SALON YARIŞMALARINA ESKİŞEHİR DAMGA

27 Şubat 2017 13:31
SALON YARIŞMALARINA  ESKİŞEHİR DAMGA

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun atletizme katkı yapan belediye kulüplerini desteklemek için oluşturduğu Belediyeler Salon Atletizm Yarışmalarında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kadınlarda şampiyon, erkeklerde ise ikinci oldu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sporcuları başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ataköy’de yapılan 3. Belediyeler Salon Atletizm Yarışmaları’nda Eskişehir Büyükşehir damgasını vurgu.

34 Belediye’nin katıldığı yarışlarda Kadınlarda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 74 puanla şampiyon olurken, Üsküdar Belediyesi 66 puan, İzmir Büyükşehir Belediyesi de 64 puan topladı. Erkeklerde ise Ankara Büyükşehir Belediyesi 112 puanla birinci olurken, Eskişehir Büyükşehir 106 puanla ikinci, Tekirdağ Ergene Belediyesi 104 puanla üçüncü oldu.

Yarışmalar sonunda takımlara kupalarını Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkan Vekili Yasin Yaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Celalettin Deniztoker ile Atıf Ala verdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

VATANDAŞ DÜŞÜK  MODELLİ ARAÇ ALIYOR
VATANDAŞ DÜŞÜK MODELLİ ARAÇ ALIYOR
Son aylarda yaşanan kur artışlarının ekonomik dalgalanmalara neden olmasından dolayı vatandaşlar sıfır kilometre araç almak yerine düşük modelli araçlara göz dikti.
ODUNPAZARI  AŞURE DAĞITTI
ODUNPAZARI AŞURE DAĞITTI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Reşadiye Cami, Çarşı Cami ve Tarihi Bölge’de yer alan Kurşunlu Külliyesi önünde Cuma Namazı Çıkışı’nda aşure dağıttı.
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Beylikovalılar Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer hükümetin önceki gün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’nı eleştirerek, “Krizin yükünü yoksulun sırtına yüklediler. Bu programda daha fazla işsizlik, daha fazla yoksulluk, daha fazla zam var” dedi.
KAÇAK SİGARA  OPERASYONU
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
Eskişehir'de pilos ekipleri tarafından bir iş yerine düzenlenen operasyonda 233 paket kaçak sigara ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Başarı Eğitim Vakfı, geleceğin girişimcilerini yetiştirmek için protokol imzaladı.
DOĞANÇAYIR YOLU  ASFALTLANDI
DOĞANÇAYIR YOLU ASFALTLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan mahalle yollarında asfalt kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
Tepebaşı Belediyesi tarafından 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla alzheimer hastaları için eğlence programı düzenlendi.
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.