SEÇİMİ BEKLİYORLAR

12 Kasım 2019 09:47
SEÇİMİ BEKLİYORLAR

Eskişehirspor'da futbol takımı bu ay içinde göreve gelecek olan yönetimi bekliyor. 17 veya 24 Kasım'da yapılacak olan genel kurulun sonucuna göre futbolcular karar verecek.

YÖNETİMSİZ BU KADAR

Eskişehirspor futbol takımı geçen sezon olduğu gibi bu sezonda sorunlarla iç içe yaşıyor. Sıçka yapılan genel kurullar, gelen puan silmeler, transfer yasağı ve ödemelerdeki aksaklıklar takımın kaderi olurken formayı giyen futbolcuların çoğunluğu ise 17 veya 24 Kasım'da yapılacak olan genel kurula göre hareket edecek. Göreve gelecek olan yönetimin ödemeler konusundaki atacağı adımlara göre futbolcuların karar vereceği ileri sürüldü. Ödemelerdeki aksaklıklar sürerse bir çok isim devre arasında boşa çıkıp başka ekiplere gidebilecek. Bazı futbolcuların devre arasında serbest kalmak için TFF'ye de başvuru yaptığı iddia edildi.

RESMİ TALİPLİ YOK

Kulislerde ise çalışmalar sürerken resmi olarak kulübe talipli çıkmadı. Başta Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt olmak üzere bazı eski yöneticiler sıkça bir araya gelerek gelişmeleri değerlendiriyor. 1000 üyenin oy kullanacağı genel kurulun ilkinde yapılması için 501 üyenin salona gelmesi gerekiyor. Geçen genel kurullara göre genel kurulun 17 Kasım'da olması ise zor ihtimal. Göreve gelecek olan yönetimin öncelikli olarak küme düşme riski taşıyan yabancı futbolculardan kaynaklı dosyaların yanı sıra yeni gelen alacaklı dosyalarla ilgili olarak çalışma yapması gerekiyor. Ödemeler için ilk etapta 10 milyon gibi sıcak bir paraya ihtiyaç var.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

12 Kasım 2019 12:29
Bir osman taş gider öteki gelir, Klüp şirketleşmediği sürece bu borçların ve reklamcıların sonu gelmez.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama