SAĞLIK HİZMETLERİNDE AKSAMA OLMAYACAK

25 Mayıs 2017 17:06
SAĞLIK HİZMETLERİNDE AKSAMA OLMAYACAK

Özel Ümit Hastanesi yönetimi, hastaneye kayyım atandı iddiaları ile ilgili bir açıklama yaptı. Yönetim Kurulu Üyesi Dr. İbrahim Zubaroğlu, kayyımın yüzde 24 oranındaki hisselere atandığını ve hastane işleyişinde hiçbir değişikliğin olmadığını söyledi.

Soruşturma süresince

Kayyım ataması iddialarıyla ilgili açıklama yapan Özel Ümit Hastanesi yönetim kurulu üyesi Dr. İbrahim Zubaroğlu, anonim şirketi statüsünde 49 ortağa sahip hastanede, bir soruşturma kapsamında 14 hissedarlarının yüzde 24 oranındaki hisseye geçici tedbir konduğu, söz konusu yüzde 24 hissenin temsil yetkisinin soruşturma süresince TMSF’ye verildiğini söyledi.

Söz konusu değil

Hasta kabul ve sağlık hizmetleri sunulmasında hiçbir değişiklik bulunmadığını belirten Zubaroğlu, hastanelerinin işleyişini olumsuz şekilde etkileyecek bir karar ya da idari işlemin söz konusu olmadığını ifade etti. Zubaroğlu, "Türk adaletine güvenimiz tam. Bu süreçte, kentimizin desteğini yanımızda bulacağımızı biliyoruz" dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

tayyar

30 Mayıs 2017 16:40
bu hastane ilk tercihimdi artık kesinlikle gitmem

Babadostu

29 Mayıs 2017 13:45
Ulan bitmediniz fetonun uşakları

Mustafa şimşek

31 Mayıs 2017 09:40
Cemal Yorulmaz. 100 hissenin 24 üne el konulmuş buda yaklaşık 4 de 1 eder. Ben şahsi olarak çeyreği bile Terör ile anılan bir kurumla çalışmam. Çok şükür devletimizin her türlü hastanesi var. İnşallah bu kurumda aklanır ve bizde bu haberini okuruz. Ancak şu anki durum bu ve kabul etmek lazım. Hakim, savcı vb olmaya gerek yok. Devletin el koyduğu bir kurumda herşey yolunda değildir anlamını çocuk bile çıkartır. Devlet hiç bir vatandaşın işine durduk yere el koymaz.

Cemal Yorulmaz

26 Mayıs 2017 09:08
Mustafa Şimşek sen hakimmisin savcımısın haberi nasıl okuyorsun? soruşturma süresince diyor. Büyük konuşma bigün o hastaneye işin düşer utanırsın.

Mustafa şimşek

25 Mayıs 2017 18:29
bu durumda hastanenin 1/4 ü Fetö nünmüş. Bundan sonra kapısından geçmem.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
Eskişehir’de aralarında husumet olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı. 
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.