SANAYİ VE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLMALI

29 Haziran 2018 16:17
SANAYİ VE ÜNİVERSİTE  İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLMALI

ESO Meclis Başkanı Süha Özbay, ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Başkan Yardımcısı Fatih Düş, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak'ı ziyaret etti.

ESO heyeti, Rektör Şenocak'ı göreve asaleten atanmasından dolayı tebrik ederek, başarı dileklerini iletti. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan ESO Başkanı Kesikbaş, sanayi ve üniversitenin her zaman işbirliği içinde olmasının şehrin endüstriyel ve eğitim alanında ilerlemesine önemli bir zemin sunduğunun altını çizdi. Rektör Şenocak ise ziyaretten dolayı Kesikbaş, Özbay ve Düş'e teşekkür ederek eğitimin önemine vurgu yaptı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

vatan

29 Haziran 2018 16:46
Üniversite sanayi işbirliği içinde olmalı lafını duyunca artık içimden kusmak geliyor.Her 2 ay da bir bu lafı edip sözde yöneticiler fotoğraf çektirip sonra ortadan kayboluyorlar.
BIÇAKLI CİNAYETE 18 YIL HAPİS
BIÇAKLI CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti.