SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLADI: VİRÜS...

Son Güncelleme : 27 Şubat 2020 10:02
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLADI: VİRÜS...

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, sosyal medya ve yerel basında korona virüsü hakkında çıkan haberlerin doğru olmadığını duyurdu.

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “26 Şubat tarihinde ilimizde bir Aile Sağlığı Merkezine başvuran İranlı bir vatandaşta korona virüs tespit edildiğine dair sosyal medyada çıkan haberlere yönelik, Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca 26 Şubat tarihi saat 18.00 civarında yaptığı basın açıklamasında, Türkiye’de korona virüs vakasına rastlanmadığı ve Eskişehir’deki vaka ile ilgili olarak herhangi bir klinik bulgu olmadığını ve bu anlamda bir sorun olmadığını belirtti” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

tades

27 Şubat 2020 12:40
çok enteresan ülkemizin dört tarafında var türkiye ye giremedi virüs demek çok iyi korunuyoruz onca kaçak göçmen girmesine rağmen bize bulaşmadı demek allah koruyor bizi

Mete

27 Şubat 2020 13:56
Ben diyorum kim açıklama yaparsa yapsın yalanın önüne geçemiyor! Yalana itibar eden gerçeğe hiç inanmıyor, asla inanmak istemiyor. Sanki bu virüs ülkemize girerse mutlu olacaklar! Şöyle ölümler yaşansa çok sevinecekler! Amerikada 19 milyon kişi grip oldu ve 10 bin kişi öldü. Gripten dünya da 250bin -500 bin kişi ölüyor bunu bilen var mı? Ve ayrıca bu virüs damlacık yoluyla bulaşıyor. Yakın temas ile bulaşıyor. Hava da tutunamıyor bu virüs. Eğer böyle olsaydı hava yoluyla dünyada bulaşmadık ülke insan kalmazdı. Asılsız yalan haberlere itibar etmeyelim. Bu yalanları paylaşmayalım. Ve bizim gibi bu virüsü abartan korku oluşturan başka bir ülke yok.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma