ŞEHİR HASTANESİ ÇİFT VARDİYAYA GEÇİYOR

Son Güncelleme : 30 Mayıs 2020 13:05
ŞEHİR HASTANESİ ÇİFT VARDİYAYA GEÇİYOR

Korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında 1 Haziran Pazartesi günü tüm yurtta normalleşme sürecine geçileceğinin açıklanması üzerine, Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici, normalleşme sürecinde 2 vardiya halinde sabah 08.30’dan 22.00’ye kadar poliklinik hizmeti vereceklerini açıkladı.

Yaklaşık 3 ay önce başlayan Korona virüs salgınının etkisi gün geçtikçe azalırken, Türkiye genelinde 1 Haziran itibariyle normalleşme sürecine girilecek. Sürecin başında buyana salgınla mücadelede etkin rol üstlenen hastanelerden Eskişehir Şehir Hastanesi, normalleşme sürecinde poliklinik hizmetlerinde değişikliğe gidiyor. Bu kapsamda sağlık çalışanları 2 vardiya halinde çalışacak.


Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hasan

31 Mayıs 2020 11:30
Dr. Uzmanlık dalı bilgisi çok önemli. Acile çocuk getirdim muayene ve tahlil sonu verilen ilaçları aldım. Hastalığıyla hiç alakası olmayan Dr. Teşhisi. Siz olsanız ne yapardınız.

Nihat

31 Mayıs 2020 17:00
Adı üzerinde acil orası senin çocuğunun hastalığını bilemez! Acil geçici tedavi şeklidir! Oradaki dr ne bilsin senin çocuğunun hastalığını günde en az 50 hastaya bakılan yerde! Gidersin sabah Uzman hekime götürürsün! Her yerde sistem budur. Hasan senin gibi zerzavatlar yüzünden yapılan şu hastane bile boşuna masraf bana kalırsa! Böyle cahil ve işgüzar tiplere ne gerek Çünkü hizmet kıymet bilene yapılır!

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama