SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 2 YENİ AMBULANS

Son Güncelleme : 02 Nisan 2018 11:04
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 2 YENİ AMBULANS

Sağlık Bakanlığı tarafından İl sağlık Müdürlüğüne tahsis edilen iki adet ambulans hizmet vermeye başladı.

Ambulansların hizmete girmesi nedeniyle açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, “Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi olarak iki adet motosiklet ambulans, iki adet paletli Pajero ambulans, bir obez/yoğun bakım ambulansı, bir adet dört yataklı ambulansı da içinde barındıran elli yedi kara ambulansı ve 475 personel ile Acil Sağlık hizmeti sunduklarını, İl genelinde merkezde dört adet A1 tipi (Doktorlu), dokuz adet A2 tipi (Paramedikli), periferde on dört adet A2 tipi (Paramedikli) olmak üzere toplam 27 adet Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve bir adet Komuta Kontrol Merkezi ile hizmet vermekteyiz” dedi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

deniz

04 Nisan 2018 19:25
sana mı kaldı latifcim

Yorumcu

02 Nisan 2018 14:20
112'de nöbet tutan personeli tebrik etmek lazım. Bir yakınımız için çağırmak zorunda kaldık, telefonda kapıya çıkın dediler konuşurken, 5 dk bile sürmedi gelmesi ayrıca çalışanlar hem soğukkanlı hem de çok samimi idi. Allah razı olsun kendilerinden. Hayırlı mesailer dilerim.

Barış

12 Nisan 2018 06:30
Allah devletimize zeval vermesin tüm sağlık çalışanlarına Allah kolaylık versin

Bos latif

10 Nisan 2018 00:23
Latif 112 ile isin olursa gerek varmi yok mu anlarsin!!!Gerci eskisehirde yasasaydin bu kadar gereksiz konusmazdin!!

Birgül

08 Mayıs 2018 00:52
10 gün önce cumartesi gecesi oğlum arabayla muttalip Caddesi'ndeparkın duvarına vuruyor o şokla arabadan iniyor hiçbir şey hissetmiyor ambulans geliyorbir şeyin var mı diye soruyor O da doğal olarak iyiyim diyor arabadan hiç inmeden ambulans gidiyor2 saat sonra belağrısıyla hastaneye gidiyor omuriliğinin kırıldığı söyleniyorderhal ameliyata alınıyor felç kalmadığı için şükrediyoruz o yüzden lütfengörevinizi daha isteyerek severek yapın ambulansçalışanları diyorumve o gece oraya hangi ambulans geldiyse Eğer bunu okuyorsa lütfen Vicdan yapsın 27 yaşındabir çocukölebilirdi ölmediğine şükrediyoruz

latif.

02 Nisan 2018 16:24
ne gereği bunların, eskişehire 2 heykel bir plaj yeterdi.

kaya

03 Nisan 2018 09:56
eskişehir 112den memnunuz. ama hastanelerden memnun değiliz.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.