SANAT KÖPRÜSÜ BEĞENİ TOPLUYOR

26 Ağustos 2018 18:05
SANAT KÖPRÜSÜ BEĞENİ TOPLUYOR

Hamamyolu Caddesi’nde bulunan Odunpazarı Belediyesi Sanat Köprüsü, vatandaşların beğenisini kazandı. Eserleri inceleyen vatandaşlar, eserlerle bol bol fotoğraf çektiriyor.

Güvenli geçiş sağlıyor

Hamamyolu Caddesi üzerinde bulunan, Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen uluslararası festivallerde sanatçılar tarafından yapılan sanat eserlerinin sergilendiği Sanat Köprüsü vatandaşlar tarafından beğeniliyor. Sanat Köprüsü, İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi’nden vatandaşların güvenle geçmelerini de sağlıyor.

Kültür ve sanat

Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt’a Sanat Köprüsü’nü yaptığı için teşekkür eden vatandaşlar, “Daha önce bu caddeden karşıya geçerken sorun yaşıyorduk. Ancak bu köprü ise güvenle karşıdan karşıya geçiyoruz. Üstelik yaşlılar ve çocuklar için de büyük kolaylık oldu. Odunpazarı Belediyesi sanatı ve kültürü hayatımızın içine taşıdı” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

onuris

28 Ağustos 2018 12:40
sanat köprüsüymüş tam bir ucube hamamyolu mahvoldu

metin tetik

27 Ağustos 2018 17:05
Hamamyolunda eskiden bir dere akar, Değirmen sokaktaki değirmeni çalıştırırdı. Evler en çok 3 katlıydı. Yol ferahtı. Gökyüzü görünür-nefes alınırdı. Şimdir hamamyolunu gidiş-dönüşte iki sıralı 6-8 katlı binalar kaplamış iken; hangi akıl o üstü kapalı köprüleri, yolun üstünü kapatan sözde sanatsal çatı ve sundurmaları yapmıştır. 80 yıllık bir Eskişehirli olarak ayıplıyorum. Belediyecilik şehri üst-üste birdirmek değildir. Yayıp ferahlatmaktır. Keşke hiçbirşey yapmasaydınız; en azından 7-8 katlı binaların arasından gökyüzünü görseydik, rüzgarı hissedebilseydik...

mert

27 Ağustos 2018 07:52
madem hazır köprü yapılmış. tramvayıda üzerinden geçirelerdi çok iyi olurdu.

hamamyolu sakini

02 Eylül 2018 01:50
Köprünün etrafı suriyeli buluşma yeri ,hepsi etrafına dolmuş güvenlikler vardı gün boyu bir yerlere arazi oluyorlar, şikayet edince bizi kimse dinlemiyor deyip çıkıyorlar. Ayrıca köprü ve yeni park sayesinde eski parktaki ağaç sayısı % 20 ye indi , yalandan az bir yere çiçek dikmişler onlarda iki günde çiğneniyor , millet oturmak için gölge arıyor ,beton üzeri plastik kaplamaya mahkum ettiler vatandaşı, Köprü üzerindeki plastik kaplama şimdiden güneşte kavrulup yamulmaya başladı , Yazık oldu parka, ağaçlara ve milletin parasına...
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.