ŞEFFAF BELEDİYECİLİK YAPTIK

10 Ocak 2019 15:31
ŞEFFAF BELEDİYECİLİK YAPTIK

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eskişehir Şubeler Platformunu ziyaret etti.

KESK binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Kurt, KESK’e bağlı sendikaların başkanları, temsilcileri ve üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Kurt, KESK üyelerinin talep ve eleştirilerini de dinledi. Odunpazarı Belediyesi’nde 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmaları anlatan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’ni sosyal demokrat, halkçı, katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışı ile yönettiklerini söyledi.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

10 Ocak 2019 21:51
Zaten yapip yapacagin son belediyecilik tadini cikar

ESES26

11 Ocak 2019 07:14
Körler ile sağırlar birbirini ağırlar

AHMET CANKAYA

10 Ocak 2019 16:53
ŞEFFAFLIK KİM CHP KİM .. ZIT KUTUPLAR

halk mı

10 Ocak 2019 16:40
körler sağırlar bir birini ağırlar .

Sedat yaycı

11 Ocak 2019 00:06
he baba he şeffafsınız, yalnız hamamyoluna ne kadar para harcadınız ?

Nihat Güvenir

10 Ocak 2019 16:32
Doğru , ne kadar taşralı varsa belediyeye doldurdun ..

Mesut

11 Ocak 2019 06:23
Geçmiş dönemdeki gibi mi.

Serkan

11 Ocak 2019 11:15
Adam yokluğunda başkan oldun

Huseyin

11 Ocak 2019 13:47
Seffaf bey 31 aralık 2015 tarihinde kış günü işten çıkardığınız günahsız 350 işçi için neden şeffaf olmadınız belediye içindeki kendi cekismelerinizin günahını bu insanlar ödedi o zaman neden şeffaf degildin

mehmet kurt

11 Ocak 2019 17:17
yaptığı terkşey kurudereye aşk köprüsü

nurgül şüheda

12 Ocak 2019 12:49
yeni yıla ne kadar borç devrettin , şeffaf belediyeciysen açıkla..
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.