SANAT KÖPRÜSÜ BEĞENİ TOPLUYOR

26 Ağustos 2018 18:05
SANAT KÖPRÜSÜ BEĞENİ TOPLUYOR

Hamamyolu Caddesi’nde bulunan Odunpazarı Belediyesi Sanat Köprüsü, vatandaşların beğenisini kazandı. Eserleri inceleyen vatandaşlar, eserlerle bol bol fotoğraf çektiriyor.

Güvenli geçiş sağlıyor

Hamamyolu Caddesi üzerinde bulunan, Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen uluslararası festivallerde sanatçılar tarafından yapılan sanat eserlerinin sergilendiği Sanat Köprüsü vatandaşlar tarafından beğeniliyor. Sanat Köprüsü, İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi’nden vatandaşların güvenle geçmelerini de sağlıyor.

Kültür ve sanat

Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt’a Sanat Köprüsü’nü yaptığı için teşekkür eden vatandaşlar, “Daha önce bu caddeden karşıya geçerken sorun yaşıyorduk. Ancak bu köprü ise güvenle karşıdan karşıya geçiyoruz. Üstelik yaşlılar ve çocuklar için de büyük kolaylık oldu. Odunpazarı Belediyesi sanatı ve kültürü hayatımızın içine taşıdı” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

onuris

28 Ağustos 2018 12:40
sanat köprüsüymüş tam bir ucube hamamyolu mahvoldu

metin tetik

27 Ağustos 2018 17:05
Hamamyolunda eskiden bir dere akar, Değirmen sokaktaki değirmeni çalıştırırdı. Evler en çok 3 katlıydı. Yol ferahtı. Gökyüzü görünür-nefes alınırdı. Şimdir hamamyolunu gidiş-dönüşte iki sıralı 6-8 katlı binalar kaplamış iken; hangi akıl o üstü kapalı köprüleri, yolun üstünü kapatan sözde sanatsal çatı ve sundurmaları yapmıştır. 80 yıllık bir Eskişehirli olarak ayıplıyorum. Belediyecilik şehri üst-üste birdirmek değildir. Yayıp ferahlatmaktır. Keşke hiçbirşey yapmasaydınız; en azından 7-8 katlı binaların arasından gökyüzünü görseydik, rüzgarı hissedebilseydik...

mert

27 Ağustos 2018 07:52
madem hazır köprü yapılmış. tramvayıda üzerinden geçirelerdi çok iyi olurdu.

hamamyolu sakini

02 Eylül 2018 01:50
Köprünün etrafı suriyeli buluşma yeri ,hepsi etrafına dolmuş güvenlikler vardı gün boyu bir yerlere arazi oluyorlar, şikayet edince bizi kimse dinlemiyor deyip çıkıyorlar. Ayrıca köprü ve yeni park sayesinde eski parktaki ağaç sayısı % 20 ye indi , yalandan az bir yere çiçek dikmişler onlarda iki günde çiğneniyor , millet oturmak için gölge arıyor ,beton üzeri plastik kaplamaya mahkum ettiler vatandaşı, Köprü üzerindeki plastik kaplama şimdiden güneşte kavrulup yamulmaya başladı , Yazık oldu parka, ağaçlara ve milletin parasına...
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.