SAZAK'A ES-ES FORMASI

21 Haziran 2018 17:24
SAZAK'A ES-ES FORMASI

Eskişehirspor taraftarlar birliği başkanı Murat Diri ve Eskişehirspor taraftarları MHP Eskişehir milletvekili adayı Metin Nurullah Sazak'ı ziyaret etti. Taraftarlar sazak'a Eskişehrispor forması hediye etti.

Sazak "Amatör Eskişehirsporluyum. Bizim nesilde yetişip Eskişehirsporlu olmama lüksün yok. Takım ve taraftar hep iç içeydi. Tahsil hayatımda Ankara'da iken Eskişehirspor'un her hafta Ankara deplasmanı olurdu. O zamanda giderdik maçlarına. Fethi,Nihat,Ender, filelere gönder sözünü herkes bilirdi" dedi. Ziyaret sonunda taraftarlar Sazak'a isminin yazdığı 26 numaralı forma hediye etti.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hakan

21 Haziran 2018 21:08
Amatör olarak EsEs liyim ne demek..anlamadık.Biz profesyonel EsEs taraftarıyız.

es esli

21 Haziran 2018 18:25
bizi es es i seçimden seçime ya da çıkar uğruna sevmedik.( anlayanlara )

Mahmut

22 Haziran 2018 12:57
Profesyonel olarak hangi takımı tutuyorsun.Gerçek EsEs isen ben EsEs'liyim de.Ne demek amatör olrak EsEs liyim.

YİRMİALTI

22 Haziran 2018 09:31
MURAT SİYASET YAPMA BAŞKA İŞLERLE UĞRAŞ MESELA HOCA YA GİT ESKİŞEHİRSPORUN BAŞINA BB GETİRSİN FAYDALI BİR İŞ YAPMIŞ OLURSUN

usta

22 Haziran 2018 00:10
bu arkadaş ne iş yapar????

Gazi

21 Haziran 2018 21:10
Eskişehirdeki maçlarda da görelim.Sizin bizden daha fazla hem de prıfesyonel EsEs li olmanız gerikir.

vatandaş

21 Haziran 2018 18:28
bu murat denen arkadaşı neden sürekli haber yapıyorsunuz 50 yılık Eskişehirspor taraftarıyım ben birlikmiş başkanmış gerek yok böyle şeylere git maça tribünde takımını destekle yeter

Nasrettin Hoca

21 Haziran 2018 18:25
Beyler Sazak'ın ziyaretine gittiniz de, Es Es için şimdiye kadar ne yaptılar, bundan sonra ne yapacaklar? Ben 40 yıldır bir faydalarını görmedim.

Rıza

23 Haziran 2018 08:43
Ali Efendi seni neden ilgilendiriyor.Belliki büyük takım sevenlerdensin.

Ali

22 Haziran 2018 15:49
Yorum yapanlar yok eses ne verdin diyebiliyormusunuz bu chp ye ne verdiniz işiniz gücünüz algı yaratmak sana ne adam ister amatör ister frofsonel takım tutar eses.sade sizlerin mi boş laflar
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi. 
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.
ES-ES AŞKI
ES-ES AŞKI
Eskişehirspor’un Gazişehir Gaziantep FK’yı konuk ettiği TFF 1. Lig 6. hafta maçında tribünde gelinlik ve damatlıkla maç izlemeye gelen çift ilgi odağı oldu. 
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile okul önlerinde öğrencilerin karşıya daha güvenli geçmeleri sağlanıyor.