SAVCILIK ES-ES'E İNCELEME İSTEDİ

08 Kasım 2017 20:22
SAVCILIK ES-ES'E İNCELEME İSTEDİ

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı 2013-2015 yılları arasındaki hesapların denetlenmesi için Eskişehir Gençlik ve spor il müdürlüğünden heyet görevlendirdi.

Belirtilen yıllar arasında görev yapan yönetimin mali hesaplarını inceleme kararı alan  Başsavcılık resmi yazı ise il müdürlüğünden denetleme heyeti istedi. Gelen resmi yazı üzerine   Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce bir denetleme heyeti  bugünden itibaren dönemle ilgili belgeleri kulüpte incelemeye başlayacak. Dört kişilik heyet özellikle  iddialara göre o döneme ait olan bazı makbuzlardaki imzaların birbirini tutmadığı ve gelir gider arasındaki bazı dengesizlikler nedeniyle yapılan ihbarı mercek altına alacağı öğrenildi. Spor il müdürlüğü heyeti inceleme sonunda bir rapor hazırlayarak denetleme ile ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığına rapor sunacak.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

e/e

09 Kasım 2017 09:18
Bence inceleme 2016 ve 2017 yılını da kapsamalıydı. Bu yıllarda kulüpte yöneticilik yapanların mal varlıklarına da geçici ihtiyati tedbir kararı konulmalı. Ayrıca bu yıllarda görev yapan denetleme kurulu üyeleri görevlerini yapmadıkları için cezalandırılmalıdır. Ben İstanbul' da yaşayan bir Eskişehirspor taraftarı olarak buradan suç duyurusunda bulunuyorum. Umarım dikkate alınır.

Orhan ak

08 Kasım 2017 21:57
Bu güzide klübün paralarını kendi keyifleri doğrultusunda harcayan yöneticilere sesleniyorum... Ne oldu şuan ki tablodan memnunmusunuz...yazık değilmi burada ter döküp mücadele veren insanlara, yazık değil mi trübünleri dolduran yaz kış demeden desteğe gelen taraftara...Halil Başkan -Mesut Başkan birçok suçlama var..ama niçin bir açıklama yapmıyorsunuz...suçluluk sessizlikle örtülmez... Adalet bir gün tecelli eder ve hesap günü gelir..... Eskişehirsporum amatör ligde bile mücadele etse bizler varız...davamızdan dönmeyiz.... Bir sözümde şehrin önde gelen büyüklerine.... Artık bırakın kişisel çıkarlarınızı ve ALLAH rızası için maddi desteklerinizi gösterin... Anadolu efsanesi Es-Es için Takımda ter döken kardeşlerimiz için.. Yaz kış desteğini esirgemeyen taraftar için Ne olur ne olur ne olur Birileri birşeyler yapsın...... Kalın sağlıcakla ......
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla açıklamada bulunan eğitim sendikalarının başkanları, öğretmenlerin sorunlarının her geçen gün arttığını dile getirdiler. Sendika başkanları bu sorunlar nedeniyle öğretmenlerin mutsuz olduğunu ifade ettiler.
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.