SANATA HASSASİYETİMİZ VAR

16 Kasım 2019 14:02
SANATA HASSASİYETİMİZ VAR

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, üniversite olarak özellikle sanata ve sanatçıya karşı büyük bir hassasiyetlerinin bulunduğunu söyledi.

Çalışma ortamı

Rektör Çomaklı, “ "Üniversite olarak özellikle sanata ve sanatçıya karşı büyük bir hassasiyetimiz var. Burası bir kültür salonu olarak dikkat çekiyor. İçerisinde bulunan kütüphane kısmı, oturma düzeni, burası sinema salonuna çevrilme kapasitesine sahip. 200 kişilik kapasiteye sahip salonda öğrencilerimizin bilgisayarlarla çalışabilme ortamı ve imkanı var. Bu nedenle özel bir çalışma yapmıştık."şeklinde konuştu.

Dizayn ettik

Çomaklı, kültür salonunu ölümsüz bir isimle, Türk toplumunun gönlünde yer kurmuş, hafızalarında yer edinmiş bir isimle özellikle taçlandırmak istediklerini belirterek, şunları söyledi:"Sağolsun Şener Şen ustalığını yine gösterdi. Bizi kırmadı ve salonun açılışına geldi. Kültür salonunun bir özelliği, tamamen üniversite imkanları ile yapılmış olması. Tamamen kendimiz dizayn ettik, ihtiyaçlar doğrultusunda.” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

17 Kasım 2019 01:48
Hassasiyetiniz hangi yönde pek anlaşılmıyor, duruşunuzdan.

Alper

16 Kasım 2019 19:52
Bu rektör sürekli tribünlere oynuyor. Başka hesapları var galiba. Eğitim öğretimle ilgisi yok.

Tunc

16 Kasım 2019 17:14
Reklam meraklisi.

Ceylan

25 Kasım 2019 12:45
Hayatın show olmuş rektör bey... O koltuğa gelişinden belli...

Hümeysa

16 Kasım 2019 21:54
Hocam 21 senelik belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen ESKİŞEHİR TENİK ÜNİVERSİTE 'sine tranway getirsin. Belediye otobüslerinde pestilimiz çıkdı. Neden bu hizmeti bize layık görmüyor Büyükerşen. SAYGILAR

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama