SAĞLIKTA KALİTE YÜKSELECEK

25 Mayıs 2018 14:16
SAĞLIKTA KALİTE YÜKSELECEK

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge Günyüzü, Seyitgazi, Han, Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçelerine ayrı ayrı yaptığı ziyarette inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

İlçe ziyaretleri

İlçe ziyaretlerinde Aile Sağlığı Merkezleri, Toplum Sağlığı Merkezleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları inceleyerek idarecilerden bilgiler aldı. Sağlık personeliyle bir araya gelip çalışanların istek ve önerilerini de dinledi. İlçelerdeki hizmet binalarının fiziki şartlarına da bakan Müdür Bilge İlçe sağlık kuruluşlarında karşılaştığı hasta ve yakınlarıyla da ilgilenerek almış oldukları sağlık hizmetleri hakkında memnuniyetlerini sorup geçmiş olsun dileklerini iletip şifa diledi.

Sorunları not aldı

Bilge, “Sağlık hizmetleri ile ilgili yaşadıkları problemleri sorarak geri bildirimlerini birebir görüşerek not ettik. Sağlık hizmetlerinin daha iyi noktalara getirilmesi amacıyla saha çalışması yapıyoruz. Memnuniyetten ziyade yaşanan aksaklık ve eksiklerin tespitini yaparak giderilmesi için gayret sarf ediyoruz, bu ziyaretlerimizi hizmet kalitemizi yükseltmek, sağlık hizmetleri sunumumuzu güçlendirmek adına devam ettireceğiz”dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Süleyman

26 Mayıs 2018 18:44
Suriye lilere yarıyor bizlere değil

Keske

31 Mayıs 2018 20:57
16yildir yukselemeyen kalite naasl yukselecek?