paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

SAZAK'A ES-ES FORMASI

21 Haziran 2018 17:24
SAZAK'A ES-ES FORMASI

Eskişehirspor taraftarlar birliği başkanı Murat Diri ve Eskişehirspor taraftarları MHP Eskişehir milletvekili adayı Metin Nurullah Sazak'ı ziyaret etti. Taraftarlar sazak'a Eskişehrispor forması hediye etti.

Sazak "Amatör Eskişehirsporluyum. Bizim nesilde yetişip Eskişehirsporlu olmama lüksün yok. Takım ve taraftar hep iç içeydi. Tahsil hayatımda Ankara'da iken Eskişehirspor'un her hafta Ankara deplasmanı olurdu. O zamanda giderdik maçlarına. Fethi,Nihat,Ender, filelere gönder sözünü herkes bilirdi" dedi. Ziyaret sonunda taraftarlar Sazak'a isminin yazdığı 26 numaralı forma hediye etti.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hakan

21 Haziran 2018 21:08
Amatör olarak EsEs liyim ne demek..anlamadık.Biz profesyonel EsEs taraftarıyız.

es esli

21 Haziran 2018 18:25
bizi es es i seçimden seçime ya da çıkar uğruna sevmedik.( anlayanlara )

Mahmut

22 Haziran 2018 12:57
Profesyonel olarak hangi takımı tutuyorsun.Gerçek EsEs isen ben EsEs'liyim de.Ne demek amatör olrak EsEs liyim.

YİRMİALTI

22 Haziran 2018 09:31
MURAT SİYASET YAPMA BAŞKA İŞLERLE UĞRAŞ MESELA HOCA YA GİT ESKİŞEHİRSPORUN BAŞINA BB GETİRSİN FAYDALI BİR İŞ YAPMIŞ OLURSUN

usta

22 Haziran 2018 00:10
bu arkadaş ne iş yapar????

Gazi

21 Haziran 2018 21:10
Eskişehirdeki maçlarda da görelim.Sizin bizden daha fazla hem de prıfesyonel EsEs li olmanız gerikir.

vatandaş

21 Haziran 2018 18:28
bu murat denen arkadaşı neden sürekli haber yapıyorsunuz 50 yılık Eskişehirspor taraftarıyım ben birlikmiş başkanmış gerek yok böyle şeylere git maça tribünde takımını destekle yeter

Nasrettin Hoca

21 Haziran 2018 18:25
Beyler Sazak'ın ziyaretine gittiniz de, Es Es için şimdiye kadar ne yaptılar, bundan sonra ne yapacaklar? Ben 40 yıldır bir faydalarını görmedim.

Rıza

23 Haziran 2018 08:43
Ali Efendi seni neden ilgilendiriyor.Belliki büyük takım sevenlerdensin.

Ali

22 Haziran 2018 15:49
Yorum yapanlar yok eses ne verdin diyebiliyormusunuz bu chp ye ne verdiniz işiniz gücünüz algı yaratmak sana ne adam ister amatör ister frofsonel takım tutar eses.sade sizlerin mi boş laflar
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.