SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN

31 Mart 2017 17:31
SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN

Eskişehir-Bilecik Tabip Odası Başkanı Dr. Hamit Güçlüer, Aksaray’da Dr. Hüseyin Ağır’ın öldürülmesine tepki göstererek bu acıların, şiddetin sona ermesini istedi.

BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ

Aksaray'ın Eskil İlçesi Bozcamahmut Köyü Aile Sağlığı Merkezi'nde aile hekimi olarak görev yapan Dr. Hüseyin Ağır'ın uğradığı silahlı saldırı sonucunu yaşamını yitirdiğini belirten Güçlüer, tüm sağlık camiasına başsağlığı diledi.

TEHDİT ALTINDALAR

Dr. Güçlüer, son yıllarda sağlık çalışanlarına yönelik şiddet saldırılarının arttığını belirterek, sağlık kurumlarında çalışan doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarını yaşamları tehdit altında olduğunu söyledi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

halk

01 Nisan 2017 09:48
sizlere yapılan her türlü çirkin davranışı şiddetle kınayorum. fakat sizlerde hastaları (özellikle yaşlı olan) azarlama konusunda hiç fena değilsiniz

ok

10 Nisan 2017 08:06
hocam sen de bir şiddet gördün galibaaa

Sema gezmez

09 Nisan 2017 15:42
Hastaların muayene girişi yapılıp hakedis kazanıldıktan sonra nasil maymuna çevrildiğinden de bahsederseniz açıklama adalete uygun olur.
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
Eskişehir'de, alkollü kullandığı aracıyla drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 9 bin 521 lira ceza uygulandı.