ŞEHİR HASTANESİ GÜN SAYIYOR

08 Ağustos 2018 16:23
ŞEHİR HASTANESİ GÜN SAYIYOR

Vali Özdemir Çakacak, Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Sait Çelebi, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge’ ve beraberlerindeki heyeti kabul etti.

Kamu-özel işbirliği

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün kamu-özel işbirliği kapsamında yaptırdığı 1081 yatak kapasiteli Şehir Hastanesi çalışmalarında artık sona gelindiğini hatırlatan Vali Çakacak, Eskişehir Şehir Hastanesinin açılmasına sayılı günler kaldığını söyledi.

Sağlık merkezi

Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Çelebi de hastanenin kabul sürecinin tamamlanmasının ardından hizmete girmesiyle birlikte bölgede önemli sağlık merkezi olacağını dile getirerek, Vali Çakacak’a yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Süleyman

08 Ağustos 2018 20:46
Suriyelilere yarayacak esnaf bağ-kur borcundan muayene olamıyor

Musti

09 Ağustos 2018 14:37
Bu hastaneyi Büyükerşen yapsaydı inanın ödül üstüne ödül alırdı ve hoca ileri görüşlü olurdu. Hastaneyi yapanı değilde yolunu yapmayan Büyükşehiri eleştirmek gerekir. Sultandereye tramvay yapılıyormuş. 5 yıldan beri Sultanderede insanların hizmet beklediği yeni akıllarına geldi. Şehir içinde yollar şimdi asfaltlanıyor. 5 yıl önce neden yapmadınız. Eyyy Büyükşehir Belediyesi halkı kandırmayı bırak artık. Ama at gözlüğü takmış kişileri fikrinden vazgeçiremezsin.

yirmialtı

08 Ağustos 2018 22:38
oraya nasıl gidilir . ulaşım halledilmi yoooo. onu düşünen bi allahın kulu yok .hepsi şakşakcı bunlar. hasta oraya gidesiye kadar mefta .

Baba kazım

09 Ağustos 2018 11:04
Şehrin en işlek yerine atıyla beraber RET-KİT ' in heykelini istiyoruz. Neymiş o alt geçit , üst geçit betona karşıyız.Hocam sen bin yaşa inşallah .

Veysi

09 Ağustos 2018 01:21
Biz hastane falan istemeyiz.Heykel isteriz.Dünya birincisiyiz ya.
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI  SUÇÜSTÜ YAKALANDI
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Eskişehir'de bir ahıra küçükbaş hayvanları çalmak için giren İ.G. isimli şahıs, jandarma ekiplerince suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer muhtarların bulundukları mahalle ve köylerde devletin tüm kurumların en önemli temsilcisi olduklarını belirtti.
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
ESKİ’ye bağlı ekipler son olarak Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile mahallenin su sorununu ortadan kaldırdı.
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
Eskişehir Barosu'nda stajlarını tamamlayan 36 avukat için yemin töreni düzenlendi. Yeminlerini eden genç avukatlar, cübbelerini giyip ruhsatlarını aldı.
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI:1ÖLÜ
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI:1ÖLÜ
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
Eskişehir Kırım Türkleri Derneği yöneticileri, Ankara’da Eskişehir milletvekillerini ziyaret ederek her birine Kırım Tatarlarının milli bayrağı, ''Taraklı Tamga'' hediye edip sesleri olması temennisinde bulundular. 
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
Eskişehir'de, jandarma ekiplerinin durdurduğu araçlarda yaklaşık 3 kilo esrar, af tüfeği ve sahte banknot ele geçirilirken, olaylarla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de bir evin kömürlük bölümünde çıkan yangında eşyalar kullanılmaz hale geldi. 
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
Eskişehir'de bir ekmek fırınında tüpten sızan gaz sonucu meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı.