paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

SAĞLIK HİZMETLERİNDE AKSAMA OLMAYACAK

25 Mayıs 2017 17:06
SAĞLIK HİZMETLERİNDE AKSAMA OLMAYACAK

Özel Ümit Hastanesi yönetimi, hastaneye kayyım atandı iddiaları ile ilgili bir açıklama yaptı. Yönetim Kurulu Üyesi Dr. İbrahim Zubaroğlu, kayyımın yüzde 24 oranındaki hisselere atandığını ve hastane işleyişinde hiçbir değişikliğin olmadığını söyledi.

Soruşturma süresince

Kayyım ataması iddialarıyla ilgili açıklama yapan Özel Ümit Hastanesi yönetim kurulu üyesi Dr. İbrahim Zubaroğlu, anonim şirketi statüsünde 49 ortağa sahip hastanede, bir soruşturma kapsamında 14 hissedarlarının yüzde 24 oranındaki hisseye geçici tedbir konduğu, söz konusu yüzde 24 hissenin temsil yetkisinin soruşturma süresince TMSF’ye verildiğini söyledi.

Söz konusu değil

Hasta kabul ve sağlık hizmetleri sunulmasında hiçbir değişiklik bulunmadığını belirten Zubaroğlu, hastanelerinin işleyişini olumsuz şekilde etkileyecek bir karar ya da idari işlemin söz konusu olmadığını ifade etti. Zubaroğlu, "Türk adaletine güvenimiz tam. Bu süreçte, kentimizin desteğini yanımızda bulacağımızı biliyoruz" dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

tayyar

30 Mayıs 2017 16:40
bu hastane ilk tercihimdi artık kesinlikle gitmem

Babadostu

29 Mayıs 2017 13:45
Ulan bitmediniz fetonun uşakları

Mustafa şimşek

31 Mayıs 2017 09:40
Cemal Yorulmaz. 100 hissenin 24 üne el konulmuş buda yaklaşık 4 de 1 eder. Ben şahsi olarak çeyreği bile Terör ile anılan bir kurumla çalışmam. Çok şükür devletimizin her türlü hastanesi var. İnşallah bu kurumda aklanır ve bizde bu haberini okuruz. Ancak şu anki durum bu ve kabul etmek lazım. Hakim, savcı vb olmaya gerek yok. Devletin el koyduğu bir kurumda herşey yolunda değildir anlamını çocuk bile çıkartır. Devlet hiç bir vatandaşın işine durduk yere el koymaz.

Cemal Yorulmaz

26 Mayıs 2017 09:08
Mustafa Şimşek sen hakimmisin savcımısın haberi nasıl okuyorsun? soruşturma süresince diyor. Büyük konuşma bigün o hastaneye işin düşer utanırsın.

Mustafa şimşek

25 Mayıs 2017 18:29
bu durumda hastanenin 1/4 ü Fetö nünmüş. Bundan sonra kapısından geçmem.
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.