SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN

31 Mart 2017 17:31
SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN

Eskişehir-Bilecik Tabip Odası Başkanı Dr. Hamit Güçlüer, Aksaray’da Dr. Hüseyin Ağır’ın öldürülmesine tepki göstererek bu acıların, şiddetin sona ermesini istedi.

BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ

Aksaray'ın Eskil İlçesi Bozcamahmut Köyü Aile Sağlığı Merkezi'nde aile hekimi olarak görev yapan Dr. Hüseyin Ağır'ın uğradığı silahlı saldırı sonucunu yaşamını yitirdiğini belirten Güçlüer, tüm sağlık camiasına başsağlığı diledi.

TEHDİT ALTINDALAR

Dr. Güçlüer, son yıllarda sağlık çalışanlarına yönelik şiddet saldırılarının arttığını belirterek, sağlık kurumlarında çalışan doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarını yaşamları tehdit altında olduğunu söyledi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

halk

01 Nisan 2017 09:48
sizlere yapılan her türlü çirkin davranışı şiddetle kınayorum. fakat sizlerde hastaları (özellikle yaşlı olan) azarlama konusunda hiç fena değilsiniz

ok

10 Nisan 2017 08:06
hocam sen de bir şiddet gördün galibaaa

Sema gezmez

09 Nisan 2017 15:42
Hastaların muayene girişi yapılıp hakedis kazanıldıktan sonra nasil maymuna çevrildiğinden de bahsederseniz açıklama adalete uygun olur.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.