SAVCILIK ES-ES'E İNCELEME İSTEDİ

08 Kasım 2017 20:22
SAVCILIK ES-ES'E İNCELEME İSTEDİ

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı 2013-2015 yılları arasındaki hesapların denetlenmesi için Eskişehir Gençlik ve spor il müdürlüğünden heyet görevlendirdi.

Belirtilen yıllar arasında görev yapan yönetimin mali hesaplarını inceleme kararı alan  Başsavcılık resmi yazı ise il müdürlüğünden denetleme heyeti istedi. Gelen resmi yazı üzerine   Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce bir denetleme heyeti  bugünden itibaren dönemle ilgili belgeleri kulüpte incelemeye başlayacak. Dört kişilik heyet özellikle  iddialara göre o döneme ait olan bazı makbuzlardaki imzaların birbirini tutmadığı ve gelir gider arasındaki bazı dengesizlikler nedeniyle yapılan ihbarı mercek altına alacağı öğrenildi. Spor il müdürlüğü heyeti inceleme sonunda bir rapor hazırlayarak denetleme ile ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığına rapor sunacak.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

e/e

09 Kasım 2017 09:18
Bence inceleme 2016 ve 2017 yılını da kapsamalıydı. Bu yıllarda kulüpte yöneticilik yapanların mal varlıklarına da geçici ihtiyati tedbir kararı konulmalı. Ayrıca bu yıllarda görev yapan denetleme kurulu üyeleri görevlerini yapmadıkları için cezalandırılmalıdır. Ben İstanbul' da yaşayan bir Eskişehirspor taraftarı olarak buradan suç duyurusunda bulunuyorum. Umarım dikkate alınır.

Orhan ak

08 Kasım 2017 21:57
Bu güzide klübün paralarını kendi keyifleri doğrultusunda harcayan yöneticilere sesleniyorum... Ne oldu şuan ki tablodan memnunmusunuz...yazık değilmi burada ter döküp mücadele veren insanlara, yazık değil mi trübünleri dolduran yaz kış demeden desteğe gelen taraftara...Halil Başkan -Mesut Başkan birçok suçlama var..ama niçin bir açıklama yapmıyorsunuz...suçluluk sessizlikle örtülmez... Adalet bir gün tecelli eder ve hesap günü gelir..... Eskişehirsporum amatör ligde bile mücadele etse bizler varız...davamızdan dönmeyiz.... Bir sözümde şehrin önde gelen büyüklerine.... Artık bırakın kişisel çıkarlarınızı ve ALLAH rızası için maddi desteklerinizi gösterin... Anadolu efsanesi Es-Es için Takımda ter döken kardeşlerimiz için.. Yaz kış desteğini esirgemeyen taraftar için Ne olur ne olur ne olur Birileri birşeyler yapsın...... Kalın sağlıcakla ......
GENÇ YAŞTA CAN VERDİ
GENÇ YAŞTA CAN VERDİ
Sivrihisar-Eskişehir karayolunda meydana gelen trafik kazısında 1 kişi hayatını kaybetti.
ESKİŞEHİR ÖRNEK KENT
ESKİŞEHİR ÖRNEK KENT
2015 seçimlerinde CHP İzmir Milletvekili seçilen Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın üçüncü roman milletvekili Özcan Purçu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÜLKENİN İFLASINI SEYREDEMEYİZ
ÜLKENİN İFLASINI SEYREDEMEYİZ
İYİ Parti Eskişehir milletvekili adayı Ömer İbrahim Sayın “Artık ülkenin iflasını seyredemeyiz” dedi.
BUZDOLABINDA ÖNCÜ ŞEHİRİZ
BUZDOLABINDA ÖNCÜ ŞEHİRİZ
İstanbul Fuar Merkezi'nde dün başlayan ve 4 gün sürecek HEFİ Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı'na, Eskişehir Sanayi Odası da katıldı. Celaleddin Kesikbaş "Ülkemizdeki buzdolabının yüzde 65'i şehrimizde üretiliyor" dedi.
VALİ MUHTARLARLA BULUŞTU
VALİ MUHTARLARLA BULUŞTU
Sivrihisar ilçesini ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Sivrihisar Kaymakamlığı tarafından organize edilen ‘Vatandaşlarla Buluşma Muhtarlar Toplantısı’na başkanlık etti.
 MİNİK KEDİYİ  İTFAİYE KURTARDI
MİNİK KEDİYİ İTFAİYE KURTARDI
Eskişehir'de çalılıkların arasına girerek mahsur kalan yavru kedi, itfaiye ekipleri yaptıkları çalışma sonucu kurtardı.
DEVİR TARTIŞMASI KANLI BİTTİ
DEVİR TARTIŞMASI KANLI BİTTİ
Eskişehir'de bir iş yerinin devri mevzusu nedeniyle tartıştıkları şahıs darbettikten sonra hastane yakınında atıp kaçan iki kişi yakalandı. 
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 5 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı. 
POLİSTEN  ZEHİR AVI
POLİSTEN ZEHİR AVI
Eskişehir’de, Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde şok uygulamalar gerçekleşti. Yapılan ‘Narko Park, Narko Metruk ve Narko İlçe’ uygulamaları ile şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde çalışmalar yapan polis ekipleri, neredeyse iğne deliğine kadar kontrol etti.