SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 2 YENİ AMBULANS

Son Güncelleme : 02 Nisan 2018 11:04
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 2 YENİ AMBULANS

Sağlık Bakanlığı tarafından İl sağlık Müdürlüğüne tahsis edilen iki adet ambulans hizmet vermeye başladı.

Ambulansların hizmete girmesi nedeniyle açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, “Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi olarak iki adet motosiklet ambulans, iki adet paletli Pajero ambulans, bir obez/yoğun bakım ambulansı, bir adet dört yataklı ambulansı da içinde barındıran elli yedi kara ambulansı ve 475 personel ile Acil Sağlık hizmeti sunduklarını, İl genelinde merkezde dört adet A1 tipi (Doktorlu), dokuz adet A2 tipi (Paramedikli), periferde on dört adet A2 tipi (Paramedikli) olmak üzere toplam 27 adet Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve bir adet Komuta Kontrol Merkezi ile hizmet vermekteyiz” dedi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

deniz

04 Nisan 2018 19:25
sana mı kaldı latifcim

Yorumcu

02 Nisan 2018 14:20
112'de nöbet tutan personeli tebrik etmek lazım. Bir yakınımız için çağırmak zorunda kaldık, telefonda kapıya çıkın dediler konuşurken, 5 dk bile sürmedi gelmesi ayrıca çalışanlar hem soğukkanlı hem de çok samimi idi. Allah razı olsun kendilerinden. Hayırlı mesailer dilerim.

Barış

12 Nisan 2018 06:30
Allah devletimize zeval vermesin tüm sağlık çalışanlarına Allah kolaylık versin

Bos latif

10 Nisan 2018 00:23
Latif 112 ile isin olursa gerek varmi yok mu anlarsin!!!Gerci eskisehirde yasasaydin bu kadar gereksiz konusmazdin!!

Birgül

08 Mayıs 2018 00:52
10 gün önce cumartesi gecesi oğlum arabayla muttalip Caddesi'ndeparkın duvarına vuruyor o şokla arabadan iniyor hiçbir şey hissetmiyor ambulans geliyorbir şeyin var mı diye soruyor O da doğal olarak iyiyim diyor arabadan hiç inmeden ambulans gidiyor2 saat sonra belağrısıyla hastaneye gidiyor omuriliğinin kırıldığı söyleniyorderhal ameliyata alınıyor felç kalmadığı için şükrediyoruz o yüzden lütfengörevinizi daha isteyerek severek yapın ambulansçalışanları diyorumve o gece oraya hangi ambulans geldiyse Eğer bunu okuyorsa lütfen Vicdan yapsın 27 yaşındabir çocukölebilirdi ölmediğine şükrediyoruz

latif.

02 Nisan 2018 16:24
ne gereği bunların, eskişehire 2 heykel bir plaj yeterdi.

kaya

03 Nisan 2018 09:56
eskişehir 112den memnunuz. ama hastanelerden memnun değiliz.
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.
KOBİ'LERE MÜJDE
KOBİ'LERE MÜJDE
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu yakın zamanda KOBİ Bölgesindeki firmaların enerji kapasitelerinin artışı yönündeki talepleri göz önünde bulundurarak büyük bir yatırıma imza attı.
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Çorlu’daki tren kazasında 2 kızını ve 2 torununu kaybeden Remzi Güvenç’i ziyaret etti. Karacan “Sözlerin anlamsız kaldığı noktadayız” dedi.
YOLLAR BAKIMDA
YOLLAR BAKIMDA
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen gıda sektöründe çalışanlara ve işyeri sahiplerine mesleki eğitim ve belge vereceklerini belirtti.
KARDEŞ DESTEĞİ
KARDEŞ DESTEĞİ
Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
Vali Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KKTC Yeni Erenköy sahiline 16 mil uzaklıkta bir mülteci gemisi battı. İlk belirlemelere göre 16 mültecinin cansız bedenin ulaşıldı.

EN SON HABERLER