ŞAŞIRTAN İTİRAF

27 Ekim 2018 10:51
ŞAŞIRTAN İTİRAF

Yıllardır bütün hayatını gözler önünde yaşayan, fiziksel görüntüsünün kusursuzluğu için servet harcayıp seksi görünmek için elinden geleni yapan Kim Kardashian'dan şaşırtan bir itiraf geldi.

Bir süredir kocası Kanye West ile aralarının kötü olduğu ve boşanacakları iddiaları ortada dolaşan Kardashian "Yatak odasında kendime güvenimi kaybediyorum. Cinsellik söz konusu olduğunda utangacım" dedi.

Cinsel hayatıyla ilgili Richardson Magazine'e kapak pozu veren ve açıklamalarda bulunan Kardashian yaşadığı iki zorlu hamilelik deneyimi yüzünden cinsellikten soğuduğunu söyledi. İkisini kendi dünyaya getirdiği birine de taşıyıcı anne aracılığıyla sahip olduğu üç çocuk annesi Kardashian cinsel arzusunu kaybettiğini belirterek "O zorlu geçen hamilelik ve doğum sürecinin ardından bir daha sevişemeyeceğimi düşündüm" dedi.

Hamilelik sırasında 30 kilo kadar şişmanladığını belirten Kardashian "Bu yüzden kendimi hiç seksi bulmuyordum" diye konuştu. Kardashian bir daha ölene kadar sevişemeyeceğini düşündüğünü sözlerine ekledikten sonra "Ama tekrar eski kiloma döndükten sonra kendimi seksi hissetmeye başladım" diye konuştu.Kim Kardashian, insanların kendisini algıladığı gibi bir insan olmadığını tam tersine cinsellikle ilgili konuşmaktan çok hoşlanmadığının altını çizdi.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA, BACKGRID UK,

INSTAGRAM KIM KARDASHIAN WEST 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle