ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR

17 Ekim 2018 13:02
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.

Müdür Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesi, Eskişehir’e yapılmış en büyük sağlık yatırımlarından biri olarak sağlıkta hizmet kalitesini üst düzeye çıkaracak, bölgenin en ileri sağlık merkezlerinden birisi olacağını belirterek, hastalarımız bir veya iki kişilik odalarda ve nitelikli yataklarda içerisinde banyo ve tuvalet olacak şekilde hizmet alacak. Hastane 1.086 yatak kapasitesiyle hizmet verecek, yüksek standart ve konfora sahip odaların 402 adedi tek kişilik, 191’de çift kişilik, hastanede 37 ameliyathane, 153 yataklı yoğun bakım ünitesi, 264 poliklinik, 24 yataklı diyaliz ünitesi ve 90 yatak ruh sağlığı bölümüne ayrıldı. 122 yatakta ise kanser hastalarına yönelik onkoloji yoğun bakım ünitesi, bulunuyor dedi.

Eskişehir il Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge, Eğitim Araştırma Hastanesi ünvanlı Eskişehir Şehir Hastanesi'ne,Eskişehir Devlet Hastanesinin 27 Ekim 2018 tarihinde taşınmaya başlanacağını söyleyerek, 30 Ekim 2018 tarihinde de açılışı yapılarak poliklinik ve acil yatan hasta hizmeti verilmeye başlanacağını kaydetti.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandas

18 Ekim 2018 07:40
Ücret nekadar olucak acaba

kamil

17 Ekim 2018 14:27
tramvay hattı makas bağlantısıda 29 ekimde bitiyor. 1 ay denene seferleri sürse 1ay ulaşım sorunu yaşanır.

Can

18 Ekim 2018 13:04
Bu insanlar beğenmeyenler herkesden önce koşarlar bunların zihniyeti bun akp yaptı diye böyle yorum yapıyorlar hep veya chp yapsaydı yere gole sığdırma,ları bunların görüşü bu kadar hkimiza kıymetini bilene hayırlı olsun

arya

17 Ekim 2018 19:08
bir hastane açılacak diye şehrin olmadık yerlerine tramvay hattı soktular. şehir zaten rezil durumdaydı iyice rezil oldu. bu şehir 5 sene sonra trafik anlamında felç olacak

one minute

17 Ekim 2018 16:10
chp olarak bu hastaneyi de durduramadık ama , önümüzdeki maçlara pardon önümüzdeki projelere bakacağız .

maaşallah

17 Ekim 2018 14:36
hey gidi hey , nereden nereye , eski ssk ve devlet hastanesinde hastalar yataklarda üst üstte ,yan yana , doktor kuyruğu , ilaç , rotgen , tahlil , kuyruğundan nereye .

BİR CHP ATA SÖZÜ

17 Ekim 2018 16:02
""""" DÜNYANIN EN İYİ İŞİNİDE YAPSANIZ """""""" BİZ KARŞIYIZ ..... çünkü biz chp liyiz..

ÖZEL KALİTESİ

17 Ekim 2018 13:28
Hastaneyi Özel sektör ortaklığıyla yönetilecek olması bize kamunun ve "bazı" STK üyelerinin kendi aralarında döndürdükleri koltuklarındaki işleyiş duraksamalarının yok olacağı anlamına gelmektedir. Özel sektör bize hem çalışan hem de vatandaş için süper kalite verecektir.

DURMAK YOK - YOLA DEVAM

17 Ekim 2018 13:52
- ESKİŞEHİR HALKINA HAYIRLI UĞURLU OLSUN - REİS,E ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİZ -
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, öğrencilerle kartopu oynadı. 
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
Eskişehir’de etkili olan kar yağışı nedeniyle bir aracın üzerine ağaç devrildi. Olay sırasında araç içinde kimsenin olmaması sebebi ile kaza maddi hasarla atlatıldı. 
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
Kar yağışı dolayısıyla yarın okullar tatil.
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar’ı makamında ziyaret etti.
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’yi ziyaret etti. Süllü, Deliklitaş Mahallesi’nde atıl olarak duran Verem Savaş Dispanseri’nin eski hizmet binasının güvenlik açısından kaygı yarattığını belirtti.
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir’de yaşayan Bayburtlular ile buluştu. Odunpazarı’nda bulunan Eskişehir Bayburtlular Derneğini ziyaret eden Kurt, Bayburtlular ile 31 Martta yapılacak yerel seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir’de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. 
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Eskişehir'in bir çok sorununun olduğunu ve bu sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi.