SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 2 YENİ AMBULANS

Son Güncelleme : 02 Nisan 2018 11:04
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 2 YENİ AMBULANS

Sağlık Bakanlığı tarafından İl sağlık Müdürlüğüne tahsis edilen iki adet ambulans hizmet vermeye başladı.

Ambulansların hizmete girmesi nedeniyle açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, “Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi olarak iki adet motosiklet ambulans, iki adet paletli Pajero ambulans, bir obez/yoğun bakım ambulansı, bir adet dört yataklı ambulansı da içinde barındıran elli yedi kara ambulansı ve 475 personel ile Acil Sağlık hizmeti sunduklarını, İl genelinde merkezde dört adet A1 tipi (Doktorlu), dokuz adet A2 tipi (Paramedikli), periferde on dört adet A2 tipi (Paramedikli) olmak üzere toplam 27 adet Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve bir adet Komuta Kontrol Merkezi ile hizmet vermekteyiz” dedi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

deniz

04 Nisan 2018 19:25
sana mı kaldı latifcim

Yorumcu

02 Nisan 2018 14:20
112'de nöbet tutan personeli tebrik etmek lazım. Bir yakınımız için çağırmak zorunda kaldık, telefonda kapıya çıkın dediler konuşurken, 5 dk bile sürmedi gelmesi ayrıca çalışanlar hem soğukkanlı hem de çok samimi idi. Allah razı olsun kendilerinden. Hayırlı mesailer dilerim.

Barış

12 Nisan 2018 06:30
Allah devletimize zeval vermesin tüm sağlık çalışanlarına Allah kolaylık versin

Bos latif

10 Nisan 2018 00:23
Latif 112 ile isin olursa gerek varmi yok mu anlarsin!!!Gerci eskisehirde yasasaydin bu kadar gereksiz konusmazdin!!

Birgül

08 Mayıs 2018 00:52
10 gün önce cumartesi gecesi oğlum arabayla muttalip Caddesi'ndeparkın duvarına vuruyor o şokla arabadan iniyor hiçbir şey hissetmiyor ambulans geliyorbir şeyin var mı diye soruyor O da doğal olarak iyiyim diyor arabadan hiç inmeden ambulans gidiyor2 saat sonra belağrısıyla hastaneye gidiyor omuriliğinin kırıldığı söyleniyorderhal ameliyata alınıyor felç kalmadığı için şükrediyoruz o yüzden lütfengörevinizi daha isteyerek severek yapın ambulansçalışanları diyorumve o gece oraya hangi ambulans geldiyse Eğer bunu okuyorsa lütfen Vicdan yapsın 27 yaşındabir çocukölebilirdi ölmediğine şükrediyoruz

latif.

02 Nisan 2018 16:24
ne gereği bunların, eskişehire 2 heykel bir plaj yeterdi.

kaya

03 Nisan 2018 09:56
eskişehir 112den memnunuz. ama hastanelerden memnun değiliz.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi.