SAĞLIK BAKANI ESKİŞEHİR'E GELİYOR

17 Şubat 2019 15:39
SAĞLIK BAKANI ESKİŞEHİR'E GELİYOR

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın bir dizi ziyarette bulunmak üzere yarın Eskişehir'e geleceği bildirildi. 

Sağlık Bakanı Koca, Eskişehir'de çeşitli programlara katılacak. İlk olarak Valiliği ziyaret edecek olan Bakan Koca, ardından Şehir Hastanesinde ambulans teslim törenine katılarak hastane çalışanlarıyla öğle yemeği yiyecek. Şehir Hastanesinin ardından Yunus Emre Devlet Hastanesini de ziyaret edecek olan Bakan Koca, Tıp Fakültesi öğrencileri ile buluştuktan sonra Down sendromlu ve SMA hastası çocuklar ve aileleriyle akşam yemeği yiyecek. 
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın programlarının ardından Ankara'ya hareket etmesi bekleniyor.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

FERHAT

17 Şubat 2019 18:37
Öncelikle kendi partkisine ait kişilerin sağlık durumuna baksın .camide sabah kahvaltısı ziyafeti vermek de nedir peygamberimiz bile allahın evini bu kadar hor kullanmayı aklından geçirmemiştir.dinimizi imanımızı oyuncak eden bu şahıslar normal kişiler değildirler.ÖNCE BUNA Bİ EL ATIVER binainaleyh DİĞER İŞLER KENDİLİĞİNDEN YOLUNA GİRER.

mehmet ömürlü

17 Şubat 2019 16:39
bakana bir ALLAH ın kulu yada gazeteci ve televizyoncu basınımızdan şu soruyu sormalarını istiyorum bizim bakana yaklaşmamız görüşmemiz mümkün değil keşke beni ziyaret etsede bu soruları ben sorsam bir yunus emre devlet hastanesi çocuk acili neden akşam 17:00 ila 23:00 saatlerinde çocuk acil hizmeti veriyor bu saatler dışında çocuklar hasta olmuyor yada başka hastanelere gitmesi isteniyoriki neden yunus emre devlet hastanesinde çocukların yatarak tedavi edilmesi mümkün değil çocuklar için yataklı hastane yapıldı tedavi için neden başka hastanelere gönderiliyor yeni yapılan hastanede neden yeterli çocuk doktoru yok da bu saydıklarım çocuklar için yapılan hastanede hizmet vermedikten sonra ne kıymeti var övünmenin gelip inceleme yapmanın biz sizlere söylüyoruz bu hastanede çocuklar hizmet alamadıktan sonra istediğiniz kadar gelin gidin övünün boşa önce yaptığınız hastanenin içine doktor koyun boş hastanenin neresini inceleyeceksiniz

mustafa

18 Şubat 2019 08:02
ilçe hastanelerinde sağlık personeli yok. Temizlik rezalet, bu şehirde sadece şehir hastanesi yok ilçelerde yaşayanlarda insan ve bu ülke vatandaşı, çok büyük haksızlık yapılıyor.