ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR

17 Ekim 2018 13:02
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.

Müdür Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesi, Eskişehir’e yapılmış en büyük sağlık yatırımlarından biri olarak sağlıkta hizmet kalitesini üst düzeye çıkaracak, bölgenin en ileri sağlık merkezlerinden birisi olacağını belirterek, hastalarımız bir veya iki kişilik odalarda ve nitelikli yataklarda içerisinde banyo ve tuvalet olacak şekilde hizmet alacak. Hastane 1.086 yatak kapasitesiyle hizmet verecek, yüksek standart ve konfora sahip odaların 402 adedi tek kişilik, 191’de çift kişilik, hastanede 37 ameliyathane, 153 yataklı yoğun bakım ünitesi, 264 poliklinik, 24 yataklı diyaliz ünitesi ve 90 yatak ruh sağlığı bölümüne ayrıldı. 122 yatakta ise kanser hastalarına yönelik onkoloji yoğun bakım ünitesi, bulunuyor dedi.

Eskişehir il Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge, Eğitim Araştırma Hastanesi ünvanlı Eskişehir Şehir Hastanesi'ne,Eskişehir Devlet Hastanesinin 27 Ekim 2018 tarihinde taşınmaya başlanacağını söyleyerek, 30 Ekim 2018 tarihinde de açılışı yapılarak poliklinik ve acil yatan hasta hizmeti verilmeye başlanacağını kaydetti.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandas

18 Ekim 2018 07:40
Ücret nekadar olucak acaba

kamil

17 Ekim 2018 14:27
tramvay hattı makas bağlantısıda 29 ekimde bitiyor. 1 ay denene seferleri sürse 1ay ulaşım sorunu yaşanır.

Can

18 Ekim 2018 13:04
Bu insanlar beğenmeyenler herkesden önce koşarlar bunların zihniyeti bun akp yaptı diye böyle yorum yapıyorlar hep veya chp yapsaydı yere gole sığdırma,ları bunların görüşü bu kadar hkimiza kıymetini bilene hayırlı olsun

arya

17 Ekim 2018 19:08
bir hastane açılacak diye şehrin olmadık yerlerine tramvay hattı soktular. şehir zaten rezil durumdaydı iyice rezil oldu. bu şehir 5 sene sonra trafik anlamında felç olacak

one minute

17 Ekim 2018 16:10
chp olarak bu hastaneyi de durduramadık ama , önümüzdeki maçlara pardon önümüzdeki projelere bakacağız .

maaşallah

17 Ekim 2018 14:36
hey gidi hey , nereden nereye , eski ssk ve devlet hastanesinde hastalar yataklarda üst üstte ,yan yana , doktor kuyruğu , ilaç , rotgen , tahlil , kuyruğundan nereye .

BİR CHP ATA SÖZÜ

17 Ekim 2018 16:02
""""" DÜNYANIN EN İYİ İŞİNİDE YAPSANIZ """""""" BİZ KARŞIYIZ ..... çünkü biz chp liyiz..

ÖZEL KALİTESİ

17 Ekim 2018 13:28
Hastaneyi Özel sektör ortaklığıyla yönetilecek olması bize kamunun ve "bazı" STK üyelerinin kendi aralarında döndürdükleri koltuklarındaki işleyiş duraksamalarının yok olacağı anlamına gelmektedir. Özel sektör bize hem çalışan hem de vatandaş için süper kalite verecektir.

DURMAK YOK - YOLA DEVAM

17 Ekim 2018 13:52
- ESKİŞEHİR HALKINA HAYIRLI UĞURLU OLSUN - REİS,E ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİZ -
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.