RUHLARI ÇOK SAĞLIKLI

26 Eylül 2017 11:23
RUHLARI ÇOK SAĞLIKLI

Yunus Emre Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) ile Tepebaşı Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen "Uğraş Tedavisi El Sanatları Sergisi", Yunus Emre Devlet Hastanesi bahçesinde davetlilerin beğenisine sunuldu.


Yunus Emre Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların el emeği ile işledikleri eserleri gören davetliler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Sergiye, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu, Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dr. Erdinç Özkurt, Genel Sekreterlik Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. A.Tuğrul Zeytin, Yunus Emre Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Başak Erben, Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Gamze Mumcu, hastane yöneticileri, çok sayıda sağlık çalışanları, hasta ve yakınları katıldı.
Serginin açılışını gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Mumcu, “Bu tür etkinlikler, hasta ve yakınlarımızın moral ve motivasyon ile tedavilerine önemli katkı sağlamaları açısından çok önemli. Hastane yöneticilerine ve emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Sergi davetliler tarafından ilgiyle gezildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.