SANAT FUARINA TEPEBAŞI DAMGASI

16 Mart 2020 13:44
SANAT FUARINA TEPEBAŞI DAMGASI

Tepebaşı Belediyesi’nin sanat eserlerini sergilediği 6. ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı sona erdi. 4 gün süre ile açık olan fuar, binlerce kişi tarafından ziyaret edildi. Fuara Tepebaşı Belediyesi damga vurdu.

6. ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’na davet edilen Tepebaşı Belediyesi, fuar alanında sergilediği eserler ile sanatseverlerden tam not aldı. Atis Fuarcılık tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki farklı sanat eserleri ile sanatçıları bir araya getiren fuarda, Tepebaşı Belediyesi de koleksiyonunda bulunan pişmiş toprak ve resim eserlerini, sanatseverlerin beğenisine sundu.

15 ülkeden125 galeri, 42 farklı ülkeden bin 100 sanatçının yer aldığı fuarda, Tepebaşı Belediyesi’nin sergisi de büyük ilgi gördü. Tepebaşı Belediyesi’nin 51 adet pişmiş toprak ve resim eserinin de sergilendiği fuar, binlerce kişi tarafından ziyaret edildi. Tepebaşı Belediyesi’nin sergisini gezen sanatseverler, belediyenin düzenlediği sanatsal faaliyetler hakkında da bilgiler aldı.

Organizasyon hakkında bir değerlendirmede bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç sanatın birleştirici ve estetik gücüne dikkat çekerek, “Tepebaşı Belediyesi olarak uluslararası sanat organizasyonları gerçekleştirmeye, sanatı ve sanatçıyı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama