SANATA DEĞER VEREN ŞEHİR

20 Ekim 2019 16:48
SANATA DEĞER VEREN ŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi, seramik ile takıyı konu alan çalışmaları ile Prof. Sibel Sevim'in eserlerinden oluşan Seramik ve Takı Sergisi Seçkileri'ne ev sahipliği yaptı.

Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu'nda açılışı gerçekleşen sergiye CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ve çok sayıda sanatsever katıldı. Serginin açılış konuşmasını yapan Sibel Sevim "Bugün burada bizleri sizlerle buluşturan Sayın Büyükerşen'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Bakın bugün burada birçok kentten gelen turistler varsa bunu kendisinin vizyonuna borçluyuz. Sanata değer veren bir yöneticinin bir kenti nasıl değiştirdiğinin en güzel örneğidir bu kent" dedi.

Bakış açısı değişti

Müzeler Kompleksi'nin yine çok güzel bir sergiye ev sahipliği yaptığını ifade eden CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ise "Dünya'nın bir çok ülkesinde çalışmaları ile dikkat çeken bu güzel serginin sahibi Sibel Hanım'ı kutluyorum. Odunpazarı bugün büyük emeklerle oluşturulmuş, birbirinden özel eserlere ev sahipliği yapıyor. Kendisinin de ifade ettiği gibi belediye başkanlarımızın sanata olan bakış açısı, bu kentte yaşayan insanların bakış açısını değiştirdiğine inanıyorum. Her gün bir sanat etkinliği var şehirde" dedi. Müzeler Kompeleksi yetkilileri, 10 Kasım'a kadar serginin ziyarete açık olacağını ifade ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama