SAZAK'TAN ZİYARET TURU

12 Haziran 2018 17:38
SAZAK'TAN ZİYARET TURU

MHP 1.sıra milletvekili adayı Metin Nurullah Sazak, Batıkent ve Baksan Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Mhp Mihalgazi İlçe Teşkilatının verdiği iftara katıldı.Sazak, ardından Sarıcakaya'da vatandaşlarla buluştu. İftara MHP Eskişehir Milletvekili adayları Kayıhan Çağlar ve Kezban Akkaya da katıldı. Sazak sahura yakın Muttalip'i de ziyaret etti.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nasrettin Hoca

12 Haziran 2018 18:57
Şu Sazaklar'ın Eskişehir'e bir faydası olduğunu duydunuz mu, gördünüz mü? Her seferinde milletvekili bu şehirden oluyorlar ama ben hiç bir faydasına şahit olmadım. Ama Fenerbahçe başkanlığı yapmışlardır. Es Es'e kuruş fayda yok.

onat

15 Haziran 2018 10:07
mhp yi bitirdiler. inşallah heşey İYİ olacak

Ali

13 Haziran 2018 15:22
Hiç değilse chp gibi terör örgütlerini desdeklemiyor cenazelerine katılmıyor cezaevindeki teröristleri ziyaret etmiyor vatanın dış ülkelere şikayet etmiyor chp gibi iyi yapılan işleri görüyor yani bunlar sizlerden bin kat iyi
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
İngiltere'nin başkenti Londra'da binlerce kişi, kentte ilk şubesini açan Asya merkezli fast-food firmasının önünde hamburger ve tavukburger alabilmek için saatlerce bekledi.
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, aday belirleme süreci ile ilgili olarak Genel Merkez tarafından görevlendirildiği Samsun’da sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve odalar ile bir araya geldi.
ÇALIŞKAN'DAN  SEYİTGAZİ ZİYARETİ
ÇALIŞKAN'DAN SEYİTGAZİ ZİYARETİ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
ÖĞRENCİLERE  HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
ÖĞRENCİLERE HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
Makina Mühendisleri Odası tarafından Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencilerine yönelik “Bölüme Hoşgeldin Buluşması” etkinliği gerçekleştirildi.
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
Türkiye Gençlik Birliği Temsilcisi Yunus Emre Özgün, yarın ekonomik prangalardan kurtulmanın yollarını tartışacakları panel gerçekleştireceklerini söyledi.
ETO ÜYELERİ  FUARA KATILDI
ETO ÜYELERİ FUARA KATILDI
Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik, mefruşat ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İzmir’de düzenlenen Fashion Prime fuarını ziyaret etti.
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN  HİKAYESİ ANLATILDI
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN HİKAYESİ ANLATILDI
Eskişehir Ticaret Odasında bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi, 2018 Avrupa Kültürel Miras yılı kapsamında, Sorkun Çömleği kitabı yayınladı.
MİHALIÇÇIK'IN  ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
MİHALIÇÇIK'IN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
  HAMAMYOLU'NA  'KEDİ EVLERİ' KONULDU
HAMAMYOLU'NA 'KEDİ EVLERİ' KONULDU
Odunpazarı Belediyesi, Haluk Levent tarafından kurulan ve Türkiye çapında bir örgütlenmeye sahip olan ‘Ahbap’ ile çalışmalarına devam ediyor.