SARAR'DAN İLK AÇIKLAMA

Son Güncelleme : 20 Mayıs 2019 13:05
SARAR'DAN İLK AÇIKLAMA

Eskişehirli iş insanı Cemalettin Sarar ve eşi Zehra Sarar'ın konutlarında uğradıkları saldırı sonrası Sarar Grubundan açıklama yapıldı.

Geçen Cumartesi gecesi Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşi Zehra Sarar, maskeli ve silahlı 3 kişi tarafından darp edilip bağlandıktan sonra soyuldu. Saldırganların yakalanması için çalışmalar başlatılırken Sarar Grubundan da teşekkür açıklaması yayımlandı. Yapılan açıklamada, "19 Mayıs gecesi Yönetim Kurulu Başkanımız Cemalettin Sarar ve eşi Zehra Sarar Eskişehir’deki konutlarında önceden planlı olduğuna yönelik bulgular taşıyan bir saldırıya uğradılar. Saldırganların yakalanması konusunda emniyet güçlerimiz her türlü çabayı gösteriyor ve gelişmeleri de bizimle sürekli paylaşıyorlar. Bu süreçte başta Valimiz Özdemir Çakacak ve Eskişehir İl Emniyet Müdürümüz Engin Dinç olmak üzere bütün emniyet teşkilatına olay anından beri gösterdikleri ilgi ve üstün çaba için teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Bu hain saldırı sonrası medya mensuplarına, ailemize gösterdikleri ilgi ve anlayış için de teşekkür ederiz. Medyaya yansıyan haberleri takiben, dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden geçmiş olsun dileklerini paylaşan tüm siyasi liderlerimize, bakanlarımıza, milletvekillerimize, her mevkideki askerlerimize ve tüm dostlarımıza yanımızda olduklarını hissettirdikleri için en içten şükranlarımızı sunuyoruz" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

uğur

20 Mayıs 2019 15:10
inşallah bulurlar cezalandırırlar benim evimede hırsız girdi 250 gr altın çaldılar emniyet ilgilenmedi dönüş bile yapmadılar ne kamera ne vs incelenmedi adam zengin oldumu dünyanın öbür ucuna gitse bulurlar

Ucuz Atlattın..

20 Mayıs 2019 15:23
Yerli insan çalıştırsan bunlar olmaz... Yazık değil mi bu yaşta bu durum.. İşçiyi ucuz çalıştırıcam diye olana bak..

Araa

20 Mayıs 2019 15:22
Allah Korumuş Çok Şükür. Böyle bir soygunu gerçekleştiren adiler, Allah Korusun insanın canına da kıyabilirdi. Geçmiş Olsun.

Vatandaş

20 Mayıs 2019 19:23
Türk personelin suyu mu çıkmış ama sosyetikler ya Moldova li. Buyursunlar olay orta da.

Cetin

20 Mayıs 2019 15:09
Geçmiş olsun.

bugra

21 Mayıs 2019 08:29
oynat uğurcum,da 250 gr altının yastık altına niye koyarsın bankaya yada finans kurumuna yatır be kardeşim.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama