askerin yargılanmasına başlanıldı.