RUHLARI ÇOK SAĞLIKLI

26 Eylül 2017 11:23
RUHLARI ÇOK SAĞLIKLI

Yunus Emre Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) ile Tepebaşı Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen "Uğraş Tedavisi El Sanatları Sergisi", Yunus Emre Devlet Hastanesi bahçesinde davetlilerin beğenisine sunuldu.


Yunus Emre Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların el emeği ile işledikleri eserleri gören davetliler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Sergiye, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu, Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dr. Erdinç Özkurt, Genel Sekreterlik Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. A.Tuğrul Zeytin, Yunus Emre Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Başak Erben, Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Gamze Mumcu, hastane yöneticileri, çok sayıda sağlık çalışanları, hasta ve yakınları katıldı.
Serginin açılışını gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Mumcu, “Bu tür etkinlikler, hasta ve yakınlarımızın moral ve motivasyon ile tedavilerine önemli katkı sağlamaları açısından çok önemli. Hastane yöneticilerine ve emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Sergi davetliler tarafından ilgiyle gezildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.