SAVCILIK ES-ES'E İNCELEME İSTEDİ

08 Kasım 2017 20:22
SAVCILIK ES-ES'E İNCELEME İSTEDİ

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı 2013-2015 yılları arasındaki hesapların denetlenmesi için Eskişehir Gençlik ve spor il müdürlüğünden heyet görevlendirdi.

Belirtilen yıllar arasında görev yapan yönetimin mali hesaplarını inceleme kararı alan  Başsavcılık resmi yazı ise il müdürlüğünden denetleme heyeti istedi. Gelen resmi yazı üzerine   Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce bir denetleme heyeti  bugünden itibaren dönemle ilgili belgeleri kulüpte incelemeye başlayacak. Dört kişilik heyet özellikle  iddialara göre o döneme ait olan bazı makbuzlardaki imzaların birbirini tutmadığı ve gelir gider arasındaki bazı dengesizlikler nedeniyle yapılan ihbarı mercek altına alacağı öğrenildi. Spor il müdürlüğü heyeti inceleme sonunda bir rapor hazırlayarak denetleme ile ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığına rapor sunacak.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

e/e

09 Kasım 2017 09:18
Bence inceleme 2016 ve 2017 yılını da kapsamalıydı. Bu yıllarda kulüpte yöneticilik yapanların mal varlıklarına da geçici ihtiyati tedbir kararı konulmalı. Ayrıca bu yıllarda görev yapan denetleme kurulu üyeleri görevlerini yapmadıkları için cezalandırılmalıdır. Ben İstanbul' da yaşayan bir Eskişehirspor taraftarı olarak buradan suç duyurusunda bulunuyorum. Umarım dikkate alınır.

Orhan ak

08 Kasım 2017 21:57
Bu güzide klübün paralarını kendi keyifleri doğrultusunda harcayan yöneticilere sesleniyorum... Ne oldu şuan ki tablodan memnunmusunuz...yazık değilmi burada ter döküp mücadele veren insanlara, yazık değil mi trübünleri dolduran yaz kış demeden desteğe gelen taraftara...Halil Başkan -Mesut Başkan birçok suçlama var..ama niçin bir açıklama yapmıyorsunuz...suçluluk sessizlikle örtülmez... Adalet bir gün tecelli eder ve hesap günü gelir..... Eskişehirsporum amatör ligde bile mücadele etse bizler varız...davamızdan dönmeyiz.... Bir sözümde şehrin önde gelen büyüklerine.... Artık bırakın kişisel çıkarlarınızı ve ALLAH rızası için maddi desteklerinizi gösterin... Anadolu efsanesi Es-Es için Takımda ter döken kardeşlerimiz için.. Yaz kış desteğini esirgemeyen taraftar için Ne olur ne olur ne olur Birileri birşeyler yapsın...... Kalın sağlıcakla ......
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.