ŞAŞIRTAN İTİRAF

27 Ekim 2018 10:51
ŞAŞIRTAN İTİRAF

Yıllardır bütün hayatını gözler önünde yaşayan, fiziksel görüntüsünün kusursuzluğu için servet harcayıp seksi görünmek için elinden geleni yapan Kim Kardashian'dan şaşırtan bir itiraf geldi.

Bir süredir kocası Kanye West ile aralarının kötü olduğu ve boşanacakları iddiaları ortada dolaşan Kardashian "Yatak odasında kendime güvenimi kaybediyorum. Cinsellik söz konusu olduğunda utangacım" dedi.

Cinsel hayatıyla ilgili Richardson Magazine'e kapak pozu veren ve açıklamalarda bulunan Kardashian yaşadığı iki zorlu hamilelik deneyimi yüzünden cinsellikten soğuduğunu söyledi. İkisini kendi dünyaya getirdiği birine de taşıyıcı anne aracılığıyla sahip olduğu üç çocuk annesi Kardashian cinsel arzusunu kaybettiğini belirterek "O zorlu geçen hamilelik ve doğum sürecinin ardından bir daha sevişemeyeceğimi düşündüm" dedi.

Hamilelik sırasında 30 kilo kadar şişmanladığını belirten Kardashian "Bu yüzden kendimi hiç seksi bulmuyordum" diye konuştu. Kardashian bir daha ölene kadar sevişemeyeceğini düşündüğünü sözlerine ekledikten sonra "Ama tekrar eski kiloma döndükten sonra kendimi seksi hissetmeye başladım" diye konuştu.Kim Kardashian, insanların kendisini algıladığı gibi bir insan olmadığını tam tersine cinsellikle ilgili konuşmaktan çok hoşlanmadığının altını çizdi.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA, BACKGRID UK,

INSTAGRAM KIM KARDASHIAN WEST 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, öğrencilerle kartopu oynadı. 
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
Eskişehir’de etkili olan kar yağışı nedeniyle bir aracın üzerine ağaç devrildi. Olay sırasında araç içinde kimsenin olmaması sebebi ile kaza maddi hasarla atlatıldı. 
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
Kar yağışı dolayısıyla yarın okullar tatil.
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar’ı makamında ziyaret etti.
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’yi ziyaret etti. Süllü, Deliklitaş Mahallesi’nde atıl olarak duran Verem Savaş Dispanseri’nin eski hizmet binasının güvenlik açısından kaygı yarattığını belirtti.
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir’de yaşayan Bayburtlular ile buluştu. Odunpazarı’nda bulunan Eskişehir Bayburtlular Derneğini ziyaret eden Kurt, Bayburtlular ile 31 Martta yapılacak yerel seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir’de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. 
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Eskişehir'in bir çok sorununun olduğunu ve bu sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi.